Přejít k hlavnímu obsahu

Léčíte se antibiotiky? Doplňte také probiotika

Pokud při užívání antibiotik bojujete s jejich nepříjemnými vedlejšími účinky, čtěte dál! Poradíme vám, jak se zachovat při léčbě antibiotiky.

Když vám antibiotika naruší střevní mikrobiotu

Všichni známe nepříjemné následky narušení střevní mikroflóry v důsledku léčby antibiotiky - průjem, kvasinkové infekce, zácpa, nadýmání. Antibiotika jsou rychlá a účinná při likvidaci bakteriálních infekcí, ale jako vedlejší účinek zároveň ničí přirozené bakterie v našich střevech, kůži, intimním prostředí i jinde. Naštěstí není nic jednoduššího než jejich doplnění ve formě probiotických doplňků stravy. Víte, jaký je nejlepší?

První pomoc

Vysoce doporučovaný během a po užívání antibiotik je Biopron9 Premium. Jako nejsilnější v řadě přípravků Biopron podporuje a obnovuje střevní mikrobiotu během a po ukončení užívání antibiotik. Nezapomeňte, že nejlepší je začít ho užívat hned s předepsanými antibiotiky a pokračovat nejméně týden po ukončení antibiotické léčby. Jeho výhodou je, že ho mohou těhotné a kojící ženy a děti starší 3 let. Zároveň je bez lepku, takže ani celiaci s ním nebudou mít problém.

Doplněk stravy

Biopron9 Premium poskytuje:

  • Dobře vyváženou kombinaci 9 probiotických kmenů v nejvyšší denní dávce 20 miliard CFU.
  • Správnou podporu a každodenní řádnou péči o střevní mikrobiotu.

Tato jedinečná kombinace probiotických kultur a prebiotických fruktosacharidů, kteří se těší, až se zase budou cítit skvěle.

Při léčbě antibiotiky doplňujte probiotika