Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 29. května do 4. června: Karta Měsíc ve vás vzbudí strach, 2 hole přinesou správná rozhodnutí

Info ikona
Tarot

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 29. května do 4. června. Dozvíte se, který den se ve vás probudí podvědomé obavy a strach z neznámého, který den se vám nemůže stát, že se rozhodnete špatně, či který den prohlédnete falešné přátele.

Numerologie: V červnu hrajte podle pravidel. Dařit se bude hlavně číslům 1, 2, 4 a 8

svetzeny.cz

Info ikona
Eso pohárů

29. května – Karta Eso pohárů

Eso pohárů představuje láskyplnou inteligenci. Můžete se zaměřit na vztahy v práci, které vytváříte, a na to, jak je můžete ovlivnit. Máte to plně v rukou. Když druhému nalijete čistého vína, dnes tedy čisté vody, Eso pohárů tím představuje, že k němu máte opravdový vztah. Je to den tolerance, kdy vnímáte odlišnosti ostatních a přeci si jich vážíte a všeho, co dokázali. Dodržujte dnes pitný režim, začíná léto a po zimě jste vyprahlí. Karta vybízí, abyste se věnovali i pokožce a její hydrataci. Udělejte si obličejovou masku nebo si kupte hydratační krém na tělo, aby pokožka zůstala pružná. Mějte srdce na dlani. I když vás dnes něco rozčílí, zkuste to zvládnout s klidem. Je den naplnění, kde lásku rozdáváte druhým, ale nikdy nezapomínejte na sebe. Sebeláska je totiž začátkem lásky k druhým. Dnešní den je zkouškou pro všechny dospělé, aby pochopili, co znamená citlivost dítěte. Zkuste na všechny otázky dítěte hned nereagovat logicky, ale použijte svoji intuici. Třeba zjistíte, že dětský svět je velmi citlivý, ale už si na tento pocit nepamatujete. Cit, který věnujete sobě a druhým, umí děti bezprostředně, a proto jim dnes věnujte citlivé zacházení, které podpoří důvěru dětí v dospělý svět.

Info ikona
7 pentaklů

30. května – Karta 7 pentaklů

Trpělivost přináší růže. Dnešek byste měli zaměřit pozornost na svoji sklizeň. 7 pentaklů je karta vývoje. Když zasadíte jabloň, budete mít jablka, které můžete jíst, obdarovat druhé či prodat. To je přesně to, co se po vás chce. Pokračovat v usilovné práci na něčem, kde nejsou ihned vidět výsledky. Nevzdávat se, i kdybyste se setkali s protichůdnými názory, nebo by vše nešlo dle vašich představ. Vytrvejte a nepolevujte. Vše má svůj čas. Možná jste již unavení, tak si odpočiňte. Není třeba stále něco zdokonalovat a vyvíjet aktivitu. Podívejte se, co jste již vytvořili a jaké ovoce to ponese. Kam vede vaše pracovní úsilí? Vnímejte trvalý růst, který zhodnotí zasloužený výsledek. Je to delší cesta a zkouška v mistrovství. Nechtějte vidět výsledky hned, protože je třeba, aby realizace probíhala nejméně čtyři měsíce. Až potom vyvoďte závěry. Vytvořili jste základ a nyní je třeba pokračovat v plánech, které vás budou směrovat ke změně, ale k jisté realizaci. Užijte si den plný budoucích úspěchů.

Info ikona
Měsíc

31. května – Měsíc

Temná noc duše je moment pravdy, hrůzy a údivu. Středeční ráno je plné rosy a vy slyšíte zpívat ptáčky, ale karta Měsíc je tu, aby vám připomněla podvědomé strachy z neznámého. Jako kdyby vás tížila myšlenka na vaše starosti. Položte si otázku, co vás trápí a narušuje vám dnešní den? Vnímejte své vnitřní pocity, je to důležité. Měsíc je karta intuice, strachu, sebeklamu a iluze. Nalezení přirozené moudrosti. Můžete být ve fázi nejistoty nebo v situaci, ve které se nedovedete dobře orientovat. Dokonce vás může strach ochromovat. Začněte věřit své intuici a zaměřte se na svoji sebedůvěru. Musíte nejdříve věřit sami sobě, než můžete zhodnotit situaci nebo se konfrontovat s názory jiných. Měsíc je spojen s city a odkrývá nezpracovaná traumata z minulosti, je třeba jít do podstaty. Proč se takto cítíte? Jaké máte obavy a proč vytváříte strach okolo sebe? Je třeba si položit tyto otázky a hledat odpovědi. Strach si můžete řešit jenom vy sami, nelze ho svádět na druhé, že ho u vás vytváří. Udělejte si čas na sebe a své nitro, někdy vás mohou každodenní povinnosti zaměstnávat tak, že nemáte čas ani přemýšlet, co máte rádi a jaké jsou vaše pocity.

Nejoblíbenější znamení zvěrokruhu: Na kolikátém místě je to vaše?

svetzeny.cz

Info ikona
2 hole Tarot

1. června – Karta 2 hole

Dnes si udělejte jasno. Dnešek využijte k rozhodnutí všeho, co máte nejasné. Myslíte, že se rozhodnete špatně? To se vám dnes nemůže stát. Karta 2 hole je totiž o tom, abyste se naučili neodkládat záležitosti, u kterých si nevíte rady. Vaše rozhodnutí je správné, někdy je třeba si uvědomit, že existuje více dobrých možností a neustále hledat další varianty může být vyčerpávající. Velké plánování odložte a zkuste se zaměřit na to, co je nyní aktuální. Více než cíl jsou důležitější kroky, které k němu vedou. Dnes nelenošte, dnešek je o aktivitě, tak nastartuje svůj den na plný pohon, bude to krásná jízda, při které se vám bude dařit ve všech odvětvích, když budete postupovat plánovaně a hned konat. Žádné velké přemýšlení, jen jednoduchý krok a nezapomenout na okamžitou realizaci - takže nic složitého. Ať toho dnes hodně stihnete!

Info ikona
Páže mečů

2. června – Karta Páže mečů

Dívejte se zpříma a držte si odstup. Páže mečů je ostrý jako břitva. Dnešní den zapojte logiku a rozum. Můžete mít na mysli skvělé nápady, které je třeba rozumově zhodnotit. Řešte praktické věci, které se vás emocionálně nedotýkají, půjde vám to samo. Vztahy, které dnes utužujete, jsou převážně na rozumných základech, i situace tento den řešené vyžadují logiku. Můžete prohlédnout falešné přátele, kteří udržují vztahy jen na základě jejich výhod. Přehodnoťte, zda v těchto vztazích pokračovat. Buďte upřímní, nebojte se říci, co máte na mysli. Nezapomeňte, že dnešek není o tom říkat, co máte na srdci, ale co máte na mysli. Páže mečů je o realizaci sám sebe, jste v tom sami a je třeba se tak i chovat. Spoléhejte se nyní sami na sebe, i když budete druhým důvěřovat, je třeba u všeho, co dnes budete dělat, vědět, co děláte. Pokud budete podepisovat důležité dokumenty, neřiďte se dnes větou: Tam je klasika, jen to podepíši. Mohlo by vám to přinést velké starosti. Velkou výzvou je se dnes vidět, jaký opravdu jste a přijmout sám sebe.

Info ikona
Velekněžka

3. června – Karta Velekněžka

Lidské nitro je klíčem ke všem tajemstvím, ale ukáže se jenom vyvoleným. To je krásné moudro, které v sobě nosí tarotová karta Velekněžky. Karta sděluje, že dostanete nové informace, které vám pomůžou v rozvoji a rozhledu. Hledejte ty pravé informace. Buďte odvážní, objevujte nové poznatky a studie. Tato karta je symbolem všeho neznámého, co znáte sice z doslechu, ale nikdy jste si na to neudělali svůj názor. Nastal čas pohlédnout za závoj iluzí a odkrýt skutečnost. Lidské nitro vás učí poznávat tajemství, které je ostatním skryto. Je to karta ženské energie a vyššího ženského principu. Zapojte do vašeho života intuici. Všímejte si, jak je citlivá a co vám sděluje. Zkuste si intuitivní výzvu, která se může konfrontovat s vaším rozumem. Jděte na intuitivní procházku, zastavte se v knihkupectví a intuitivně rozevřete stránku nějaké knihy, zda tam nenaleznete sdělení, které přísluší jenom vám. Dnešní den je výborný na studium, kdy vás podpoří citlivé vhledy a odhalování již dávno zapomenutých informací.

Info ikona
Král mečů

4. června – Karta Král mečů

Dnes je den, kdy můžete využít svoji inteligenci a objektivitu. Tarotová karta Král mečů vás vyzývá, ať máte mysl otevřenou. Jděte si dnes cestou nekompromisně, ale spravedlivě. Buďte upřímní a mějte smysl pro klidné jednání v neklidné době. Je třeba mít v životě správný přehled, k tomu vám mohou pomoci knihy a samostudium. Můžete se setkat s někým, kdo vám poskytne užitečnou radu. Nebojte se rozhodování, ale nezneužívejte své autority nebo intelektuální převahy. Využijte tuto energii eticky, ale cílevědomě. I vy jste dnes dobrým rádcem, buďte otevřený k diskuzi a dotahujte vše do konce. Krásnou neděli přeje Alchymistka!

 

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku