Přejít k hlavnímu obsahu

SAZKAmobil slaví 6 let a naděluje

Největší virtuální mobilní operátor SAZKAmobil slaví letos na trhu už 6. narozeniny! Dárky ale dostanou jeho zákazníci, kterých je v současnosti více než 200 000. Pokud tedy máte rádi své výdaje pod kontrolou, je tu pro vás od 17. 2. nová generace Šťastných tarifů i nejlevnější předplacená data.

Šťastné tarify pro všechny

Nezáleží na tom, jestli jste student nebo senior. Díky jednotných cenám a tarifům bez závazků si z nové generace mobilních tarifů vybere každý! V nabídce je jak základní tarif za 99 Kč, a i ten má v sobě volná data, tak třeba i tarif pro náročné s pořádnou porcí minut a dat za 499 Kč. A protože ne všichni využijí naplno neomezené služky, můžete si své tarify sestavit přímo na míru a dokupovat v průběhu data i minuty. Výhodné měsíční paušály i cena za minutu volání a SMS po vyčerpání volných jednotek je pouze 1 Kč. Patří tak k nejnižším na trhu.

Přejděte pohodlně a bez pokut

Už teď jste rozhodnutí, že od vašeho stávajícího operátora přejdete k SAZKAmobilu, který je dle srovnání ČTÚ „Spotřebitelský semafor“ nejférovějším operátorem na trhu? Právě od 1. 4. se zavedením novely zákona o elektronických komunikacích bude převod včetně ponechání si telefonního čísla ještě jednodušší, rychlejší a navíc bez pokut!

Surfování bez omezení

Je konec neustálému vyhledávání a připojování se na Wi-fi. Od 17. 3. 2020 si stačí u SAZKAmobilu pořídit k předplacené kartě nadupaný balíček 30 GB dat a budete moct neomezeně surfovat kdekoliv a kdykoliv. 1 GB vás vyjde na necelých 26 Kč. Internet v mobilu tak můžete mít za nejnižší cenu. Dva menší balíčky navíc nahradí větší a ostatní zlevňují až o 120 Kč.

Více informací se dozvíte na nových stránkách www.sazkamobil.cz.