Přejít k hlavnímu obsahu

Milostný trojúhelník zase spolu: Kolečko a Vignerová se po hádce potkali s Nesvačilovou

Možná bude mít Petr Kolečko (39) mnoho inspirací na nové scénáře. Totiž ty nejneuvěřitelnější situace píše sám život a zrovna Kolečko s Vignerovou (35) by mohli vyprávět. Po noci, kdy se podle médií dohadovali a nebylo to mezi nimi růžové, dorazili po 4 hodině ranní do baru. Co čert nechtěl, potkali se s třetím členem jejich trojúhelníku.

Petr Kolečko si nedá pokoj. „Už mě to všechno se*e,“ hlásal na přehlídce, kde chodila Vignerová

Novomanželé Petr Kolečko (39) a Aneta Vignerová (35) nezačali svůj svazek zrovna v poklidu, Snad napravený hříšník Kolečko ovšem plní titulní stránky dál. Posledně to byla hádka na veřejné akci s médii, nyní ve Varech sice odmítl mluvit s médii, ale svůj „čas slávy“ si vzít nenechal.
svetzeny.cz

Manželství provází hádky

Ačkoliv by se mohlo zdát, že boj o svůdníka Kolečka vyhrála modelka Aneta Vignerová, pravděpodobně nejde o manželství naplněné pouze láskou a růžovými okamžiky. Ačkoliv od svatby, která byla v dubnu 2023, neuplynula dlouhá doba, zamilovanost se zřejmě vytratila rychleji, než by kdo čekal. Po vztahovým peripetiích, kdy Petr Kolečko přebíhal od jedné partnerce k druhé a zpátky, všichni doufali, že bude klid. Opak je pravdou.

Hádky řeší veřejně, nikoli za zavřenými dveřmi

První veřejná hádka, o které informovalo eXtra.cz, proběhla na hudebním festivalu, kde musela dokonce zasahovat policie, aby incident, kdy Kolečko řval na Anetu, ukončili. Že jsme udělali v backstagi haló, to je nějaká obrovská kauza? To byl náš normálně volnej den a to si můžeme přece dělat, co chceme. To, že na mě Petr řval, dobrý, tak jsme se tam pohádali, ale to přece neznamená nic," obhajovala situaci Aneta.

Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

Prohlédněte si v galerii úchvatné róby a stylingy celebrit a vyberte s námi tu nejkrásnější. Na červeném koberci se prošly nejen známé průšvihářky jako Radka Třeštíková, ale i krásky, které jsou známé pro svůj vytříbený vkus jako Daniela Peštová nebo Sara Sandeva.
svetzeny.cz

Další hádka proběhla ve Varech

Super.cz přišel s informací, že načapal dvojici, jak se opět hádá. Nakonec ale přeci jen dorazili nad ránem do baru, aby se mohli bavit, ale úsměv jim zřejmě rychle zmizel z obličeje.Ve stejném baru, který není nijak velký, pařila totiž i bývalá láska Denisa Nesvačilová. Přítomní svědci říkají, že není možné, aby se trojice neviděla a v baru neminula, nicméně žádné dojemné setkání se nekonalo. A nebojte, ani bitka o lamače dívčích srdcí neproběhla. Že se ale Anetě Vignerové zřejmě špatně spalo, o tom není pochyb.

Zdroj článku