Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 24. – 30. dubna: Býkům přidělají vrásky finance, Raky ovládnou city a Váhy zatouží po umělecké činnosti

Postavení planet přinese v posledním dubnovém týdnu relativně klidné dny. Díky tomu budete mít dost prostoru a příležitostí věnovat se sami sobě a trochu si po energeticky náročnějším období odpočinout. Na co se můžete těšit a čeho se naopak vyvarovat? To se dozvíte v našem zábavném týdenním horoskopu.

Beran

Tento týden bude pro vás velmi aktivní. Pocítíte silnou energii a odhodlání jít za svými cíli. Skvělé budou i vaše komunikační dovednosti, což vám pomůže dosáhnout svého. Ve společnosti lidí, které znáte, se můžete se dostat do nových a dost překvapivých situací, jež vám otevřou nové možnosti. Ve vztazích se může objevit romantika a vášeň, ale buďte obezřetní, abyste kvůli tomu nezanedbali pracovní povinnosti.

Býk

Zejména koncem týdne pocítíte potřebu zaměřit se sami na sebe, na svůj klid a pohodlí. Odpočinek je nutný, protože už jedete na záložní baterie. Zatoužíte být doma, kde si nejen odpočinete, ale budete chtít domov i zútulnit. Sázejte květiny, připravujte balkon či terasu na letní sezonu a nikam nespěchejte. Dejte si ale pozor na finance. Obezřetní buďte zejména pokud jde o výdaje za cestování.    

Blíženci

Budete velmi komunikativní a společenští a přijde i motivace k navazování nových kontaktů a rozšiřování svého sociálního okruhu. Zatoužíte poznávat a objevovat nové věci. Pokud studujete, skvěle se vám bude dařit u zkoušek. Dejte si ale pozor na to, abyste netříštili pozornost na více projektů najednou. Celkově vás čeká harmonický týden.

Mohlo by se vám líbit

Nejsobečtější znamení zvěrokruhu: Beran vám nenechá ani poslední sousto, Panna vás řekne i to, co nechcete

Nemůžeme být všichni dokonalí, ale některá znamení zvěrokruhu mají tendenci být vyloženě sobečtí. Přiznejme si to. Všichni máme sobecké sklony, a to je v pořádku! Někteří z nás však mají tendenci používat tuto vlastnost o něco častěji než ostatní. Kdo patří mezi nejsobečtější znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Rak

Raci pocítí potřebu urovnat si rodinné vztahy a posílit tak emocionální stabilitu. Můžete se cítit citlivější a intenzivněji vnímat své emoce. Je důležité dávat si pozor na své osobní hranice a pečovat o své zdraví a pohodu. Tento týden může být také dobrý čas pro vyřešení všech záležitostí, které se týkají vašeho domova a bydlení.

Lev

V těchto dnech budete ve svém živlu. Pocítíte silnou potřebu vyjádřit se a upoutat pozornost. Můžete se cítit silní a odhodlaní prosadit své názory a stanoviska. Je důležité si však dávat pozor na nadměrnou sebedůvěru a aroganci, abyste neodrazovali ostatní. Tento týden je také dobrý čas pro kreativitu a projev svého uměleckého talentu. Přijde i uznání a ocenění za vaši práci a úsilí.

Panna

Přicházejí vhodné dny pro dokončení rozpracovaných projektů a plnění povinností. Je důležité si dávat pozor na detaily a být pečliví ve své práci, což vám ale nebude dělat problém. Tento týden je také vhodný pro zlepšení vašeho zdraví a životního stylu. Snažte se najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem, abyste se cítili zase vyrovnaní a plní energie.

Mohlo by se vám líbit

Důkazy, že jste obětí útoku černé magie: Bolesti hlavy, ale i změna stravovacích návyků

Někdo na vás možná provádí čarodějnictví. To je něco, co rozhodně nechcete slyšet, ovšem co když je to pravda? Zde je hned několik důkazů, která vás přesvědčí, že jste obětí útoků černé magie. Dobrá zpráva je, že se nemusíte bát, víme, jak kletbu můžete zlomit.
svetzeny.cz

Váhy

Následující dny pro vás budou harmonické a láskyplné. Jen si dovolte trochu povolit stres a odsuňte pracovní úkoly, které mohou počkat. Teď jste tou nejdůležitější osobou vy. Můžete pocítit zvýšenou citlivost a potřebu najít rovnováhu mezi prací a osobním životem. Více než kdy jindy proto bude důležité komunikovat otevřeně a vyjadřovat své pocity a potřeby.    

Štír

Zrozenci Štíra pocítí potřebu hloubkového sebepoznání a transformace. Budete se snažit proniknout do hlubších vrstev svého vnitřního světa. Je důležité se nechat unést emocemi, ale zároveň se udržet a neztratit se v negativních emocích. Tento týden je vhodný také pro práci na splnění svých snů, motivace bude silnější než kdy jindy. Buďte však opatrní, abyste to nepřehnali své hranice a nepodcenili potřebu odpočinku a regenerace.

Střelec

Je tu vhodná doba rozšiřovat své obzory a objevovat nové horizonty, zatoužíte pustit se do nových dobrodružství. Ale pozor, moc neriskujte! Tento týden je také dobrý čas pro učení, studium nebo rozvíjení svých dovedností. Můžete se těšit z nových poznatků a perspektiv, které vás posunou dál ve vašem osobním i profesionálním růstu.

Mohlo by se vám líbit

Líbání podle znamení: Lvi vyseknou polibek jako z Hollywoodu, Panny potřebují svěží dech

Mezinárodní den líbání připadá každý rok na šestého července. Jde o projev intimity, lásky, souznění. Víte, že i na líbání může mít vliv znamení, ve kterém jste se narodili? Od jemných nesmělých pus, přes motýlí doteky až k vášnivým polibkům. Jak je na tom právě vaše znamení?
svetzeny.cz

Kozoroh

Přichází čas zaměřit se na svou kariéru a dlouhodobé cíle. Už dlouho jste nepocítili takové ambice a odhodlání tvrdě pracovat, jako právě v těchto dnech. Je důležité si však dávat pozor na vyhoření a nezanedbávat své zdraví a osobní život. Tento týden je také dobrý čas pro plánování a organizaci svých finančních záležitostí. Můžete se těšit z postupu ve své kariéře, přijdou i nové příležitosti.

Vodnář

Vodnářská povaha potřebuje svobodu a nezávislost. Vaše kreativní duše bude hledat nové způsoby, jak se vyjádřit a být autentická. Nepříjemnosti by vám mohla způsobit impulzivnost a nedbalost. Můžete se těšit ze setkávání s lidmi, kteří by vás mohli posunout jak ve vašem osobním, tak i profesním životě. Neodmítejte pozvání do společnosti.  

Ryby

Pečujte o sebe. Dejte sami sobě pozornost a čas a zaměřte se nejen na svou duši, ale především na své tělo, které potřebuje malý restart. Odlehčete jídelníček, hodně spěte, buďte co nejvíce v přírodě. Tento týden je také dobrý čas pro kreativitu a projevování svého vnitřního světa skrze umění, meditaci nebo jiné formy sebepéče. Můžete se těšit z hlubšího sebepoznání a duchovního růstu.

Zdroj článku