Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď na měsíc březen: Co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích?

Kartářka Alice Cross pro Svět Ženy připravila tarotový výklad na měsíc březen. Věděli jste, že název tohoto měsíce je odvozen od slova bříza? Staré národy věřily, že právě tento strom prozařuje čistotu do lidské duše, že rozumí člověku stejně jako matka svému dítěti. Strom břízy je vlídnou ochránkyní plnou soucitu a pochopení. Napojte se na sílu přírody a přečtěte si naši předpověď.

LÁSKA - KRÁLOVNA HOLÍ

Po zimě začíná klepat jaro na dveře a tarotová karta Královna holí nás vybízí, abychom začali vnímat, jak se stromy zahalují do barev. Kouzelné barvy jara jsou tu. Jak vidíte, stromy nahoře obepíná zeleň a rozkvétají pupence, naopak dole vidíte první jarní kvítí. Bílé sněženky nás vítají a dávají nám odvahu a sílu. Začněte být aktivní. Vztah je důležitý probouzet jako jarní kvítí a udržovat jako silný strom. Buďte sebevědomí a udělejte si s partnerem plán na výlet, kde si užijete spousty legrace a společného času. Kdo nemá partnera, jste to vy, kdo to může změnit. Nečekejte na nějaké náhodné setkání a udělejte něco, čím půjdete štěstí naproti. Vyražte s přáteli na skleničku nebo uspořádejte sraz ze školních let, vyhledávejte společnost, kde byste mohli budoucího partnera potkat. Kdo má rád online svět, vybírejte rozumně seznamku, i tady se občas může stát zázrak na seznámení.

Info ikona
Královna holí

Co nejvíc naštve a urazí jednotlivá znamení zvěrokruhu: Blíženci nesnášejí poučování, Býky vytočí neplánované akce

Někoho zaručeně vytočí už jen křivý pohled nebo běžná drobnost, na jiném by se daly takzvaně klacky lámat a pořád bude v dobré náladě. To, co nás dokáže naštvat, může být z velké části ovlivněno i tím, v jakém znamení zvěrokruhu jsme se narodili. Jak jste na tom vy? A víte, čím zaručeně naštvete svoje blízké? Nahlédněte do našeho zábavného přehledu.
svetzeny.cz

PENÍZE - 9 MEČŮ

Nepříjemné pocity, i když není proč, nám může působit tarotová karta 9 mečů. Trápí vás vaše finanční situace a jste jí tak zaneprázdnění ve své hlavě, že nevidíte východisko. Dokonce můžete i z komára udělat velblouda, jste prostě mistři na finanční katastrofy. Jenže tato karta vám říká, že to máte jenom v hlavě a když popojdete od své situace dál a pozvednete oči výš, tak uvidíte, že se s tím dá něco dělat. Je třeba zvednout hlavu a podívat se pravdě do očí. Chodí vám jedna složenka za druhou a nemáte na jejich zaplacení? Najděte si finančního poradce, který vám udělá přehled ve financích, nebo to můžete udělat sami. Ale něco dělejte, nevěšte hlavu a pusťte se do řešení vaší finanční situace. Jsou to jenom čísla, když je spočítáte, vyjde vám jednoduchý vzorec, dle kterého upravíte své živobytí. Jste v červených číslech? Tak hledejte možnosti, najděte si přivýdělek nebo se uskromněte. Myslíte, že to nezvládnete? Na sociálních sítích je mnoho různých poradenství zdarma, která vám mohou být k užitku. Tak na co ještě čekáte?

Info ikona
9 mečů

ZDRAVÍ - 4 POHÁRY

Tarotová karta 4 poháry nám říká, že voda je náš život a je třeba se na to zaměřit. Je vaše tělo unavené, nebo vás trápí zdravotní neduhy? Když nastolíte řád a pravidelnost, zdravotní obtíže zmizí a vaše tělo se brzy zregeneruje. Sklenka vody denně navíc je úplné minimum, co pro sebe můžete udělat. Zapojte do svého vodního režimu nový prvek, může to být citronová šťáva po ránu nalačno, nebo skvělý modrý čaj (Clitoria Ternatea), přezdívaný jako čaj dlouhověkosti. Vnese to do vašeho života nádech alchymie bylin a můžete s tím okouzlit i návštěvy, které budou nad krásnou modrou barvou čaje, který můžete citronem změnit na fialovou, žasnout. Nalaďte se na krásu této barvy a vychutnejte si nápoj plnými doušky, jako kdyby to byl Váš elixír zdraví.

Nádherný březen přeje alchymistka Alice Cross.

Info ikona
4 poháry

Velký přehled zatmění Slunce a Měsíce 2024: Kdy je letos očekávat a co přinesou?

Zatmění Slunce a Měsíce patří k astronomickým úkazům, které stojí v každém případě za pozornost. V letošním roce nás tyto momenty potkají hned čtyřikrát s tím, že první zatmění nastane už v březnu. Zajímavé budou i z pohledu astrologů. Vyznačte si je do kalendáře, ať vás svými energiemi nepřekvapí. Jako vždy půjde o výjimečné a energeticky náročné dny, kdy se může stát spousta důležitých věcí, jež mohou ovlivnit náš život.
svetzeny.cz

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku