Přejít k hlavnímu obsahu

Artur Štaidl promluvil o mamince Ivetě Bartošové: „V autě si občas pustím její písničky”. Ale na výročí zpěvaččiny smrti odjíždí mimo republiku

Vystupování na veřejnosti se Artur Štaidl (27) pokud možno vyhýbá jako „čert kříži” a rozhovory s díky odmítá. Nyní však jediný syn zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) všechny překvapil. Mladý muž zavzpomínal na svou krásnou maminku a prozradil, že si občas pustí její písničky.

Mediálního honu si Artur užil dost a dost vzhledem ke slavné mámě a proto se není čemu divit, že blesky fotoaparátu a zájem o jeho osobu mu nedělají dobře. Když už někdy promluví na kameru, vždy je to s rozmyslem a tazatel z něho dostane jen pár vět. Letos ale mladý Štaidl udělal velkou výjimku a překvapivě padla také slova o milované mamince.

Artur chce mít od všeho klid

V dubnu uplynulo smutné výročí deseti let od smrti Ivety Bartošové, jež ukončila svůj život skokem pod vlak. Pro jejího jediného syna to bylo i letos období, kdy se o mamince neustále psalo a píše. Naštěstí to má Artur v sobě vše vyřešené. „Mám to nastavené ve svojí hlavě poměrně už dost dlouho tím způsobem, že si tyto věci řeším o samotě ve svém soukromí,” prozradil mladý muž v rozhlasovém pořadu Tobogán s tím, že se emoce snaží nedávat nějak moc najevo. „Také letos jsem na to výročí odjel mimo republiku, abych se tomu všemu vyhnul a měl jsem úplný klid od těchto věcí okolo,“ dodal Artur, jenž si za dvacet let nahánění od novinářů vytvořil neprůstřelnou bariéru, do které pronikne jen málokdo. 

Bulvár umí mladý Štaidl dokonale ignorovat

Těžko si představit, jaké muselo být pro Artura dětství a část dospívání pod neustálým drobnohledem. Kam se Iveta pohnula, tam na ni číhali paparazzi, aby mohli zvěčnit sebemenší zpěvaččin přešlap. A že jich ke konci Ivetina krátkého života bylo bohužel hodně... Nejen Bartošové alkoholové excesy plnily bulvární plátky a její život byl propírán na denní bázi. Artur dokázal alespoň zčásti vše odfiltrovat a k senzacechtivým novinářům má jasný postoj. „Ignorovat bulvár se mi poměrně dost daří. Přece jenom člověk se to naučí za těch více než dvacet let. Naučil jsem se to trochu vypustit, nečíst to, ignorovat a nevnímat, že něco takového existuje,“ svěřil sympatický muž, jenž je na druhou stranu rád, že je stále mnoho fanoušků, kteří na zpěvačku vzpomínají jen v tom nejlepším světle.

Mohlo by se vám líbit

Exmanželka zesnulého Štaidla šokuje: Otevřená zpověď, ve které nazvala Bartošovou primitivem a prozradila pikantnosti ze života

Velmi upřímnou zpovědí bourá Aňa Štaidlová (76) internet. Exmanželka geniálního hudebníka Ladislava Štaidla (†75) řekla bez servítek pravdu o jejich životě. Nevynechala ani ‚‚primitivní” Ivetu Bartošovou (†48) a přidala další šokující pikantnosti.
svetzeny.cz

Čas od času si Artur poslechne maminčiny písně

Po rodičích zdědil Artur talent pro hudbu, a když byl mladší, dokonce zpíval se svou skupinou Behind the Mirror. Rozhodně se však nejednalo o romantické skladby po vzoru Bartošové, chlapci v kapele hráli pořádný metal. To ale neznamená, že by občas nezabrousil do Ivetina repertoáru. „Mamka byla nádherná ženská, zpívala nádherně. Čas od času si v autě pustím její písničky, když na to dostanu náladu. Mám rád to období. Je pravda, že to je jeden z mála českých interpretů, které si pustím,“ přiznal Artur s úsměvem. Maminka s tatínkem by měli ze syna radost. Vyrostl z něho rozumný mladý muž, jenž nemalé peníze po rodičích nerozfofroval a normálně pracuje. Živí se jako obchodní zástupce, věnuje se marketingu a ve volném čase také psychologii.

Něco málo Artur prozradil ve vzpomínkách na maminku, ale dále do soukromí nikoho nepustí. O Bartošové nedávno promluvil také Michal Penk, jenž spřádal plány na její záchranu, které ale bohužel nikdy neuskutečnil. 


 

Pro Artura byla maminka nádherná žena a skvělá zpěvačka
Zdroj článku