Přejít k hlavnímu obsahu

Zpověď v utajení: 15 let dělá modelku na livechatu a plní přání nejen mužům

Info ikona
livechat

Ženy, které pracují před webkamerou jakožto šťavnaté modelky plnící veškerá přání svým klientům, musí svou práci milovat, že? Jinak by ji nemohly dělat. Cítí i samy někdy uspokojení? Na to vše jsme se zeptali modelky Lady (35), která již téměř patnáct let ví, co tato práce obnáší.

Zpověď letušky soukromého letadla: Intimní chvilky na palubě nejsou výjimkou

svetzeny.cz

První díl rozhovoru s ní si můžete přečíst tady. Řešil především situaci na trhu, konkurenci a typy zákazníků.

Jaký byl ten první den?

To si pamatuju přesně, věnovala jsem hodně času přípravě, nákupu dráždivého prádla, erotickým hračkám a líčení. Překvapilo mne, že líčení musí být výraznější než v reálu, protože kamera hodně líčení ubírala. Byla jsem velmi nervózní a první den se mi doslova rozbušilo srdce, jakmile se připojil každý další nový zákazník. Ale druhý den jsem se už cítila lépe, pamatuji si, že mnoho jich bylo stejných jako první den. Už jsem měla pocit, že „jsem doma“. Překvapivě mě ani tolik netrápil ostych, koneckonců byla jsem sama doma, ale spíše obava, abych dělala všechno správně.

 Na co ses těšila nebo stále těšíš při vysílání?

Zkraje to bylo vůbec to, že patřím do té komunity, opravdu jsem se těšila na ty milé klienty, kteří se opravdu chtěli i přátelit. Byla jsem tehdy hodně často doma sama, takže to pro mne byla forma sociálního kontaktu. Ten nešvar sprostých a nepříjemných mužů přicházel až s časem. A hlavně s těmi weby, kde je tato show free. Já zkraje pracovala na stránkách, kde se připojoval ke mne do místnosti opravdu až za peníze.

Těšila jsem se občas třeba i na různé akce, vánoční, halloweenské, tvořila jsem pro klienty narozeniny, točila kolem štěstí, dělala karty s překvapením.

Karty s překvapením?

Jo, je to jedna z možností, jak se odlišit. Připravit pro klienty zábavu. Klient si označil kartu a na té byl úkol, který pro něj splním. Nějaká ta libůstka, kterou jsem ukazovala na kameru nejčastěji, zároveň ale u ní nebyla nahá, protože to patřilo až do soukromých chatů.

Po patnácti letech už jsi musela změnit nejen image, ale i svůj přístup?

Ano, v tomhle věku už opravdu nezaujmu jako lolitka s lízátkem, a tak jsem se před časem přeorientovala spíše na dominantní postavení a cítím, že brzy už s tímto oborem budu muset skončit úplně. Starší a zralé ženy mají své sledovatele, ale je jich podstatně méně. Submisivní diváci jsou zase velmi často věrní, takže získávat nové a opravdu si jejich přízeň udržet je těžké. Takže cítím, že co jsem si zažila, to bylo… a budu se muset poohlédnout po jiné práci.

Otevřené zpovědi prostitutek: Za peníze prodávají svoje tělo, ale jaké jsou v posteli doopravdy

svetzeny.cz

Po jaké?

Třeba si založím vlastní livechat, ačkoliv konkurence v ČR je velká a potenciálních klientů velmi málo.  A možná si pak najdu partnera. Do vztahů jsem se příliš nehrnula, málokdy tuhle práci můžete na partnera vybalit. Ačkoliv nejdelší vztah byl asi tříletý, z čeho jsme asi rok vysílali společně. Bylo to fajn, ale upřímně – ten sex se nám možná i díky té exhibici omrzel a rozešli jsme se.

Ostatně práce naživo, společnice, tě nelákala?

Ne, nikdy, tady mi velmi vyhovuje, že se mne nikdo nedotýká.

Co bys doporučila ženám, které s touto prací chtějí začít?

Ať si dobře vyberou svou image, prohlédnou si konkurenci, ať mají čím zaujmout. Ať se připraví na dlouhé hodiny bez výdělku a i možnost, že prostě neuspějí. A také, že jim to ovlivní život. Chtějí-li mít rodinu, partnerství či dobré pracovní postavení, pak bych to moc nedoporučovala. Digitální stopa za vámi zůstává a často se ty nejúspěšnější, nebo nejbizarnější modelky nachází na klasických p…o webech.

Napadá mne, jestli máš tedy pocit, že jsi svůj život tomu obětovala, zníš smutně?

Do jisté míry ano, ale peníze, které jsem si v prvních letech vydělala, bych nevydělala žádným jiným způsobem. Rodinu nemám, s partnerstvím je tu mne všelijaké. Myslím, že jsem u toho také zůstávala dost dlouho, protože jsem si občas nebyla jistá svým směřováním, jestli třeba nemám bisexuální sklony. Nevím, zdá se, že svůj život začnu od začátku až skončím s touto prací. A sama uvidím, kam mne to povede.

Zdroj článku