Přejít k hlavnímu obsahu

Hospodský kvíz nanečisto: Otestujte svůj všeobecný přehled a zkuste projít bez chyby

Slyšeli jste už o hospodském kvízu? V oblíbeném podniku se sejdou lidé všech věkových kategorií a u piva nebo jiného nápoje si v týmech testují své znalosti. O čem kvíz je? Ve většině případů se setkáte se všeobecnými otázkami, které prověřují vaše znalosti. Chcete si ho vyzkoušet nanečisto? Máme pro vás test!

Týmová vědomostní soutěž, kde zjistíte, jak jsou na tom vaše znalosti. I tak by se dal popsat hospodský kvíz. Někdo ho vnímá jako zábavu s přáteli, kdy si posedí u dobrého pivka, jiný sestavuje tým, cvičí rychlé odpovědi na otázky, chce za každou cenu vyhrát. Zkuste si hospodský kvíz nanečisto. Odpovězte na otázky, které se v kvízech mohou objevit a zjistěte, jak jsou na tom vaše vědomosti.

Jak se hraje hospodský kvíz?

Základem je utvořit tým kde budou minimálně 2 členové. Odpovídáte na různě těžké otázky, mohou být i tématicky zaměřené. Za správné odpovědi si připisujete body. Nejlepší tým nebo týmy se pak mohou těšit na ceny za své výkony. Každý kvíz může být maličko jiný, podle toho, jak se nastavují pravidla. Cílem je užít si zábavu s kolegy z práce, přáteli, rodinou, známými. 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku