Přejít k hlavnímu obsahu

Tip na dárek: Parfém, který stojí za hřích...

Je to urostlý chlap na první pohled? Nebo je to opravdový chlap hlavně uvnitř, a to je pro vás to hlavní? Nový parfém pro muže Eclat Style je pro oba! Tak nádherná vůně, že když se navoníte a zavřete oči, nejradši byste objímala sama sebe...

Vůně Eclat Style obsahuje jednu z nejluxusnějších ikonických ingrediencí v parfumérském průmyslu - akord De Laire. Mistryně parfumérky Emilie Coppermann a Alienor Massenet pečlivě spojily výrazné elegantní úvodní tóny kůže s vůní vzácného květu kosatce; tato harmonie vrcholí exkluzivním akordem De Laire Sellier.

Parfém Eclat Style je ztělesněním pařížského šarmu a elegance. Vůni otevírají svěží akord grapefruitu, kardamomu a rozmarýnu. Srdce tvoří tóny kůže doplněné čerstvým kosatcem a pelargónií. Harmonie doznívá vřelými tóny vetiveru, kadidla a jantaru. Pokud byste jí chtěli zařadit do rodiny, tak bude patřit mezi aromatické, dřevité a svěží vůně. Tato nadčasová a sofistikovaná vůně je určena pro muže, kterého charakterizuje nenucená dokonalost a nedbalá elegance.

Těžké „kožené“ víčko v kombinaci s jednoduchým skleněným designem v sobě ukrývá vůni pro muže vašich snů… A když jsme u muže vašich snů – na vánočním speciálním balení naleznete prototyp nedbalé elegance – vícenásobného mistra světa a olympijského medailistu v rychlostní kanoistice Josefa Dostála.

Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz ZDE.