Přejít k hlavnímu obsahu

Nový Citroën SUV má vše, co potřebujete!

Nový Citroën SUV C5 Aircross nabízí širokou škálu špičkových podpůrných prvků, které zvyšují bezpečnost, komfort na palubě a usnadňují řízení. Zjistěte s námi, co vám tohle auto může nabídnout!

Citroën C5 Aircross splňuje veškeré atributy pravého SUV – má robustní design vzbuzující pocit jistoty, zvýšenou světlou výšku i stylovou jedinečnost značky Citroën s unikátními prvky jako jsou chrániče Airbump®, velkými koly nebo ochrannými kryty podvozku a podběhů kol. Současně zahrnuje program Citroën Advanced Comfort® a díky dvěma speciálním inovacím se stává nejpohodlnějším SUV ve své kategorii.

Jedná se o odpružení s tlumiči s hydraulickými dorazy, což je exkluzivní novinka značky Citroën, která Citroën C5 Aircross propůjčuje jedinečný jízdní komfort. Jedná se o inovaci, která umožňuje lépe absorbovat a filtrovat velké i malé nerovnosti na vozovce, vytváří tak dojem „létajícího koberce“ a současně zajišťuje jisté vedení stopy i skvělou dynamiku jízdy.

Na tomto autě vás dostane jeho výkonnost i vzhled. Samostatná zadní sedadla, která jsou sklopná a podélně posuvná s nastavením sklonu opěradla, zajišťují variabilitu a komfort na té nejvyšší úrovni. Ani velký počet zavazadel při cestě na dovolenou nebude problém, do kufru se vám toho vejde opravdu hodně! Pro ještě snadnější přístup do zavazadlového prostoru je auto vybaveno systémem hands-free přístupu, stačí vsunout nohu pod zadní nárazník a víko zavazadlového přístupu se otevře.

 

Pohodlí nadevše

Nový Citroën SUV C5 Aircross je vybavený sedadly s širokými opěradly i sedáky, která se podobají pohodlným křeslům. Inovativní konfekční zpracování kombinuje pěnu s vysokou hustotou uprostřed sedadel se silnou strukturovanou pěnou o tloušťce 15 mm na povrchu. Výsledkem je optimální komfort sezení a pevné držení, aniž by docházelo k postupnému prosezení a deformaci sedadla. Přední sedadla jsou výškově nastavitelná s výškově a osově nastavitelnými opěrkami hlavy. Kromě vyhřívání mohou být přední sedadla pro vyšší komfort vybavená také vícebodovou masážní funkcí. Řidič i spolujezdec mají nezávisle na sobě možnost zvolit si na dotykovém displeji jeden z 5 programů kombinujících masáž beder, zad a ramen.

Na velmi vysoké úrovni je akustická izolace, kdy přední dvojitá vrstvená skla s izolační vrstvou výrazně snižují hluk z odvalování pneumatik a aerodynamický hluk a posádce zajišťují mimořádné odizolování od silnice, jako by se nacházeli v uzavřené kukle. Zvláštní pozornost byla rovněž věnována odizolování bloku motoru.

BENEFITY Citroën C5 Aircross

  • zvýšená světlá výška – pohodlné nastupování, dobrý rozhled
  • velice komfortní sedadla s širokými opěradly i sedáky
  • odpružení podvozku tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy – velice pohodlná jízda „jak na létajícím koberci“
  • paket bezpečnost (Tempomat a omezovač rychlosti, Systém rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost, Coffee Break Alert, Varování před srážkou při nebezpečném snížení odstupu vozidel, Active Safety Brake, Aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu) již v základní výbavě