Přejít k hlavnímu obsahu

Krásné vlasy za pár vteřin!

Krásné vlasy za pár vteřin? Nic nereálného! Máme pro vás novinku, která ušetří váš čas a stane se stálicí ve vaší vlasové péči.

Problém s nedostatečnou výživou vlasů trápí většinu z žen. Běžné kondicionéry sice nabízí rychlou a pohodlnou péči pro každý den, ale nedodávají vlasům, obzvláště suchým a poničeným, tak hloubkovou péči, jakou by si zasloužily. To dokáží masky, které vlasy vyživují a regenerují, dodávají vlasům lesk a usnadňují jejich úpravu, jen vyžadují více času k jejich působení. A málokomu z nás se chce čekat dlouho na nějaký efekt...

L’Oréal Paris proto vytvořil novou řadu, která spojuje to nejlepší z kondicionéru a masky v nové technologii. Seznamte se s Elseve Rapid Reviver – intenzivním balzámem, který zachrání vaše vlasy a ušetří vám čas…protože každá sekunda se počítá!

Nová řada je složena ze tří balzámů: Total Repair 5 pro poškozené vlasy, Extraordinary Oil pro suché vlasy a Color-Vive pro barvené vlasy poskytuje vlasům dvakrát více péče než běžný kondicionér. Okamžitě proniká do vlasového vlákna, oživuje a posiluje ho, bez nutnosti smývání. Vlasy jsou tak každý den vyživené, neuvěřitelně jemné, lesklé a nadýchané, bez jakéhokoliv zatížení.

Každý Rapid Reviver je obohacen o pečující sérum, tvořené aminokyselinou pro rychlé splynutí s vlasy, a dalšími ingrediencemi, zacílenými na konkrétní vlasový problém: poškozené, suché nebo barvené vlasy. Vyzkoušejte je na vlastní „kůži“ a užijte si léto s krásnými, zdravými vlasy.