Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologický význam magického data 11.01.2022: Jedničky a dvojky přináší nové začátky, součet nás nabádá ke snění

Info ikona
Shutterstock numerologie

Dnešní datum je magické. Obsahuje v sobě silnou kombinaci tří jedniček, kterou vyvažují tři dvojky. Součet pak dává číslo 9, jehož význam je spirituální. Z hlediska numerologie je toto datum výjimečné. Zjistěte, co je dnes třeba udělat.

Jedničky a dvojky přináší nové začátky

Dnešní datum je magické. Obsahuje tři jedničky a tři dvojky, tato čísla jsou v rovnováze. Nejprve se podíváme na číslo jedna z hlediska numerologie. Toto číslo symbolizuje nové začátky. Jednička je výchozím bodem, první měsíc v roce má číslo jedna, počítat začínáme od jedničky... Dnešní den je výjimečně vhodný, pokud chcete vyzkoušet cokoliv nového a nepoznaného. Uvažovali jste dlouho nad tím, že změníte kariéru? Podejte dnes výpověď. Chtěli jste se podívat na určité místo? Kupte si letenky. Nenaplňuje vás už váš vztah? Popřemýšlejte, zda dnes není ten den, kdy se posunete dál směrem k lepším zítřkům. Dnes jsou možnosti otevřené, čísla změnám přejí. V dnešním datu vidíme jedničky hned tři. Číslo 111 má hned dva významy. Ten první je duchovní probuzení, tj. uvědomění si určitých skutečností, schopností. Je to jakési „procitnutí“. Druhý význam je zhmotnění našich snů. Dnes je ten pravý den začít žít tak, jak jste si vždycky přáli.

Proroctví Baby Vangy na rok 2022: Objeví se nové nebezpečné viry a invaze mimozemšťanů

svetzeny.cz

Stejně tak tři dvojky jsou z hlediska numerologie významné. Číslo 222 je andělským číslem souvisejícím s novými začátky. Dnes na vás budou andělé dávat pozor a pomáhat vám, pokud se rozhodnete začít něco nového. Někteří mystici věří, že číslo 222 je znamením všudypřítomnosti Stvořitele. Říká se, že lidé, kteří jej vidí ve snech, jsou blízko k prožitku duchovního osvícení. Zatímco číslo jedna klade důraz na individualitu, dvojka vyvažuje. Tři dvojky jsou vzkazem, který říká, že dobré věci přicházejí k těm, kteří o ně usilují. Zatímco jednička vybízí k tomu, abyste měli vize a snili, dvojka upozorňuje, že je třeba konat, aby se věci daly do pohybu, a nastala změna. Je to číslo pozitivity, štěstí a radosti, které vám zároveň připomíná, abyste zůstali nadále aktivní. Dvojka také souvisí s duchovním probuzením, symbolizuje seberealizaci a sebeuvědomění.

Stárnutí dle horoskopu: Blíženci zrají jako víno, na Střelcích se zub času krutě podepíše

svetzeny.cz

Součet nás nabádá ke snění

Pokud bychom celé datum sečetli, dostaneme číslo 9. To v numerologii vždy souvisí s duchovnem. Devítka je zasněné číslo. Dnešní součet nám říká, abychom se nebáli zavřít oči a vizualizovat si náš „ideální“ život. Dnes byste se měli na malý moment zastavit a říct si, co od života skutečně chcete. Nebojte se dát si vysoké cíle, v datu je i velmi ambiciózní číslo 1 a podpůrné číslo 2. Číslo 9 také symbolizuje lidskost, ochotu pomoci a odpuštění. Pokuste se dnes udělat dobrý skutek. Oprostěte se od minulosti a odpusťte lidem, kteří vám v minulosti ublížili. Toto číslo také úzce souvisí s intuicí a kreativitou. Je možné, že dnes dostanete výborný nápad. Také věnujte pozornost dnešním snům a poslouchejte své vnitřní já. Na jeho radu se vyplatí dát. Pokud z něčeho budete mít špatný pocit, důvěřujte své intuici, nezklame vás.

Zdroje: Astrology Answers, Psych News Daily, Affinity Numerology, Numerology Numbers

Archandělé dle znamení zvěrokruhu: Drží nad vámi ochrannou ruku Ariel, Zadkiel, Jofiel či Uriel?

svetzeny.cz