Přejít k hlavnímu obsahu

Zrzek z Harryho Pottera sdílel fotku své dcery, která "zbořila" Instagram. Její jméno vás překvapí

Info ikona
Rupert Grint

Herec Rupert Grint, kterého všichni známe z filmů o kouzelníkovi Harrym Potterovi, se pochlubil na svém Instagramu fotkou své dcery a fanoušky doslova šílí.

Herec Rupert Grint alias Ron Weasley se pochlubil fotkou své dcery a zároveň prozradil, že otcovská láska je naprosto jiný druh láska, než doposud poznal.

Grint přivítal své první dítě během natáčení seriálu Servant uvádí femalefirst.co.uk. Georgie Groom, přítelkyně Ruperta, porodila holčičku v květnu loňského roku. Dvojice je spolu od roku 2011, ale svatební zvony zatím nezní.

Nováček na Instagramu

Herec se připojil na sociální síť Instagram teprve před několika týdny a první fotkou, kde drží svou dceru, dostala zbořil internet. Fotka má nyní přes 3,5 milionů "srdíček" a obletěla celý svět. Grint fotku vtipně okomentoval slovy: "Ahoj Instagrame...o deset let později, ale jsem tady!"

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Při zveřejnění první fotky využil situace a představil svoji dceru, která se jmenuje Wednesday G. Grint (Wednesday v překladu znamená středa).

„Bylo to něco, o čem jsem nikdy neměl moc představy, takový druh lásky. Je to úplně jiná láska,“ uvědomil si nyní Grint.

O dětech se zmínil už v roce 2018

„Dosažení třicítky je zvláštní pocit. Prostě se necítím, jako bych měl tento věk, a nevím, co přinese budoucnost,“ řekl The Guardian v roce 2018. „Jdu do hraní zajímavých postav a uvidíme, co se stane. Rád bych se brzy usadil a měl děti."

Ron ani Grint nebude jménem jeho syna

Hravě se také pohrával s myšlenkou pojmenovat budoucího syna po své milované postavě Harryho Pottera. „Kdybych měl syna, nazval bych ho Rone,“ vtipkoval. „Je to docela dobré jméno, ale pravděpodobně ne. A Grint je těžké jméno, se kterým se dá spárovat jednoslabičné křestní jméno.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu