Přejít k hlavnímu obsahu

Zahalte se do vůně, která je ztělesněním pařížského šarmu

Představte si vůni plnou sofistikovanosti a půvabu, která zachycuje energii a vrozenou eleganci Pařížanek. Vůni, která je ztělesněním neodolatelného francouzského šarmu a dokonalosti. Právě takovou jsme našli a věříme, že si ji zamilujete i vy.

Eclat znamená ve francouzštině záři. Je to záblesk krásy, kterou nádherně zachycuje elegantní flakón. Tato luxusní vůně je výsledkem kombinace těch nejprestižnějších ingrediencí a špičkového parfumérského umu.

Hlavu ucítíte okamžitě – je to první dojem z vůně. Tvoří ji trio hrušky nashi, lístků fialek a růžového pepře. Při dalším nádechu ucítíte srdce vůně. Srdce je střed vůně, který se rozvoní s postupným odezníváním úvodních tónů. Vzniklo zde kombinací akordu DeLaire Boudoir , bílého kosatce a otočník. Otočník voní jemně po vanilce a kosatec svou jemnou nádhernou vůní není nutno připomínat. Patří ale mezi nejdražší a tím pádem i nejprestižnější ingredience v parfumérství. Prestižní byla i spolupráce s legendárním francouzským parfumérským domem DeLaire. Ten vytvořil unikátní vonný akord DeLaire Boudoir, který je obsažen jen v tomto parfému. Celou harmonii pak uzavírá tělo vůně. To je doznění vůně, přetrvávající tóny, které si budete pamatovat nejdéle – umělecká tečka celé kompozice. Tělo se skládá z trojkombinace mandlového prachu, pižma a bílé pačuli.

Tato zářivá květinová, zelená a nesmírně ženská vůně vás zahalí jemným obláčkem nadčasového pařížského stylu. Jemnost a pohlazení od mistryně parfumérky, Emilie Coppermann můžete nyní koupit v klasickém e-shopovém stylu na www.oriflame.cz
 

Nyní můžete soutěžit i o zájezdy do Paříže!

Kupte si nový parfém Eclat Mon Parfum na www.oriflame.cz v termínu 25. 9.  až 15. 10. 2018 a dostaňte se do slosování o 3 víkendové zájezdy pro 2 osoby do Paříže. Více informací a podrobnosti soutěže na www.oriflame.cz/eclatmonsoutez