Přejít k hlavnímu obsahu

Bára Mottlová pro Svět ženy: Držte se a buďte superženami!

Info ikona

Barbora Mottlová je takové balení čtyři v jednom. Herečka, zpěvačka, modelka a moderátorka. Mohli bychom ještě připočíst roli influencerky, která natáčí vtipná videa, zážitky z jejího života a neopomíná si ani udržovat formu. Pro Svět ženy prozradila, jak na ni působí nynější doba a co dělá.

Baru, jak prožíváš nynější situaci?
Moc si to užívám a vážně nechápu, jak se může někdo nudit. Konečně si bez výčitek užívám lenošení, koukání na seriály a hlavně přítele a pejska. Snažím se nestěžovat si a brát situaci takovou, jaká je a vycházet z ní. Urvat si to dobré pro sebe. Člověk si i přehodnotí žebříček hodnot a třeba i váhu peněz.

Jsi zodpovědná a držíš se výzvy #zustavamdoma?
Rozhodně jsem doma většinu času. S přítelem si akorát chodíme zaběhat, trochu zaposilovat v parku a pejska venčíme déle než obvykle. Jinak jsem doma a spokojená.

Jak se udržuješ ve formě?
Rozhodně tím běháním, jsem úplný začátečník. Pak taky posilovačka doma. Rozhodla jsem se taky, že do konce roku udělám provaz, makám tedy i na tom. Mám takovou svojí dubnovou výzvu - v dubnu hubnu! Vyhnout se mlsání je ale velká potíž.

Info ikona

Co ti nejvíc chybí z běžného života?
Rozhodně divadlo a kamarádi. Chybí mi společnost a sranda.

Jak si představuješ návrat do "reality"?
To bude něco jako "vypusťte Krakena"!! Velký tóčo! Kosmetika, nehty, vlasy. Doufám taky, že na hodně dlouho neslezu z jeviště! :)

Info ikona

Je něco, co bys vzkázala čtenářkám Světa ženy?
Zkuste být veselé a usměvavé. Vím, že to pro mámy, které se o všechno starají, děti jim skáčou po hlavách a manželé jsou na nervy, není lehké, ale berte to tak, jak to je a zkuste se rozhlédnout kolem a něco z toho ukořistit. S myšlenkou, že je to jen přestupná stanice, která nám má něco dát a naučit nás, to jde daleko líp. Držte se a buďte superženami!