Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 19. – 25. června: Blížence a Vodnáře potrápí chaos a smutek, lásku jako trám si užije jediné znamení

Máme za sebou 24. týden letošního roku, které přineslo energeticky silné a trochu chaotické novoluní ve znamení Blíženců. Právě do nich vstoupil 11. června Merkur a bude tam ještě následující dva týdny. Očekávejte rychlost a nápaditost, ale také trochu zmatek. Tyto tendence se promítnou jak do myšlení, tak i do vašeho konání.

Beran

Dejte si pozor na jazyk. Nebo spíš na styl své komunikace. I když to tak třeba nebudete myslet, můžete působit na ostatní upjatě a arogantně. Zkuste se usmát a nasadit vlídnější tvář. Také přijměte fakt, že nemusíte mít vždycky pravdu.

Býk

Vaše energie se začíná tříštit. Chtěli byste stihnout všechno najednou, ale jen vás to vyčerpává. Napětí a stres by se mohl projevit bolestmi v oblast zad. O víkendu vás okolnosti povedou do přírody, kde můžete najít tolik potřebný klid.

Blíženci

Novoluní, které právě proběhlo právě ve vašem vzrušném znamení způsobuje chaos ve vašich myšlenkách. Nenechte se jimi unést. Klid – nádech a výdech. Řešte věci postupně a podle priority. Pokud nebudete vědět, kde začít, nalaďte se na intuici, která vám napoví.  

Blíží se červnové novoluní: Pocítíte chaos a neklid. Raději neriskujte

Nedělní ráno 18.června přinese novoluní. Dočkáme se ho konkrétně v 6:36 a proběhne ve vzdušném znamení Blíženců, které připomíná, že odpovědnost se nemá brát na lehkou váhu.
svetzeny.cz

Rak

V tomto týdnu budete mít tendence přehánět, ať už půjde o pracovní nasazení, zábavu nebo třeba jídlo. Berte si jen tolik, kolik potřebujete. Od všeho trochu. Harmonie je základem dobrého duševního i fyzického zdraví.

Lev

Budete mít tendence vracet se do minulosti a hledat příčiny vašich současných problémů. Pamatujte, že vše začíná u vás, ve vašem podvědomí. Tam také najdete klíč ke zlepšení všech věcí, kde se vám v životě nedaří.

Panna

Trpělivost přináší růže. Vaše puntičkářská povaha tohle sice ví, ale přesto budete mít sklony jednat trochu zkratkovitě. Dejte si čas. Zejména v oblasti vztahů je potřeba, abyste byli s partnerem naladěni na podobnou vlnu. Jinak nevyřešíte nic.

Velký letní horoskop: Berany čeká nejromantičtější období roku, Střelci si ho příliš neužijí

Jaké bude letošní léto dle astrologie? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Zjistěte, co vás čeká v lásce, kariéře a vztazích. Berany čeká nejromantičtější období roku, Střelci si ho příliš neužijí, co hvězdy předpovídají vašemu znamení?
svetzeny.cz

Váhy

Neberte si osobně věci, které nemůžete ovlivnit. Trápit se tím, co se děje ve světě ale i u nás, nemá smysl. Věci, které nemáte ve své moci změnit, neřešte. Pouze je přijměte a nechte být. Zaměřte svou pozornost na svůj osobní rozvoj, skvělá příležitost si vás v těchto dnech najde.

Štír

Novoluní přineslo zajímavé příležitosti na nová setkání a zážitky. Dost možná vás potkají lidé, kteří vás budou v blízké budoucnosti nějak inspirovat. Neodmítejte proto pozvání do společnosti, i když se vám nebude chtít.

Střelec

Energie a sebedůvěra vám nechybí. Tam, kde jste ještě nedávno pochybovali, máte nyní jasno. Jednejte, rozhodujte, plánujte. Teď je ta pravá konstelace pro naplnění vašich snů a plánů, i když se možná zdají jako troufalé.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu najdou v létě 2023 novou lásku

Pozor nezadaní! Některá znamení zvěrokruhu se už nyní mohou těšit na parádní léto. Hvězdy se na přelomu sezóny přemístí a konečně přinesou nový impuls do milostného života. Žhavé flirty, romantické rande, spousta něžností - podle horoskopu je velká šance, že se tři znamení zvěrokruhu v létě 2023 bezhlavě zamilují a najdou si na dlouhou dobu, možná navždy, novou lásku. Zkontrolujte, zda mezi vyvolené patříte i vy.
svetzeny.cz

Kozoroh

Tématem následujícího týdne je láska ve všech svých podobách. Máte-li partnera, můžete se těšit na romantické chvíle, po kterých vaše srdce už tak dlouho volá. Konec týdne přinese i příležitost poznat nové přátele a zažít něco nečekaného.

Vodnář

Možná se teď pár dní budete ztrácet v negativních myšlenkách. Zakažte si je, nechte je odplout a nalaďte se na ty pozitivní. Síla myšlení je obrovská. Zaměřte se na svou intuici, pusťte si zklidňující meditaci nebo si dejte lekci jógy. Vždyť víte, že po dešti vždycky vysvitne slunce.  

Ryby

Tento týden pro vás připravil řadu výzev. Obrňte se trpělivostí, seberte odvahu a veškeré síly. Projděte tímto náročným obdobím. Posílí vás to a upevní vaše sebevědomí i chuť pouštět se do nových projektů. Dostanete příležitost pomoci někomu v nouzi. Neodmítejte to. 

Zdroj článku