Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 2. do 8. října: Rybám se zadaří v milostném životě, Vodnáře čeká vzkříšení

Po zářijovém úplňku v ohnivém znamení Berana z minulého týdne může ještě v pondělí doznívat jeho síla. Bojovná a urputná znamení budou mít sklon k prosazování vlastních zájmů, zatímco ta klidnější naopak pociťovat nátlak, kterému jde těžko odolávat. V následujících dnech se už ale dozvuky turbulentního posledního týdne rozplynou s ranními podzimními mlhami a vypjatá nálada mezi lidmi se zklidní.

Beran

Pokud se vám v minulém týdnu podařilo uzavřít některé kostlivce v rodinných vztazích definitivně do skříně, můžete se věnovat příjemnějším záležitostem. Ozvěte se těm, které jste dlouho neviděli a vyražte na neplánované setkání. To vám může přinést nečekaný náhled na věc, která vás podvědomě dlouho užírá a nevíte, za jaký konec ji čapnout a vyřešit. Dávejte si pozor na osobní věci, vaše roztěkanost má opět velkou sílu a jistě si nepřejete ztratit telefon nebo diář. A buďte ostražití za volantem, řešit poškrábané plechy je to poslední, na co máte nyní energii. 

Býk

V partnerském vztahu zavládne klid a harmonie, a budete-li pociťovat větší únavu, poslechněte své tělo a dopřejte si masáž nebo odpočinek ve wellness. Zvlášť v druhé polovině týdne budete mít potíže s usínáním. Možná se vám v myšlenkách honí nějaká nevyřešená záležitost, kterou neustále odkládáte a věříte, že se nakonec rozplyne sama. A i když víte, že se to nestane, nechte si její uzavření na někdy jindy. Vaše mysl je příliš unavená na to, abyste měli na věc dostatečný nadhled. Jste oslabeni a může vás skolit i nějaké onemocnění. Nasaďte si vitamíny a pečujte o sebe.  

Blíženci

Pokud se vám minulý týden zaplnil zápisník nápady a myšlenkami na osobní rozvoj, bylo by dobré stránku neotočit, ale pustit se do rozhodování, které projekty zahodíte a které se budete v budoucnu zrealizovat. Udělejte si plán, protože jak se znáte, nakonec by mohlo ze všeho sejít jen proto, že každodenní realita přináší neustálé změny a podněty. V citové oblasti se příliš neangažujte. Zadaní Blíženci by si měli dát pozor na unáhlené odpovědi, a to především v třaskavých tématech. Nezadaní mohou potkat člověka, s nímž ucítí příjemné souznění. Určitě si ale dejte pozor na to, co vše mu o sobě prozradíte. 

Mohlo by se vám líbit

Horoskop zdraví na říjen pro každé znamení zvěrokruhu

Říjen je tady a s ním přichází i nová předpověď astrologů na tento podzimní měsíc. Hvězdné konstelace ovlivňují vaše zdraví, a proto je dobré vědět, co vám přináší horoskop. Přečtěte si říjnový horoskop pro jednotlivá znamení a spolu s ním i rady a doporučení, jak se postarat o vaše fyzické i duševní blaho.
svetzeny.cz

Rak

Pokud jste správně využili sílu úplňku, už víte, co je váš cíl. Teď je třeba k němu směřovat a zvážit, která cesta bude ta správná. Zvolíte-li špatnou, můžete kolem sebe nasekat tak velkou paseku, že ji budete dávat do pořádku velmi dlouho a bude vás to stát mnoho energie. Užívejte si také přátelské vztahy, nezanedbávejte své nejbližší, i když toho máte nad hlavu. Oni tu také byli pro vás, když jste je potřebovali. Naslouchejte a překonejte v sobě potřebu neustále rozdávat své rady jen proto, že se cítíte jako chodící encyklopedie moudrosti. 

Lev

Uplynulý týden byl pro vás náročný, pozornost okolí jste si užili, ale bylo jí tolik, že se možná cítíte vyšťavení jako citron. Zavřete se někam do klidu, vypněte a soustřeďte se na to, co jste si z úplňkové divokosti odnesli. Utřiďte si myšlenky a řekněte si jasně, kam chcete dál směřovat. Lecos ještě můžete ovlivnit a je jen na vás, zda si nenaložíte více než unesete. V rodinných vztazích dojde na menší konflikt, ale pokud připustíte, že nemusíte vždy středem pozornosti jen vy, vyřešíte ho bez zbytečných hádek. 

Panna

Pokud se vám blýská na lepší časy ve financích, ujistěte se, že jste opravdu udělali vše tak, abyste o své peníze záhy nepřišli. A stejně tak si zkontrolujte své závazky, které máte, ať nepropásnete třeba termín k zaplacení pojistky za dům. Mohlo by se vám to vymstít. V citové oblasti si budete užívat pohodu a klid, vždyť jste na tom také poctivě pracovali dlouhé poslední měsíce. A právě v těchto dnech k vám přichází ta správná energie k realizaci vašeho dlouhodobého přání, pořídit si domácího mazlíčka. Pokud se tedy zamilujete do pejska z útulku nebo nalezené kočičky na Facebooku, jděte do toho. Získáte skvělého parťáka a prožijete mnoho krásných společných let. 

Mohlo by se vám líbit

S povislými pažemi zatočíte i po padesátce! Nevěříte? Jednoduché cviky na pár minut denně dokážou zázraky

Gravitace je bohužel neúprosná a to platí i pro vaše paže. Po padesátce tělo prochází výraznými proměnami, ale s povislou kůží se dá snadno zatočit. Stačí si každý den najít pár minut na jednoduché cvičení a za chvíli budete opět ve formě.
svetzeny.cz

Váhy

Nepolevujte v dodržování zdravých návyků, cvičení ani v osobním rozvoji. A pokud na to máte čas, přihlaste se třeba na kurz cvičitelky jógy nebo do tanečních. To, že je vám doma fajn, ještě neznamená, že by nebylo dobré najít si i jiné zájmy v kolektivu cizích lidí. Vyzařujete pohodou energii a můžete díky tomu potkat osobu, která se stane důležitou součástí vašeho budoucího života. A nemusí jít hned o lásku, spřízněných duší přeci nemá člověk nikdy dost. 

Štír

Ve vašem partnerském životě to vřelo, ale dokázali jste být svému protějšku oporou a budete především v prvních dnech týdne sklízet ovoce. Čekají vás milostné hrátky, o kterých jste už dlouho pouze snili. A na erotické zajiskření mohou pomýšlet i nezadaní jedinci, kteří budou ochotni otevřít se dobrodružství a neodmítnou nečekané pozvání na rande. Ve vztazích s dětmi si ale dejte pozor na varovné signály. Pokud je nebudete reflektovat, můžete si zadělat na problém, který se s vámi povleče nepříjemně dlouho. 

Střelec

Zdá se vám, že vás v prvním říjnovém týdnu čeká málo práce? Užijte si to a nesnažte se zaplnit si diář za každou cenu zbytečnostmi. Potřebujete vydechnout, načerpat energii a zkoncentrovat se sami na sebe. Přečtěte si knihu, jak pečovat o své duševní zdraví a zkuste si z ní také vzít něco k srdci. Bude se vám to s vašimi blížícími se narozeninami hodit. V rodinných záležitostech přijdou lehké mráčky, ale rada od přítele vám pomůže zažehnat bouři. Ta by mohla vzniknout kvůli financím, kterých máte sice dost, ale nečekaná investice může s vašimi úsporami významně zamávat

Mohlo by se vám líbit

Čtyři nejvíc podceňovaná znamení zvěrokruhu: patří mezi ně i to vaše?

Někteří lidé na sebe poutají mnoho pozornosti a už od pohledu o nich tušíte, že mají velký potenciál. Naopak existují také ti, které podle toho, jak se chovají, podceňujete. Nevkládáte do nich tolik, co do druhých. A zdání může velmi klamat. Jaká jsou nejvíc podceňovaná znamení zvěrokruhu? Taková, která vám vyrazí dech?
svetzeny.cz

Kozoroh

Zkrotit vlastní ego je pro vás občas složité. A pokud jste si zadělali na obří problém pod vlivem úplňku, budete ho jen těžko hasit, pokud se nezklidníte. Nadechněte se a zkuste se zamyslet, zda z vás nemluví jen zloba, ukřivdění a vztek. Pokuste se smířit s realitou, a přijměte fakta. Může vám pomoci vcítit se do osoby, s níž vedete spor a snaha reflektovat také její pohled na věc. Jste horká hlava, vychladněte a uvědomte si, co vše můžete ztratit. Jste citlivé znamení, připomeňte si, že umíte být i empatičtí. Vaše zarputilost vám nadělala v minulosti již mnoho nepříjemností, zkuste se jim vyhnout. 

Vodnář

Jste na vlně pozitivního myšlení, cítíte se plni energie a máte radost z maličkostí. Zkuste si uvědomit, co vás do tohoto stavu přivedlo a dobře si to zapamatujte. Podzimní splíny klepou na dveře a právě v těchto chvílích jim budete díky své pečlivé duchovní práci na počátku října umět čelit. Hvězdy jsou vám nakloněny také v profesním životě, čeká vás zajímaví nabídka, kterou byste neměli ihned odmítnout. Možná se to bude zdát jako příliš velká výzva. Pokud se jí nezaleknete a přijmete ji, čeká vás velmi brzy příjemný posun vzhůru. 

Ryby

Vaše finance nejsou v dobré kondici, a i když to víte, z bludného kruhu neumíte najít cestu ven. Zkuste si nechat poradit od experta nebo aspoň od přítele, který vám jasně řekne, že pět mínus pět je prostě nula. Dařit se bude nezadaným, kteří již dlouho touží po lásce. Koukejte kolem sebe, reagujte na podněty, které byste běžně přešli. Právě tak můžete potkat někoho, s kým můžete prožít krásný podzim. Nebojte se obléknout šaty, co vám visí hluboko ve skříni. Jděte naproti dobrodružství, vyplatí se vám to.  

Zdroj článku