Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 21. do 27. srpna: Panny se odrazí ode dna, Střelci sklidí, co zaseli

Srpen se začíná chýlit ke konci a tématem tohoto týdne se snadno mohou stát výčitky a nelibost, pokud jsme léto prožili proti své vůli. A nesmírná spokojenost a načerpání sil, pokud jsme léto prožili tak, jak se patří. Co můžeme tento týden ještě napravit? Podívejte se s námi!

Beran

Budete-li cítit tento týden nějaké trápení, pak věřte, že patrně toužíte po vzdušných zámcích. Ohromné rozpory mezi tím, co žijete, a co skutečně máte můžete ohladit tím, že si pokorně sednete nad rozvahu svého života. Uznáte své přešlapy a oceníte to, co vám přece jen zůstalo: Oprášíte na tom prach a uděláte z toho základní stavební kameny budoucnosti. Využijte týden k ozdravení duše, moc to potřebujete! A možná se klidně i trošku straňte stresů, nepříjemných kolegů i vztahů.

Býk

Udělá vám dobře samota, dovolená v ústraní a vůbec čas pro sebe. Potřebujete na něco důležitého přijít a nechcete u toho mít publikum. Stejně tak můžete prožít týden „aha efektu“ nebo rozlousknutí nějaké vaší dlouho zasekané životní situace. Prostě čekejte tento týden záchvěv moudrosti a prozření, která k vám přijde.

Blíženci

Spočinete ve spokojenosti a budete ji i požadovat, takže ideální čas na všechno, co vám dělá dobře. Čas v rodině, při činnostech, které milujete. Věnujte se dětem a budování hnízdečka, ale třeba také snování plánů na vítězství, jakékoliv. V práci, v pocitu osobní spokojenosti. Udělejte odvážný krok někam, kde víte, že na vás čeká úspěch.

Srpen podle numerologie: Pětky zažijí vzrušující pocit svobody, devítky nový začátek

Srpnová numerologická předpověď se zaměřuje na energetické vlivy a jejich vliv na lidi spojené s čísly od 1 do 9. Numerologie je mocný nástroj, který pomáhá porozumět vibračním energiím obklopujícím každého jedince. Poskytuje vhled a vedení pro osobní růst a rozvoj. V tomto horoskopu se dozvíte jedinečné kvality a příležitosti, které srpen přináší těm, kteří jsou ovlivněni čísly 1 až 9.
svetzeny.cz

Rak

Čekají na vás vyšší cíle, rozhodně je ucítíte a mohou se vám zdát velmi zajímavé sny, které byste neměli brát na lehkou váhu. Varují, nebo inspirují. V reálu se vám může v tomto týdnu mnohé ukázat, lidé odhodit masky a celkově by se vám mělo ulevit od žitého pokrytectví nebo kompromisů, které už na zádech rozhodně nést nechcete. To s sebou může skýtat ale jak úlevu, tak třaskavé situace.

Lev

Máte tu silnou podporu zvenčí, takže na co pomyslíte, to by se mohlo splnit. Rozhodně se věnujte všemu, co vyžaduje odvahu i trpělivost, takovou tu píli a mravenčí práci, přičemž je lepší, když u toho všeho budete doslova planout nadšením. Zvenčí k vám mohou přijít velmi zajímavé nabídky, doslova osudová setkání s někým, kdo vás posune dál!

Panna

Tolik pravdy o sobě tento týden uvidíte. A bude na vás, jak s těmito revolučními záležitostmi naložíte, jedno je ale jisté. Osud vám dává možnost se někde odrazit ode dna, mít druhou šanci a doslova se znovuzrodit. Oklepat se z omezení a udělejte tento týden všechno pro to, abyste třeba vyřešili veškeré resty. Ach, to se vám uleví!

Numerologie: Jméno je váš osud. Spočítejte si, co přinese vám

Numerologie nabízí fascinující pohled na spojitost mezi jmény, čísly a osudem. Mnoho lidí nachází v numerologii inspiraci a návod k lepšímu porozumění sami sobě. Bez ohledu na to, zda věříte v tuto mystickou disciplínu nebo ne, jedno je jisté: vaše jméno je součástí vaší identity a přispívá k formování vašeho životního příběhu.
svetzeny.cz

Váhy

Týden vás povede velmi k tomu, abyste opustili nefungující vzorce i situace, myšlení i rozhovory s lidmi, kteří vás jen vysávají. Na emoční upíry budete zvláště alergičtí. Celkově může dokapat pohár trpělivosti právě tam, kde má k tomu nakročeno. Nebraňte se a učiňte rozhodnutí, které vás zachrání a vykročte vstříc neznámu, ale klidnému.

Štír

Může vás tento týden bolet hlava z třeskutých záležitostí kolem. V tom případě si věnujte chvilku klidu a stáhněte se, opravdu tento týden o nic nepřijdete. Mohou vás také pronásledovat chyby minulosti, ať už reálně, nebo jen v myšlenkách, ale tady vězte, že jedno prohrání nic neznamená a stále jste, i tady, na vítězné stezce, jen si musíte čas od času ošetřit odřená kolena a boule. A vězte, že tyhle jizvy z proher má každý vítěz!

Střelec

Přijde k vám nějaká malá část spravedlivého životního vyrovnání. Co jste kdysi zaseli, nyní sklidíte. Stejně tak se můžete stát někým, po kom bude někdo požadovat laskavost, tak ji klidně udělejte, ale nečekejte vrácení od toho dotyčného člověka. Spíš vám to osud pak nadělí jinde. Tento týden přijímejte dary s úsměvem a sami rozdávejte také bez toho, že chcete něco zpět.

4 znamení zvěrokruhu, která přináší smůlu v lásce

Snad každý někdy zažil nepříjemný rozchod, hádku nebo neopětování citů. Smůla v lásce není nic neobvyklého. Než najdete toho pravého, může to chvíli trvat. Vztah ovlivňuje spousta signálů a mimo jiné i znamení zvěrokruhu a jeho vlastnosti. Některá znamení spolu dobře vycházejí, jiná se zase nemohou vzájemně snést. Jaká znamení vám mohou přinést jen smůlu v lásce?
svetzeny.cz

Kozoroh

Může vás pronásledovat nepříjemný pocit lpění na něčem. Nemožnost se rozhodnout, protože máte pocit, že na nic není vhodný čas. Zkuste to všechno trochu rozčísnout přísnou rozvahou: někde se už rozhodnout musíte, protože na to máte. Zeptejte se přátel na to, jak vás vidí, mají nezaujatý pohled nezatížený vaší obcesí k sebetrestání a uvidíte, že vám dobře poradí.

Vodnář

Týden vám může přinést dobré příležitosti. Mnohé vyřešit sám. Rozhodně tu je výtečná příležitost zamyslet se nad plány budoucími i nad minulostí, je-li to třeba. Máte výtečnou schopnost tento týden vyřešit sami, jen po chvilce klidného usazení se, naprosto všechno. Navíc přesně cítíte, kam vás to táhne.

Ryby

Potkáte lásku? Možná, každopádně téma lásky, osudu, toho, co si zasloužíte v jakékoliv životní oblasti pro vás bude tento týden otevřeno velmi intenzivně, možná až bolestně. Záleží na tom, nakolik je tato vaše životní oblast naplněná. A ano, můžete potkat osudovou lásku. Můžete potkat osudovou pracovní nabídku, ale také pochopit ve svém životě, kde děláte chyby, kde jdete správně, prostě je to týden jednoho velkého tématu „mé místo na světě“.

 

Zdroj článku