Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 29. května do 4. června: Býci budou dohánět termíny, Panny čeká duchovní růst a Kozorozi půjdou na oslavu

Info ikona
horoskop

První červnové dny se ponesou ve znamení silné úplňkové energie ve znamení Štíra. Může vyvolat skryté bolesti, ale i touhu staré křivdy napravit. Co dalšího přinese příští týden zrozencům právě vašeho znamení? Nahlédněte s námi do našeho zábavného horoskopu.

Beran

Vaše ohnivá povaha a tvrdohlavost nebude chtít kompromisy. Půjdete si za svým doslova přes mrtvoly, i když možná budete tušit, že nejednáte úplně správně. Nejsilněji tyto tendence pocítíte v partnerských vztazích. V pracovní rovině budou hrát hlavní roli finanční zisky, které mohou přijít, pokud se nebudete bát pustit se do něčeho nového. Vesmír vám nabízí příležitost k pozitivní změně, chopte se jí!

Býk

V tomto týdnu vás pravděpodobně budou dohánět termíny. Ať už to bude plnění úkolů v práci, ale i zaplacení různých závazků je jsou například dětské tábory nebo doplatek za dovolenou. Výdaje a příjmy se ale brzy vyrovnají, nemusíte mít obavu. Ve vztazích vládne díky postavení Venuše klid a pohoda, kterou si nenecháte ničím narušit. Věnujte se partnerovi, který potřebuje vaši podporu. Dost možná se o ni stydí říct.

Blíženci

Zaměřte se sami na sebe a na své zdraví. Nezapomeňte, že fyzické tělo a duše jsou spojené nádoby. Přestaňte se trápit tím, co by mohlo být jinak, kdybyste udělali jiné rozhodnutí. Čas už nevrátíte. Radost by vám mohla udělat společnost přátel nebo kolegů, s nimiž můžete sdílet svoje starosti. Vypovídat se jim bude mít podobný účinek jako terapie.

Spřízněné duše podle znamení zvěrokruhu: Býci ocení loajalitu, Váhy zase kreativitu

svetzeny.cz

Rak

Vypadá to, že v následujících dnech uzavřete nějaký projekt, který vás zaměstnává už delší dobu. Nemusí to být vyloženě jen pracovní záležitost. Snažte se také urovnat napjaté vztahy v rodině, zejména v ženské linii. Dcera, matka nebo babička se drží stále stejných vzorců. Vy teď budete mít možnost udělat něco jinak a změnit tak rodové nastavení.

Lev

Vnímejte každou maličkost, za kterou můžete být vděčni. I když se vám zdá, že je u sousedů tráva zelenější, nakonec stejně zjistíte, že je vám dobře tak, jak jste. Podpořte svého partnera a nesnažte se na něm vidět chyby, které samozřejmě má jako každý jiný. Úplněk může vyplavit vaše frustrace spojené s milostným životem a sexualitou. Buďte na to připraveni a snažte se tyto věci ze svého života propustit.

Panna

Končí období, kdy jste se přizpůsobovali stále někomu druhému. Díky změně vibrací a nastavení energetických tendencí se vše mění a nic už nebude jako dřív. V tomto týdnu vás může oslovit nabídka související s duchovním růstem, ať už půjde o seminář, terapii nebo jiný zážitek, který vás posune na vaší cestě dál. Naučíte se říkat, co si skutečně přejete, což bude pro mnoho lidí ve vašem okolí nepřijatelné.  

Horoskop 2023: Šťastná čísla pro každé znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Váhy

Nemůžete se sice dočkat dovolené a prázdnin, ale nezapomínejte, že je potřeba nejprve zvládnout všechny povinnosti. Zaberte, i když se vám vůbec nechce. Pozor si dejte na závist kolegů, kterým je trnem v oku nejen vaše blížící se dovolená, ale i celkově váš pozitivní přístup k životu. Nedejte jim šanci a nesvěřujte se jim s ničím osobním.

Štír

Energie úplňku, který proběhne 4.6. právě ve vašem znamení bude tentokrát obzvlášť silná a můžete ji pocítit i na svém fyzickém těle v podobě bolestí hlavy a kloubů zejména těch velkých jako jsou kyčle nebo kolena. Tématem pro vás bude v tomto týdnu vše, co souvisí s milostným životem, ať už jde o flirt nebo stabilní vztah, ve kterém byste potřebovali znovu rozdmýchat vášeň. Zkuste to, postavení planet tomu bude přát.

Střelec

Zapomínáte, že život není jen o práci a povinnostech. Dovolte si v těchto energeticky náročných dnech více odpočinku a udělejte si radost. Ideální bude věnovat si péči jako je kadeřník, kosmetika nebo masáž. Dávejte sebe na první místo a nemějte z toho vůbec špatné svědomí. Pokud jde o práci, trochu vás ovládá stres, protože jste si toho na sebe vzali moc. Poproste o pomoc nebo některé úkoly odložte na pozdější dobu.

Signály, že k vám promlouvá anděl strážný: Komunikace probíhá denně a může nám změnit život

svetzeny.cz

Kozoroh

Někdy říkáte něco jiného, co si myslíte a v těchto dnech se to dost možná provalí. Zkuste do života vnést více pokory, protože to, co berete jako samozřejmost, může ze dne na den skončit. Koncem týdne vás čeká čas strávený v nějaké společnosti. Může to být svatba, oslava nebo něco veselého, co vám udělá nejen radost, ale může to přinést i nové a dost zásadní poznatky do vašeho života. Pozor si ale dejte na alkohol.

Vodnář

Máte tendenci se trochu podceňovat, což vám brání v posunu vpřed, zejména pokud jde o práci. Nezapomeňte, že jak vidíte sami sebe a jak o sobě smýšlíte, tak vás vidí i ostatní. Nyní je také vhodná příležitost podívat se na své finance. Přehodnotit je, třeba i s finančním poradcem, kterému důvěřujete a nastavit si spoření nebo investice tak, abyste byli zajištěni do budoucna.

Ryby

V těchto dnech můžete potkat někoho, kdo vám v minulosti ublížil nebo se k vám zachoval nefér. Vnímejte svoje pocity, když si představíte, že mu odpouštíte. Pokud toho budete schopni, udělejte to. Uleví se vám totiž na podvědomé úrovni a pomůže to odstranit bloky, které vám komplikují život, aniž byste si to uvědomovali. Víkend slibuje příznivou konstelaci planet, kdy se vám splní, o čem už dlouho sníte.    

  

Zdroj článku