Přejít k hlavnímu obsahu

Přehlídka Osmanyho Laffity: Velký návrat Diany Kobzanové na molo. Prohlédněte si, jak maminka 3 dětí vypadá

Návrhář Osmany Laffita (58) oslavil 20 let svého působení v České republice vskutku velkolepě. Kubánsko-český umělec si pronajal Národní muzeum a předvedl úchvatnou přehlídku, kde nechyběla Simona Krainová, Iva Kubelková a na molo se po letech vrátila i Diana Kobzanová. Podívejte se, jak krásky vypadaly.

Velkolepá přehlídka, která oslavovala tvorbu Osmanyho, měla grády. Nejen, že se udála na výjimečném místě, jakým je Národní muzeum, ale na přehlídkovém mole se představila celá řada českých celebrit. Nechyběla Bára Mottlová, Simona Krainová, Iva Kubelková, ale dorazila i hvězdná Diana Kobzanová, která předvedla svoji figuru coby trojnásobná maminka!

Mohlo by se vám líbit

Byt Simony Krainové čeká rekonstrukce. Z luxusu, kde nechybí fotografie modelky v nadživotní velikosti, vás bude přecházet zrak

Modelka Simona Krainová (49) si po 12 letech života v pražském bytě společně s rodinou udělala radost a rozhodla se pro kompletní rekonstrukci. Fanouškům nyní ukázala, jak bude jejich luxusní byt vypadat včetně dětských pokojů nebo překrásné šatny.
svetzeny.cz

„Jsem moc rád, že Diana dorazila, protože také ona stála u mých začátků,“ svěřil Blesku Laffita. Diana předvedla své tělo rok a 4 měsíce po porodu své třetí dcery Nelly. Přímo na přehlídce nechyběl její životní partner Michael Frolík a dvě dcery Ella a Lilly.

Hříšná Krainová i vždy krásná Mottlová

Simona Krainová, která předvedla neuvěřitelně svůdný model a dala na odiv svoje křivky, hned po přehlídce spěchala do letadla. Dovolenou si bude kráska s manželem užívat v Řecku. Její model si můžete prohlédnout v galerii. Mezi modelkami byla i krásná herečka a moderátorka Bára Mottlová, která dře na své postavě téměř denně. Ostatně její snoubenec David Pleva je fitness trenér, tak má Bára odborný dohled 24/7.

Mohlo by se vám líbit

Fashion Night Brno 2024: Nela Slováková s rozprašovačem, Verešová jako královna vkusu

4. ročník módní akce s názvem Fashion Night Brno, která se koná v moravské metropoli, se účastnila řada českých celebrit a známých tváří. Po mole se prošly krásky jako Natálie Kočendová nebo Andrea Verešová, mezi hosty nechyběl hvězdný Jaromír Jágr či Taťána Makarenko. Podívejte se, jak to VIP hostům slušelo.
svetzeny.cz

„Ty modely byly skvostný, byly tam super holky. Moc jsme si to užily. Bylo mi ctí předvádět pro Osmanyho v tento velký a významný den. Moc si vážím, že jsem mohla být součástí,“ prozradila Bára Mottlová. „Předvádělo se mi nádherně. Byla to nádherná honosná módní přehlídka. Krásné završení těch 20 let,“ pochvalovala si herečka velkolepou událost. Co by Osmanymu popřála do dalších kariérních let? „Já bych Osmánkovi přála, ať se mu takhle úžasně navrhuje a má takový úspěchy ještě třeba sto let,“ říká s nadsázkou Bára. „Ať jeho hvězda jenom stoupá,“ řekla nakonec a z jejích slov lze vyčíst, že je Osmanyho opravdu dobrá přítelkyně. 

Osmany
Zdroj článku