Přejít k hlavnímu obsahu

Staňte se fanouškem fotbalu a přesuňte se do luxusních fanzón — v Dubaji!

Info ikona
Fanděte MS světa ve fotbale z Dubaje

Sportovní sezona se s mistrovstvím světa ve fotbale v Kataru 2022 rozjela naplno. A i přesto, že Dubaj plní roli „vstupní brány" pro fanoušky mistrovství světa ve fotbale, kteří cestují do Dauhá, vzdáleného 30 minut letu z Dubaje, hotely a letiště ve městě spolupracují s fanouškovskými zónami, aby přivítaly všechny sportovní nadšence. Přijďte spolu se svými blízkými fandit až do 18. prosince na různá místa po celé Dubaji — a užít si tak adrenalinovou předvánoční dovolenou.

Fanzóny

BudX FIFA FAN Festival v dubajském přístavu je jedním z pouhých šesti mezinárodních vlajkových festivalů fanoušků FIFA na celém světě. Další se konají v Londýně, Mexico City, Rio de Janeiru, Sao Paulu a Soulu. Fanouškovská zóna s dostatečně velkým prostorem, který pojme až 10 000 lidí, bude promítat všechny zápasy na obrovských obrazovkách o rozloze 330 metrů čtverečních vybavených 4D zvukem. Fanoušci se mohou těšit také na živá vystoupení, DJ sety, jídlo a pití, hry a aktivity mezi zápasy.

V Expo City Dubai najdete jednu z největších fotbalových fanouškovských zón ve městě, která je vhodná pro rodiny s dětmi. Toto obrovské město fanoušků s fotbalovou tematikou je rozděleno do dvou částí. Od 20. listopadu je otevřen prostor pro rodiny v parku Jubilee, který pojme až 10 000 hostů. Kromě toho se 3. prosince otevře elitní zážitková část v Al Wasl, která pojme až 2 500 hostů. Součástí oslav ve Fan City budou zajímavé aktivity, jako jsou stolní hry, aktivace pokutových kopů a malování na obličej pro nejmenší, spolu s živými sety místních DJs a food trucky.

Info ikona
Dubajská fan zona

A pokud hledáte rodinnou fanzónu na pláži s volným vstupem, nehledejte nic jiného než Hilton Dubai Jumeirah. Jejich obrovský venkovní prostor bude rozdělen na čtyři části – Beach Stadium, Tiger Bar, Wavebreaker Deck a Garden – z nichž každá má pro fanoušky něco jiného. Předchozí rezervace je povinná, takže si nezapomeňte zavolat předem.

Sportovní salonky a restaurace

Na obrazovce umístěné ve venkovním areálu v Jumeirah Emirates Towers si můžete užít zápasy s pozadím Muzea budoucnosti. Sledování vám navíc zpříjemní pokrmy od šéfkuchaře Reinera Lupfera.

Barasti je oblíbenou volbou fotbalových fanoušků ve městě díky své poloze u vody, skvělé atmosféře a chutným pokrmům. Vydejte se během zápasů právě sem a bavte se s přáteli a dalšími 8 000 sportovními nadšenci.

Privilege v SLS Dubai – Pokud kromě fandění hledáte i krásné výhledy na město, zamiřte do podniku Privilege v 75. patře hotelu SLS Dubai v Bussiness Bay. Vyberte si, zda chcete sedět mž v obou prostorách jsou připraveny herní zóny, hrací koutky a program. Nezapomeňte si dopředu zarezervovat své místo.

Info ikona
Dubajské fanzony

Informace o dalších fanouškovských zónách po celé Dubaji najdete zde.

Info ikona
Fanzona v Dubaji
Měření