Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhezčí fanynky našich fotbalistů: Komu z reprezentace fandí pořádně žhavá misska, vysportovaná blondýnka či další krasavice?

První zápas našich fotbalistů na EURU je na spadnutí a nervozita jistě stoupá.
Více než kdy dříve potřebují pánové držet palce od svých drahých poloviček. Německá hlediště tak budou v obležení pořádných krasavic. Reprezentanti mají po boku missky, sportovkyně či milující maminky jejich ratolestí. Mnohé z nich by mohly být už teď nominované na nejkrásnější fanynky letošního Mistrovství Evropy.

Na úvod čeká fotbalisty nelehký zápas proti Portugalsku, v jehož čele stojí hvězdný Cristiano Ronaldo. Jak se reprezentantům povede, se dozvíme už dnes večer. Vzhledem k tomu, že se hraje u německých sousedů, tak budou mít pánové tu největší podporu za zády v hledišti. Podívejte se do naší galerie a posuďte sami, kdo má doma tu největší kočku. 

Patrik Schick

V uvozovkách na domácí půdě si bude na mistrovství připadat sympaťák Patrik. Hraje totiž za Bayer Leverkusen, kde zažil skvělou sezonu. Na svém kontě má vítězství v anketě Fotbalista roku, ale bezesporu tou největší cenou je pro něho manželka Hana. Pohledná brunetka je Schickovou láskou ze střední školy a rozhodně se tedy nedá říci, že by s fotbalistou byla jen kvůli tučnému kontu. Patrik si je moc dobře vědom, co v Hance má a partneři jsou po mnoha letech skvěle sehraná dvojka. 

Jindřich Staněk

Naši bránu bude s největší pravděpodobností bránit statný Jindřich, jenž je gólmanem pražské Slavie. Mimo fotbalového talentu slaví úspěchy také na hudebním poli, a to v rapu, kde vystupuje pod jménem Ejaytime. Své soukromí si na rozdíl od kolegů z reprezentace hlídá a svou partnerku na sociálních sítích nijak neprezentuje. A je to velká škoda. Po boku má krásnou blondýnku Anetu, se kterou jen vzácně navštíví vybrané akce, kde jim to společně moc sluší. 

Mohlo by se vám líbit

Průšvihář Martin Fenin: Zářnou fotbalovou kariéru utopil v alkoholu, nakonec skončil na tři měsíce v léčebně

Obrovský talent, který měl skvěle přečtenou hru na hřišti a věděl, kam běžet pro přihrávku. Takový byl Martin Fenin (37) jako fotbalista, jemuž byla předpovídána zářná budoucnost na zeleném trávníku. Bohužel rychle vylétl na vrchol a úspěchy mohutně zapíjel po mejdanech. Pár alkoholových excesů ho stálo kariéru, a když už to alespoň navenek vypadalo, že se ze všeho dostal, přišel pád na úplné dno.
svetzeny.cz

Antonín Barák

Ve slunné Itálii kope Antonín za ACF Fiorentina, srdcem je ale pořád „slávista”. Se Slavií získal také mistrovský titul. Doma však kvůli tomu mají s velkou nadsázkou neshody. Mladá paní Baráková je totiž na opačné straně barikády. „Ta holka má jedinou chybu, je sparťanka,“ pronesl fotbalový záložník se smíchem na adresu manželky, jež právě za pražský klub také hrála. Nicméně to nebylo překážkou pro to, aby se partneři vzali a společně vychovávají dva syny. 

Adam Hložek

Mladíček v našem týmu, teprve jednadvacetiletý Adam, je spoluhráčem Patrika Schicka. Přestože v Německu nedostává tolik příležitostí, v nároďáku dostal šanci předvést své kvality. Ne nadarmo se o něm říká, že je největším fotbalovým talentem za poslední roky. Oporou v těžších chvílích, kdy spíš sedí na střídačce, je Adamovi dlouhovlasá brunetka Veronika. Sympatická slečna mu drží palce ve všech směrech, a pokud se Adam rozhodne jít o dům dál, rozhodně si může být jist, že Veronika půjde s ním.

Mohlo by se vám líbit

Mužní hokejisté a jejich drahé polovičky: Která krasavice ulovila srdce kapitána nároďáku Romana Červenky a koho si hýčkají jeho parťáci?

Úspěšní sportovci a krásné ženy k sobě patří od nepaměti. Ne jinak je tomu v případě našich hokejistů a účastnic různých soutěží Miss. Jednu takovou krasotinku si doma hýčká kapitán českého nároďáku Roman Červenka (38). Sympatická blondýnka Veronika (33), za svobodna Machová, podporuje svého manžela už dlouhá léta a stále to mezi nimi pěkně jiskří.
svetzeny.cz

Ladislav Krejčí

Bezesporu největší kočku si doma hýčká Ladislav, jenž letos pořádně oslavil titul s pražskou Spartou. Kapitán českých mistrů ulovil missku Dominiku, která se věnuje modelingu. Mimo chození po mole a focení může pánské osazenstvo vidět brunetku také v ringu. Ne snad, že by zápasila, ale je takzvanou ring girl, tedy krasavicí, která přivádí diváky do varu jen pouhým procházením po oktagonu s číslicí kola, do kterého právě zápasníci vstupují. 

Také další reprezentanti mají doma krásné ženy, jež jim dnes budou držet palce. Víte však, kdo stojí po boku „starých bardů” Čecha nebo Rosického? 

Naši reprezentanti mají po boku opravdu krásné ženy
Zdroj článku