Přejít k hlavnímu obsahu

Červenec 2024 podle numerologie: Měsíc s vibrací čísla šest nabídne zklidnění, důležité je přijímat změny, které přijdou

Každé číslo v sobě nese určitou energii, kterou působí na všechno v našem životě. Nejde jen o datum narození. Zda se nám bude či nebude dařit, ovlivňuje i spousta dalších čísel, jež nás obklopují. Energie se mění i podle konkrétního roku a měsíce, v němž se právě nacházíme. Jaký pro vás bude, z hlediska numerologie, letošní červenec, tedy sedmý měsíc roku 2024?

Letošní rok probíhá pod vibrací čísla 8, které je považováno za jedno z nejšťastnějších. Nese v sobě rovnováhu mezi materiálním a duchovním světem a jeho symbolem bývá také symetrická nekonečná osmička. Je to číslo hojnosti, štěstí, úspěchu, pozitivních změn a síly. Rok 2024 nabízí možnosti finančního růstu a naplnění vašich cílů, získání toho, o čem jste dlouho snili.

Číslo července 2024 podle numerologie

Každý konkrétní měsíc má svoje číslo, jež se mění v souvislosti se změnou roku. Letošní červenec má číslo 6, což lze spočítat velice jednoduše.

2+0+2+4 (rok) + 7 (sedmý měsíc roku)

8+7=15

1+5=6

Pětka, která vládla měsíci červnu, přinesla do našich životů různé změny a narušila zaběhlé pořádky, rozhodně jsme se nenudili. Vibrace šestky, pod níž spadá letošní červenec, přináší opět trochu klidu a odpočinku a dává možnost načerpat životní energii. Dopřeje nám prostor a čas, abychom změny, jež se v našich životech nedávno udály, vstřebali a přijali jako fakt. Číslo šest se obecně pojí s rovnováhou, harmonií a stabilitou. Jeho energie je láskyplná, velkorysá a bezpodmínečná. Červenec je ideálním obdobím, abyste ukázali všem, na kterých vám záleží, že jste tu pro ně a vážíte si toho, že jsou součástí vašich životů.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop na léto 2024: Blíženci, pozor na nevyžádané rady, Lvy čekají životní změny

Letošní astronomické léto 2024 začne už 20. června, přesně ve 22 hodin a 51 minut, kdy vstoupí Slunce do znamení Raka. Pro mnoho lidí odstartuje nejkrásnější období roku, plné výletů, zážitků, dovolených a poznávání. Zajímá vás, jaké léto na vás čeká podle horoskopu? Nahlédněte s námi do naší předpovědi, ať máte menší náskok.
svetzeny.cz

Spočítejte si své osobní měsíční číslo

Nejprve je zapotřebí spočítat si své měsíční číslo, k němuž se dopracujete přes osobní roční číslo. Není to vůbec složité, zkuste počítat s námi. Začněte tím, že sečtete den a měsíc svého narození. Sčítejte do té doby, než získáte jednociferné číslo.

Příklad: Narodili jste se 19.10.

1+1 + 9 +1 + 0 = 11

Pokračujete: 1 + 1 = 2

K číslu, které vám vyjde, přičtěte ještě číslo letošního roku, jež získáte součtem 2+0+2+4=8. Opět sčítáte tak dlouho, dokud nezískáte jednociferné číslo.

2+8=10

1+0=1

Vaše měsíční osobní číslo je 1.
 

Jaký bude červenec 2024 podle numerologie pro vás?

Vaše měsíční číslo je 1

Energie tohoto měsíce vás podpoří v soustředění a cílevědomosti. Budete iniciativní a plní nápadů a odhodlání je realizovat, dost možná začnete pracovat na nových projektech. Nevrhejte se do nich ale bezhlavě, všechno pečlivě naplánujte a promyslete.
 

Mohlo by se vám líbit

Nejhorší léto čeká tato čtyři znamení: Podle horoskopu Raci zažijí emocionální bouři, Váhy potrápí finance

Jak už to bývá, hvězdy ani letos nejsou nakloněny každému. Zatímco někteří budou prožívat nejkrásnější chvíle svého života, následující čtyři znamení zvěrokruhu budou mít léto 2024 plné výzev a nepříjemných překvapení. Kdo to bude, jakým obtížím budou tato znamení čelit a kdy se situace začne zlepšovat?
svetzeny.cz

Vaše osobní měsíční číslo je 2

Měli byste se zamyslet nad svými vztahy. Nedáváte přátele a další lidi, které máte rádi, na druhou kolej? Nyní je čas vše napravit. Červenec vás přiměje hledat rovnováhu mezi vašimi osobními potřebami a tím, co můžete nabídnout ostatním. Povídejte si s partnerem, zjistěte, po čem touží a pomozte mu jeho sny splnit.

Mohlo by se vám líbit

Život začíná ve 45 letech. Tato 3 znamení zvěrokruhu v pozdějším věku vzkvétají

S přibývajícím věkem se mnozí z nás ptají, co nás čeká v budoucnosti. Pro některé z nás život ve 45 letech skutečně začíná, přináší nové příležitosti, štěstí a naplnění. A třem znamením zvěrokruhu to dokonce předpovídají hvězdy. Která jsou tři znamení zvěrokruhu, jimž se svět otevře až po pětačtyřicítce?
svetzeny.cz

Vaše osobní měsíční číslo je 3

Trojky, přichází čas začít dělat věci po svém a zábavněji. Pusťte do života trochu svěžího větru a kreativity, bavte se a experimentujte. Uvařte nová jídla, kupte si na sebe něco mimo váš zaběhnutý styl, zkuste novou barvu vlasů či účes. Je to skvělá příležitost posilnit i vaše sebevědomí a inspirovat ostatní.
 

Vaše osobní měsíční číslo je 4

Tento měsíc přináší možnosti zdokonalit se v tom, co děláte a máte rádi. Mohou vás k tomu dovést určité okolnosti v podobě překážek. Máte ale podporu čtyřky, takže se nemusíte obávat, že byste výzvy neustáli. Nezapomínejte dobíjet baterky a hodně odpočívat. Na dovolenou si rozhodně neberte práci.

Vaše osobní měsíční číslo je 5

Pětka je zosobněním rozmanitosti a změny. Připravte se na to, že se ve vašem životě bude dít něco nového. Vše, co přijde, přijímejte s tím, že se to děje ve výsledku pro vaše dobro. Nebojte se měnit plány a buďte flexibilní. Nesnažte se stihnout vše, vybírejte podle intuice, čemu se budete věnovat.

Vaše osobní měsíční číslo je 6

Červenec pro vás bude spojen s péčí o rodinu a vaše blízké. Dost možná budou někteří z nich potřebovat pomoc a více pozornosti. Zaměřte se také na domov jako takový a snažte se z něj udělat pohodlné a útulné zázemí, kam se budou všichni rádi vracet. Změny dokážou i maličkosti v podobě nových kousků nábytku či dekorací. Dostanete šanci napravit i vše, co vám drhne v partnerském vztahu.

Mohlo by se vám líbit

Jaké životní změny na vás v roce 2024 čekají podle horoskopu: Býci se budou stěhovat, Kozorozi si ušpiní ruce

Sice už nám pomalu končí leden, ale prakticky skoro celý rok 2024 je ještě před námi. Co vás letos čeká? Budete mít klidné období, ve kterém se nestane nic zvláštního, nebo vás čekají turbulence, krize, či snad radostná překvapení? Přečtěte si náš horoskop, ať víte, na jaké změny se můžete letos připravit.
svetzeny.cz

Vaše osobní měsíční číslo je 7

Sedmička je duchovním číslem bude vás červenci vyzývat k odpočinku, zpomalení a zklidnění. Pozorně naslouchejte svému tělu a dopřejte mu, co žádá. Každopádně by mělo jít o činnost, která vám dopřeje fyzický a mentální klid. Procházejte se, meditujte, cvičte jógu nebo si čtěte.

Vaše osobní měsíční číslo je 8

Osmička je číslem splněných přání. Pokud se zaměříte na to, po čem opravdu toužíte, jste na nejlepší cestě toho dosáhnout. Očekávat můžete pracovní příležitost, v níž ukážete vaše kvality a schopnosti. Tento měsíc je také ideální doba udělat si malou rekapitulaci všeho, co je ve vašem životě důležité. Buďte sami k sobě upřímní a jděte za tím, po čem touží vaše srdce.
 

Vaše osobní měsíční číslo je 9

Devítka je posledním číslem základní číselné řady a pomyslnou tečkou za tím, co máme ze života propustit. Červenec pro vás tedy bude důležitý z hlediska dokončení všech úkolů, abyste srpen začali s čistým štítem. Možná vás zastihne nečekané loučení i v dalších oblastech vašeho života. Přijměte to ale jako nedílnou součást života. Uvolněte minulost, aby mohlo přijít něco nového.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon