Přejít k hlavnímu obsahu

Dovolená pro celou rodinu? Žádný problém!

Info ikona
Dovolená s Blue Style

Rádi byste vyrazili na skvělou rodinnou dovolenou, a to nejen s vaší drahou polovičkou a dětmi, ale také prarodiči? S CK Blue Style si lze takovou dovolenou zařídit rychle a jednoduše.

Vyrazit na dovolenou ve větším počtu lidí, kteří jsou navíc různých věkových kategorií, se může zdát na první pohled složité. Každý si samozřejmě svou ideální dovolenou představuje jinak. Děti chtějí dovádět na tobogánech nebo ve vlnách u pláže. Vy si přejete, aby vaše ratolesti byly spokojené, a zároveň se vidíte na lehátku s knížkou v ruce a koktejlem na stolečku nebo na výletě, jak objevujete krásy a kulturu země, kterou jste se rozhodli navštívit. Prarodiče pak chtějí nejčastěji prožít krásné chvíle s celou rodinou, ale také si užít ničím nerušený klid. Máte pocit, že prostě nelze vyhovět všem, nebo že vám z toho všeho plánování už půjde hlava kolem? Nechte to na CK Blue Style!

Info ikona
Dovolená pro všechny generace

Pobyt, na kterém si užijí úplně všichni

V nabídce této cestovní kanceláře najdete mimo jiné i nabídku rodinné dovolené s vhodnými hotely, které poskytují služby pro široké spektrum věkových kategorií a díky tomu každý může získat to, co od své dovolené očekává.

Vaše děti se mohou vyřádit v hracích zónách, na vodních atrakcích nebo během animačních programů, kde se o ně postarají školení a česky mluvící animátoři. Pro vás a prarodiče jsou pak na odpočinek ideální zóny pro dospělé. Klienti starší 55 let navíc mohou využít slevy 500 Kč na osobu. Výhodou je také nabídka již připravených výletů, díky kterým můžete pohodlně poznat architektonické, přírodní či jiné krásy dané destinace. A když zvolíte stravování formou all inclusive, nemusíte se už opravdu skoro o nic starat a můžete si naplno užívat vaši vysněnou dovolenou a úsměvy na tvářích členů vaší rodiny.

Info ikona
Animační programy s Blue Style

Kam se vypravit?

V nabídce je například prosluněné bulharské letovisko Burgas s nádhernými písčitými plážemi a pozvolným vstupem do moře. Skvělou volbou je také Egypt, kde můžete prozkoumat svět pestrobarevných ryb a korálů v Rudém moři. V Řecku a na jeho ostrovech propadnete kouzlu místních historických památek a kuchyně. Nebo se můžete vypravit za exotickou dovolenou na Kapverdy, Maledivy či do Spojených arabských emirátů. A to jsou jen některé z nabízených destinací!

Rodina je to nejdůležitější a díky cestovní kanceláři Blue Style můžete s vašimi blízkými strávit nezapomenutelnou dovolenou, která uspokojí potřeby všech členů – od těch nejmladších až po nejstarší.

Měření