Přejít k hlavnímu obsahu

Osudová láska Marthy Issové a Davida Ondříčka: Na začátku vztahu oblíbeného páru stála velká zrada

Patří k nejstabilnější dvojici našeho filmového rybníčku. Martha Issová (42) s Davidem Ondříčkem (54) se skvěle doplňují a láska z nich i po letech jen čiší. Na začátku vztahu ale byla velká zrada, když herečka odloudila úspěšného režiséra své sestřenici.

Říká se, že lásce člověk neporučí a to platí i v případě Marthy s Davidem. Režisér se dal s Issovou dohromady jen chvilku poté, co se rozešel s její sestřenici. Neméně známou herečkou Klárou Issovou (44). 

Velká zrada nejen pro rodinu

Přesto, že Martha s Davidem začali tvořit pár až po rozchodu s Klárou, samozřejmě se vyrojily klepy, že to mezi nimi muselo jiskřit už během vztahu s křehkou herečkou s nádhernýma očima. Rodinné vztahy se ihned ocitly na bodu mrazu a Klára zradu velmi dlouho rozdýchávala. Což bylo zcela pochopitelné. Nikdo nechce vidět člověka, kterého hluboce miloval, jak se tulí a objímá někoho jiného. 

Karma ji podle lidí dohnala

Na společenských akcích se zamilovanému páru vyhýbala a bolest to byla o to větší, že během pětiletého vztahu s Ondříčkem se Kláře nepodařilo otěhotnět. Zatímco s Marthou vychovává režisér dvě krásné holčičky. Místo slov útěchy se ale starší ze sestřenic dočkala ošklivých komentářů na svou osobu. Podle nepřejících lidí sklidila pouze to, co zasela. Klára se totiž dala dohromady s Ondříčkem ještě v době, kdy byl ženatý s první ženou, a tak padaly názory, že karma zapůsobila na sto procent a nemůže se ničemu divit.


 

Nepříjemná realita Zuzany Belohorcové: S manželem přišli téměř o vše. Přátelé od nich kvůli Hájkově nevhodnému chování odvracejí tvář

V internetovém světě je u Zuzany Belohorcové (47) vše zalité sluncem. Realita je ovšem dost odlišná. Manžel slovenské playmate Vlasta Hájek (46) projel miliony na burze a je prý pořádně horká hlava a údajně i velký hulvát. Postupně tak přicházejí kvůli jeho chování o přátelé a krásná blondýnka o dobrou pověst.
svetzeny.cz

Výměna partnera proběhla čistě

Naštěstí čas všechny rány zahojí a dnes jsou opět rodinné vazby v nejlepším pořádku. „Život je někdy zajímavý a člověk nikdy neví, kam ho jeho cesty zavedou. Nám se sice stala tahle zapeklitá situace, ale ne proto, aby někdo někoho někomu odvedl. Proběhlo to velmi čistě. Spíše je to o tom, že člověk hledá partnera pro život, někoho, s kým si rozumí, s kým má stejné světy,“ vyjádřila se Klára pro deník Blesk s odstupem času. 


 

David, Martha a Klára na zahájení karlovarského festivalu v roce 2017

Info ikona
David Ondříček, Mrtha Issová a Klára Issová

Ondříček a Issová se skvěle doplňují

Mezi Davidem a Marthou funguje neskutečná chemie. A to jak v osobním životě, tak na place. Ondříček svou ženu ženu několikrát režíroval ve filmu a za vše mluví velmi úspěšný snímek Zátopek, kde Martha ztvárnila hlavní ženskou roli. Ostatně na to, že si Martha zahraje v jeho filmu ji prý Ondříček nabaloval. „David mě balil na spoustu věcí, ale i na to, že spolu budeme točit. Sliboval role a pak z toho byla věta. To je tak, když ptáčka lapají,“ popsala Issová v show 7 pádů Honzy Dědka. 

Role přes postel

Narážela při tom na roli v Ondříčkově filmu Ve stínu, ve kterém se sotva mihla. „To je paradox, že tuhle roli o jedné větě jsem získala díky tomu, že jsem spala s režisérem. Tam jsem skutečně byla vteřinu, ale vůbec mi to nevadilo. Byla jsem ráda, že můžu být u toho,” dodala energická herečka v pořadu, jenž jde každé úterý večer na televizi Prima. Svého manžela neskonale obdivuje a v plejádě režisérů je pro ni David jedničkou. Možná i to je recept na šťastné manželství. Vzhlížet k tomu druhému a vážit si jeho práce. 


 

Zdroj článku