Přejít k hlavnímu obsahu

Magie krásného života? Objevte ji v Giordani Gold Essenza

Srdcem zářivé kompozice parfému Giordani Gold Essenza je exkluzivní tón esence z pomerančových kvítků. Tato vysoce koncentrovaná luxusní vůně je skrytá v nádherném skleněném flakónu s uzávěrem zdobeným plátky pravého zlata. Přepychový ovocný květinový parfém plný inspirace pro krásný život.

Jak se rodí skutečně unikátní vůně? Parfumér Fabrice Pellegrin, tvůrce parfému Essenza z řady Giordani Gold, má vůně totiž v krvi…

Tuto vášeň zdědil po svém otci, který byl také parfumérem. Vyrostl ve Francii, kde vystudoval v uznávaném “domě Robertet”; poté se připojil k parfumérské skupině Mane a později HERMÈS. Pellegrin vytvořil světově známé vůně pro značky, jako je Thierry Mugler, Diptyque, Giorgio Armani - a samozřejmě také Oriflame.

Jeho nejnovějším dílem je Giordani Gold Essenza, parfém, který podle Fabrice “voní jako slunce a štěstí”. 

Tato vůně, inspirovaná Itálií, zachycuje tamní pomerančové květy, jemnou květinu s něžnou vůní. Extrakce těchto tónů však vůbec nebyla snadná. 

“Při extrakci pomerančových květů šlo o velmi dlouhý proces,” vysvětluje Pellegrin. “Jednou týdně jsem s mým technickým týmem pečlivě nastavovali stroje na správnou teplotu a tlak, abychom odkryli tu nejhezčí součást květů.”

Technika, kterou Pellegrin se svým týmem využil, je vysoce komplexní; natolik, že ji obvykle využívají jen ty nejslavnější parfumérské domy.

Neváhejte a kupte si ho do 17.12 za nejlepší cenu roku.