Přejít k hlavnímu obsahu

Zaměřeno na platýnkové masky

Info ikona

Obohaťte svoji denní rutinu o platýnkové masky. Vyberte si tu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Lehká, ale zároveň vyživující. Taková je řada péče o pleť Hyaluron Specialist od L’Oréal Paris. Ocení ji všechny ženy, které od svých krémů očekávají účinnost a příjemný pocit po jejich nanesení. Nově řadu doplňuje i ultratenká textilní maska z japonské bavlny.

Žíznivé a unavené pokožce je zapotřebí dopřát péči, díky které bude vyživená a na první pohled zdravá. Nadstandardně lze pleť hýčkat prostřednictvím pleťových masek. To, co pokožce zaručeně prospěje, je hydratace! Pleťová maska Hyaluronic Aloe Tissue Mask od Garnier je doplněním produktové řady Hyaluronic Aloe od Garnier, obsahující kyselinu hyaluronovou a výtažek z bio aloe vera. Toto jedinečné složení podporuje hydrataci a celkový pocit komfortnosti pokožky.

Důležité je o svou pleť pečovat i večer. Textilní maska Hydra Bomb Night od Garnier je určena pro obzvláště unavenou pokožku, která potřebuje uvolnit a znovu vzpružit. Po probuzení jsou známky únavy zmírněny a pleť působí krásněji.

Mléka z kokosového ořechu a mandlí jsou známá pro své vyživující účinky. Kyselina hyaluronová pak pro jedinečnou schopnost hydratace díky vodním molekulám, které dokáží v pleti uzamknout vlhkost. Tato unikátní kombinace ingrediencí s přirozenou schopností výživy přichází v podobě dvou novinek od Garnier: Nutri Bomb Milky Tissue Mask s mandlovým mlékem pro velmi suchou pokožku a s kokosovým mlékem pro suchou a mdlou pleť.