Přejít k hlavnímu obsahu

Vybledlá barva vlasů po létě? Oživte ji!

Vedle nespočetného množství nezapomenutelných zážitků ve mně léto zanechalo ještě jednu výraznou stopu – vybledlé vlasy, postrádající lesk a známky života. Jste na tom podobně? Vydejte se společně se mnou na cestu za krásnými, lesklými vlasy.

Ať už si vlasy chráníme před slunečními paprsky jakkoliv, vyblednutí barvy se stejně nevyhneme. Pokrývka hlavy sice hřívu schová, ale nemáte ji nasazenou pořád. Spreje na vlasy s UV ochranou zabrání působení slunečních paprsků, ale jen částečně. Kombinace soli, chlóru a písku, která se ve vlasech usadí po letní dovolené, je jednou z hlavních příčin blednutí barvy a ztráty lesku, jelikož jsou vlasy zatížené a nánosy nečistot brání jejich výživě. Než se pustíte do obnovy své barvy, použijte speciální hloubkově čistící šampon, který odstraní z vlasů nahromaděné nečistoty a mastnotu. Pokud takový produkt doma nemáte, můžete vlasy po umytí šamponem opláchnout jablečným octem. Ten funguje podobně. Nyní, když jsou vaše vlasy čisté, je na čase pustit se do obnovy barvy:

Doma nebo v salonu? 

Pokud se nechcete sama pouštět do barvení, navštivte odborníka, který vám poradí, jaké řešení pro vás bude to nejlepší. Počítejte s tím, že za radu odborníka si připlatíte, celková částka záleží na mnoha faktorech: délce a hustotě vlasů, stupni poškození, kvalifikaci odborníka, lokalitě salónu atd.

Jestliže jste příznivkyní domácího barvení, sáhněte po kvalitních barvách s obsahem přírodních květinových olejů, které se přímo podílejí na barvícím procesu. Permanentní barva na vlasy Olia od Garnier dodává vlasům sytý a úžasně intenzivní odstín a díky speciálnímu složení viditelně zlepšuje kvalitu vlasů. Navíc zanechává jemnou květinovou vůni a sametovou strukturu vlasů.

Tyto barvy vydrží...