Přejít k hlavnímu obsahu

Indická numerologie vozidla: Vaše registrační značka má svou energii, určitá čísla údajně přitahují nehody

Podle konceptu indické numerologie má registrační značka vozidla vliv na energii nejen daného vozidla, ale také na jeho majitele. Toto numerologické číslo registrační značky může ovlivnit například náchylnost vozidla k dopravním nehodám nebo to, jak na ostatní působíte.

Zlatokopky podle horoskopu: Lvice milují peníze, Střelkyně vidí jen sebe

Peníze světu vládnou a stále jsou velmi důležité. Ovšem, jsou nejdůležitější? To asi ne. Jejich význam je silný, ale stále je nejdůležitější zdraví a pak láska. I v té jde občas o peníze nebo se minimálně jeden z lidí snaží dostat do vztahu, kde se mu dostane finančního zajištění. Tento vzletný popis má často hanlivý název. Zlatokopky, a může jít o muže i ženy. Jde je nějak poznat? Možná podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Jak vypočítat numerologické číslo registrační značky

Prvním krokem je určit numerologické číslo svého vozidla na základě jeho registrační značky. Písmena v této značce převedete podle níže uvedené tabulky. Poté budete postupně sčítat všechna čísla, dokud nedosáhnete jednociferného čísla.

1 – A, J, S

2 – B, K, T

3 – C, L, U

4 – D, M, V

5 – E, N, W

6 – F, O, X

7 – G , P, Y

8 – H, Q, Z

9 - I, R, 

Příklad: Registrační značka je 3A3 2123: 3+1+3+2+1+2+3 = 15, 1+5 = 6. Numerologické číslo registrační značky je 6.

12 znamení tibetského horoskopu: jste zrození v Kobře nebo Opici?

Tibetský horoskop je silně inspirován buddhismem a na rozdíl od klasických znamení se počítá podle roku, kdy jste se narodili, stejně jako jiné východní horoskopy. Pojí se s minulými životy a základem je dvanáct jednotlivých znamení, která jsou v podstatě zvířata nebo předměty každodenní potřeby. Chcete vědět, jaké je vaše znamení z tibetského horoskopu?
svetzeny.cz

Významy jednotlivých numerologických čísel registrační značky

1 – Číslo jedna označuje vozidlo vhodné pro pracovní účely, zejména v oblasti lesnictví, a dokonce může být spojováno i s vládními vozidly. Zároveň však můžete na své okolí působit jako velmi namyšlení a sobečtí jedinci.

2 – Vozidlo s číslem dva se hodí na kratší výlety, ale vyžaduje opatrnost, protože může svádět k jízdě ovlivněné emocemi a náhlým změnám rychlosti. I z tohoto důvodu to rozhodně není vhodné vozidlo pro rodiny.

3 – Číslo tři je spojováno s vozidlem vhodným pro politické, administrativní a poradenské činnosti. Majitel tohoto vozu působí jako sebevědomý a cílevědomý člověk, kterého jen tak něco nerozhází.

4 – Vozidlo s číslem čtyři přináší štěstí v oblasti financí a možnost náhodných finančních zisků. Nese s sebou však také riziko špatných rozhodnutí. Jeho majitele tak mohou často potkávat rozchody ve vztahu nebo časté změny zaměstnání.

5 – Vozidlo s číslem pět se hodí pro různé komerční aktivity. Majitel vozidla s číslem pět je většinou velmi společenský a hravý, skvěle pracuje v týmech a hodí se i na vedoucí pozice, protože ho ostatní respektují.  

6 – Vozidlo s číslem šest je jako stvořené pro umělce a tvůrce. Podporuje kreativitu a může svému majiteli přinést nové tvůrčí nápady. Má však i svou stinnou stránku, jelikož svádí k nadměrné konzumaci alkoholu.

7 – Vozidlo s číslem sedm je ideální pro duchovně založené jedince a může jim pomoci přehodnotit materiální hodnoty. Jeho majitel může na své okolí působit až mystickým dojmem.

8 – Vozidlo s číslem osm je vhodné pro přepravu více osob, ale nese s sebou riziko pracovní vytíženosti a menších zisků. Jeho majitel působí jako workoholik a okolí může někdy jeho pracovitost využívat.

9 – Vozidlo s číslem devět je dynamické a podporuje rychlé rozhodování. Může však svádět k příliš rychlé jízdě a nezodpovědnému jednání. Jeho majitele okolí většinou popisuje jako moderního člověka, co drží krok s dobou.

Dávejte pozor na nuly v registrační značce

Číslo "0" má v indické numerologii význam kola štěstí a symbolizuje vzestupy a pády v životě. V případě, že se v registrační značce vozidla vyskytuje pouze jedna nula, nemělo by to nijak ovlivnit energii vozidla. Pokud se však nuly opakují, dojde k zesílení významu kola štěstí a jeho cyklického aspektu. Jejich opakování má podle indické numerologie příliš silný a zároveň nepředvídatelný vliv, který může vést k nežádoucím situacím nebo událostem, mezi které patří například i vyšší nehodovost vozidla.

Zdroj článku