Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Přinese vám vaše auto štěstí? Ne vždy jsou čísla registrační značky šťastná. Spočítejte si to

Pro mnohé je astrologie důležitým faktorem při tvrobě zásadních rozhodnutí, například výběru vozidla. Každé auto má svou vlastní registrační značku jako identifikátor. Pokud se v nich objevují líbivé kombinace jako 0007, 1111 nebo 9999, značky se snadno pamatují a vypadají atraktivně, ale ne vždy jsou tato čísla šťastná. Podívejte se, jak je na tom vaše vozidlo.

Mohlo by se vám líbit

Jaké jsou vaše stinné stránky znamení zvěrokruhu: Berani jsou tvrdohlaví, Panny sobecké a Střelci vás podrazí

Každý z nás má dobré i špatné vlastnosti a podle znamení zvěrokruhu se to lehce pozná. Ačkoli není vždy snadné slyšet nebo mluvit o méně pozitivních stránkách, jejich rozpoznání je nezbytné pro růst.
svetzeny.cz

Výpočet numerologického čísla

Pro zjištění numerologického čísla vašeho vozidla nejprve musíte všechna písmena v registrační značce převést podle následující tabulky. Poté sečtěte všechna čísla a sčítejte je tak dlouho, dokud nedostanete jednociferné číslo, které představuje numerologické číslo vašeho vozidla.

1 – A, I, J, Q, Y

2 – B, K, R

3 – C, G, L, S

4 – D, M, T

5 – E, H, N, X

6 – U, V, W

7  - O, Z

8 – F, P

Příklad: Registrační značka je 2YC 9412.

2 + 1 + 3 + 9 + 4 + 1 + 2 = 22, 2 + 2= 4

Numerologické číslo této značky je tedy 4.

Mohlo by se vám líbit

Azizah, Barnabáš, Prazelsa: Zjistěte, jaký je numerologický význam netradičních dětských jmen roku 2022

Azizah, Barnabáš či Prazelsa – to jsou jen některá z netradičních jmen, která letos dali rodiče svým dětem. Jaká další neobvyklá jména dostala miminka narozená v tomto roce? Zjistěte, jaký je numerologický význam těchto krásných jmen, k čemu jsou jejich nositelé předurčeni?
svetzeny.cz
Info ikona
Čísla

Význam numerologického čísla

1 – Vozidlo s číslem jedna je ideální jako služební vozidlo, zejména pro podnikatele. Na silnici je lídrem, skvěle zrychluje, je spolehlivé a přitahuje pozornost. Zároveň působí důstojně. Jeho majitelé občas mohou působit jako egoisté.

2 – Vozidlo s tímto číslem je spolehlivé a málokdy se porouchá. Také se mu úspěšně vyhýbají krádeže či silniční kontroly ze strany policie. Občas však svádí k emotivní jízdě a náhlým změnám rychlosti, což může být nebezpečné.

3 – Z numerologického hlediska je číslo 3 poněkud nekonzistentní číslo. Na druhou stranu toto číslo některým přináší štěstí, zejména těm, jejichž profese souvisí s penězi.

4 – Vozidlo s číslem čtyři není určeno pro rychlou jízdu po silnici. Auto se nehodí pro obchodníky, ale je skvělé pro kreativní lidi. Také přináší náhodné peněžní zisky, zároveň však i špatná rozhodnutí. Majitelé těchto vozů často procházejí rozchody.

5 – Číslo pět podporuje řidičské schopnosti a cestující ve vozidle s tímto číslem bývají obvykle spokojení. Toto vozidlo má zřídkakdy nehody a hodí se pro jakoukoli komerční činnost.

6 – Šestka je nejlepší volbou pro drahé vozy, protože takové vozidlo bude sloužit dlouho a neselže. Hodí se skvěle pro umělce, ale svádí své majitele k nadměrnému pití alkoholu.

7 – Auto s číslem sedm nebudí mezi ostatními pozornost. Málokdy se porouchá, ale karoserie bývá náchylná ke korozi. Vozidlo s tímto číslem je ideální pro duchovně založené jedince, kterým přestalo záležet na materiálních hodnotách.

8 – Vozidlo s číslem osm je spolehlivé a hodí se pro klidné jezdce. Zřídkakdy se porouchá a hodí se pro převážení více osob.

9 – Vozidlo s číslem devět je impulzivní stroj, který si jeho majitel zamiluje řídit. Toto auto je dynamické a pomáhá v rychlém rozhodování, někdy však nutí řidiče jezdit příliš rychle.

Mohlo by se vám líbit

Náročný červenec plný problémů čeká na tři znamení zvěrokruhu: Berani, máte smůlu

V létě téměř všechno znamení vlastně poukazují na štěstí v lásce a prázdninovou náladu. Tři znamení zvěrokruhu však podle horoskopu nebudou mít v roce 2022 lehký červenec. Která to jsou?
svetzeny.cz
Info ikona
Žena ve vozidle

Nula v registrační značce

Pokud se na vaší registrační značce nachází jedna nula, nemělo by to energii vozidla nějak ovlivnit. Číslice nula je považována za kolo štěstí a představuje vzestupy a pády v životě. Vyvarujte se však registračních značek, ve kterých se nachází nul více. Takové značky totiž přitahují smůlu jako magnet.

 

Zdroj: Acharya Praveen