Přejít k hlavnímu obsahu

Obvod pasu Ethel Granger měl pouhých 33 centimetrů: Kvůli perverznímu manželovi se mrzačila

Info ikona
Korzet

Z lásky dělají lidé různé věci a Ethel Granger (†76) se kvůli manželovi proměnila v ženu s nejužším pasem v historii. William Arnold Granger (†69) vyznával ideál ženské krásy v podobě vosího pasu, vysokých podpatcích a piercingu. Fetišistický muž si přál, aby se jeho manželka začala stahovat do korzetu. Ethel jeho sny splnila nad všechna očekávání. Své tělo dobrovolně zmrzačila a obvod pasu dokázala stáhnout na neuvěřitelných 33 centimetrů.

Než se Ethel potkala se svým budoucím manželem, nosila neforemné šaty, které nedávaly vyniknout jejím ženským tvarům. Takovým oblečením ale Wiliam doslova opovrhoval. Jeho až perverzní posedlostí byly vosí pasy a to také požadoval po své ženě.

Sešněrovaná Ethel zúžila pas o deset centimetrů

S nošením korzetu Ethel souhlasila a přes den tak sešněrovaná celkem trpěla. Pár hodin se v korzetu dá vydržet, ale od rána do večera pomalu nedýchat, to už je hodně nepříjemné. Pro lásku se však musí trpět a Ethel si prý na fetišistický výstřelek svého manžela nakonec zvykla. To, že si deformuje hrudní koš a orgány se jí pomalu přesouvají do jiných míst, abslutně neřešila. Důležité bylo, aby byl partner spokojený a líbila se mu. Po několika letech, kdy se Ethel každý den ‚‚dusila” v korzetu a trpěla bolestí, dokázala svůj pas zúžit o deset centimetrů. To se jí zdálo více než přijatelné, ale náročnému muži to nestačilo. 

Perverzní manžel ji donutil nosit korzet také přes noc

Poprosil manželku, aby korzet nosila také na spaní. Zamilovaná Ethel samozřejmě poslechla a korzet sundavala pouze na koupání. Aby náhodou nedocházelo k posunování korzetu, vyrobil William ocelový pásek, který korzetu nedovolil se hnout ani o milimetr. Často tak mladá žena málem omdlela. Za další roky si Ethel zmrzačila tělo natolik, že se její 33 centimetrový obvod pasu zapsal do Guinessovy knihy rekordů. „Pokud dokáže nějakým způsobem zastínit ostatní členy svého pohlaví, je to vítězství hodné jakéhokoli utrpení,” zapsal si William do svých pamětí a už tato slova mluví o jeho vyšinutosti. Útlý pas ale nebylo to jediné, co po své manželce požadoval.

Podívejte se, co dokázala Ethel udělat se svým tělem

Další modifikace těla na sebe nenechaly dlouho čekat

Velmi se mu líbily vysoké podpatky a holdoval piercingu. „Nic není odpudivější než vidět ženské ucho zmáčknuté sponou nebo šroubem. Jak to může konkurovat elegantnímu piercingu?” nechápal Granger a samozřejmě si Ethel nazdobil podle svého. Sám jí propíchl nos, náušnice nosila na obou stranách nosu a také měla propíchlé septum - nosní přepážku. Donutil ji také k piercingu bradavek, kterému se Ethel nejdříve bránila, ale nakonec nátlaku podlehla. Ověšená náušnicemi chodila zpočátku jen doma, ale pak si pohledy lidí na ulici náležitě vychutnávala. 

I přes to, jak dávala Granger svému tělu zabrat, se dožila vysokého věku. Dnes by se už asi nikdo nepodivoval nad množstvím piercingů a spíš je člověk výjimečný, když nemá propíchlou část těla či tetování. Vosí pas se naštěstí jako šílená modifikace těla nedočkal takového rozmachu a ženy se nemusí kvůli trendu škrtit v korzetech.

Zdroj článku