Přejít k hlavnímu obsahu

Krása sálá z přírody, bez ohledu na věk!

Info ikona
Yves Rocher, antiageing kosmetika

Nádherná pleť, pevné kontury, svěží a nekonečný jas. Za takovým vzhledem nehledejte finančně náročné a bolestivé invazivní zákroky, ale pečující kosmetiku, kterou stačí jednoduše zařadit do své beauty rutiny.

1959. V tomto roce vzniká značka Yves Rocher s jednoznačným cílem — čerpat inspiraci v přírodě, moci jejích zdrojů a neutuchající kráse, jež z ní vyzařuje. Tato nadčasová francouzská společnost zaměstnává vědce, kteří neúnavně aplikují poznatky z rostlinného světa a svého laboratorního bádání do jedinečných kosmetických produktů. Kromě toho že od roku 2020 Yves Rocher hrdě patří k členům Unie pro etický bio obchod a nabízí účinné produkty, nyní přichází s dalším úspěchem — rozšířením své již ikonické řady Anti-Age Global.

Novými přírůstky špičkové pečující anti-ageing řady (která zahrnuje jak denní, tak noční péči) se stávají Rozjasňující kúra v kapslích a Rozjasňující emulze s OF30. Oba produkty přitom staví na kombinaci extraktu z ořechů tagua (slonovníku velkoplodého) a rostlinného nektaru z pupenů šeříku. Co přesně vám síla těchto jedinečných látek přinese?

Info ikona
Novinka Antigeingové řady Yves Rocher

Odměňte svoji pleť svěžím vzhledem

Rozjasňující kúra Anti-Age Global obsahuje 97 % přírodních složek, ovšem její složení se nejvíce pyšní zásobou rostlinných nektarů, které odhalují neposkvrněnou zářivost přímo v srdci kožních buněk. Jak Rozjasňující kúru používat? Denně po dobu 5 týdnů — ráno nebo večer místo oblíbeného séra ještě před nanesením pleťového krému. Otevřením perličky jemným otočením nástavce získáte hedvábnou a výživnou texturu, kterou aplikujte jemným masírováním zevnitř směrem k vnější části obličeje. Odměnou vám bude barevně sjednocená a mladě vyhlížející pleť.

Konec stárnutí přichází ze dne na den

Rostlinný nektar z pupenů podporuje regeneraci buněk, zatímco takzvaný zářivý nektar z ořechu tagua snižuje syntézu melaninu, díky čemuž společně snižují tvorbu pigmentových skvrn. Pleť díky tomu získává neobvyklý jas a sjednocený vzhled. Navíc je již od první aplikace nové Rozjasňující emulze s OF30 chráněna proti UVA a UVB a hyperpigmentaci. Den za dnem tak můžete pozorovat, jak se stopy stárnutí z vaší tváře postupně vytrácejí. Emulze se nanáší denně coby závěrečný krok beauty rutiny.

Info ikona
Antiageing kosmetika Yves Rocher

Anti-Age Global: S úctou k vaší pleti, ostatním lidem i přírodě

Celá řada Anti-Age Global byla vyvinuta nejen s co největší efektivitou pro pleť, ale zároveň s maximálním ohledem na životní prostředí. Nově jsou její produkty baleny do ekologických kartonů vyrobených ve Francii bez plastové folie. Obaly na kelímcích jsou navíc šetrné a stačí na ně o 41 % méně kartonu než běžně. Papír je přitom recyklovatelný, má certifikát FSC, tedy pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů. Více o udržitelnosti a závazcích Yves Rocher se dočtete na stránkách Yves Rocher.

Info ikona
Yver Rocher Antiageing kosmetika