Předsevzetí: Na odvykání pomůže jediné

Začít s odvykáním může být těžké, ale jakmile se rozhodnete snížit spotřebu cigaret nebo skončit úplně, měli byste to vydržet už jen kvůli svému zdraví. O cigaretách je známo, že způsobují rakovinu, chronické onemocnění plic, srdeční choroby a jiné nemoci. Ne tak nikotin samotný, ale spíš cigaretový kouř obsahuje obrovské množství toxinů, které jsou odpovědné za většinu škodlivých ůčinků.

Mnozí kuřáci přestanou kouřit nejen kvůli následkům kouření, která jim hrozí, ale také kvůli lidem kolem sebe, jiní se rozhodnou přestat, aby ušetřili. A někteří se prostě jen chtějí cítit lépe.

Co se zlepší

Ať už je váš důvod přestat jakýkoli, s NICORETTE® máte vyšší šanci uspět, než když se spolehnete jen na sílu své vůle. Tento jediný krok přinese spoustu pozitiv. Funkce plic a krevní tlak se začnou zlepšovat už po pouhých 24 hodinách. Za dva dny se Vám výrazně zlepší chuť a čich, za tři dojde k uvolnění průdušek a zkvalitnění dýchání. Po čtrnácti dnech se zlepší i váš krevní oběh. Během několika měsíců budete v lepší kondici a také zdravější.

Všechny přípravky NICORETTE® se snadno používají a jsou dostupné v kamenných a internetových lékárnách. Vyberte si ze širokého portfolia léčivých přípravků ten, který bude nejlépe vyhovovat Vám a vašemu životnímu stylu. Léčivé žvýkací gumy dostupné ve třech příchutích a dvou variantách dle obsahu nikotinu, diskrétní transdermální náplati s 16hodinovým účinkem, lisované pastilky s příchutí máty či stále oblíbenější orální spreje, nyní nově také s příchutí lesního ovoce. Vhodná je také kombinovaná terapie, při které si nalepíte nikotinovou náplast, která látku do těla pomalu uvolňuje. Při akutní chuti na cigaretu ji pak zkombinujete s léčivou žvýkací gumou nebo orálním sprejem.

Reklama na léčivý přípravek. Léčivá žvýkací guma Nicorette® Icemint Gum, Nicorette® Classic Gum, Nicorette® FreshFruit Gum, lisované pastilky Nicorette® Mint 4 mg a orální sprej, roztok Nicorette® Spray s příchutí lesního ovoce 1mg/ dávka a roztok Nicorette® Spray 1mg/ dávka obsahují nikotin a jsou k podání do úst. Transdermální náplast Nicorette® invisipatch 25 mg/ 16 h a Nicorette® invisipatch 15 mg/16 h obsahují nikotin a jsou k transdermálnímu podání. Před použitím si pečlivě přečtěte celou příbalovou informaci. Držitel registrace: McNeil AB, SE. Místní zástupce: Johnson & Johnson, s.r.o., Walterovo náměstí 329/1, 158 00 Praha 5-Jinonice. MAT/7708/01/2020

@svetzeny