Přejít k hlavnímu obsahu

Apetit piknik láká na skvělé jídlo i kuchařské show

Gastronomický festival časopisu Apetit se koná v sobotu 15. června od 10 hodin ve vinohradském parku Grébovka. Na pikniku nebude chybět vynikající jídlo z kvalitních surovin, osvěžující pití a pořádná porce skvělé zábavy pro celou rodinu. Vstup je zdarma.

Dobroty do ruky či košíku

Po celý den si můžete v parku pod širým nebem vychutnávat delikatesy od našich odvážných kulinářů i oblíbených prodejců. Určitě nezapomeňte navštívit pop-up restaurace, které pro vás chystají exkluzivní menu. Na své si na pikniku přijdou milovníci české klasiky i exotických a ostřejších chutí. Nebude chybět výběrová káva a sladké koláče, dortíky a jiné laskominy nebo letní koktejly (alko i nealko). Gurmánské zážitky pak báječně doplní i doprovodný program. Jako každý rok na vás čekají zábavné kuchařské show, zajímavé workshopy, hudba, tanec a nezapomenutelné zážitky. Více o piknikovém programu najdete tady.

Oslava 15. narozenin Apetitu a setkání se čtenáři

Piknik je každým rokem jednou z mála příležitostí, kdy se redakce může osobně potkat se všemi čtenáři. A letos bude tohle setkání ještě výjimečnější, protože Apetit slaví úžasné 15. narozeniny! A dort a přípitek na takové oslavě samozřejmě nesmějí chybět! „Přijďte za námi v 16 hodin do Apetit Lounge, kde dort společně nakrojíme, ochutnáme a připijeme si na 15 úspěšných let Apetitu,“ zve šéfredaktorka Apetitu, Lucie Kubrová.

Kuchařky a předplatné Apetit

Na Apetit pikniku navštivte náš stánek Apetit shop, prohlédněte si vystavené knihy a využijte šťavnaté piknikové nabídky a doplňte svou sbírku kuchařek Apetit o nové přírůstky! Kromě našich oblíbených kuchařek pro vás ve stánku Apetit shop budeme mít se slevou také aktuální i starší vydání časopisu Apetit a nové vydání Apetitu veggie! a časopisu Venkov & styl. Na stejném místě získáte také výhodné předplatné časopisu Apetit či Venkov & styl.

Bezkontaktní placení, kratší fronty a méně starostí

Letos poprvé všechny dobroty zaplatíte pomocí bezkontaktního čipu, který funguje za všech okolností bez nutnosti přístupu k internetu. Snadno a rychle. V areálu Grébovky najdete po celý den dostatek míst, kde si můžete čip (zálohavaný 30 Kč) kdykoli dobít hotovostí nebo platební kartou. Výše částky je jen na vás. Zůstatek, který nepromlsáte, vám vrátíme do poslední koruny. Díky QR kódu, jejž k čipu dostanete, máte navíc dokonalý přehled o všech platbách. A když čip ztratíte? V Apetit pointech ho můžete nechat okamžitě zablokovat.

Apetit piknik v mobilu

Další letošní novinkou je mobilní aplikace ‚Apetit piknik‘, která vás provede celým dnem. Najdete v ní přehlednou mapu areálu. Během chvilky snadno vyhledáte stánky jednotlivých kulinářů, prodejců i restaurací. A co víc, díky celodennímu živému streamu vás zahrne výživnou dávkou informací k aktuálnímu dění. Tentokrát vám neunikne žádný workshop, cooking show, soutěž ani ochutnávka!

Zábava pro děti na celý den

Nikdo nemusí zůstat doma, Apetit piknik si užijí i ti nejmenší. V dětském koutku plném hraček je čeká spousta zábavy, her a soutěží. Zkrátka nepřijdou ani jejich mlsné jazýčky. Mnozí prodejci nabídnou dobrůtky, které jsou vhodné také pro děti. Vstup na tuhle skvělou gastroparty je zcela zdarma, takže vezměte děti a pejsky, Apetit piknik si vychutnají úplně všichni. Těšíme se na vás!

KDY: 15. června 2019 od 10 do 20 hodin
KDE: park Grébovka, Praha 2

Sledujte novinky na www.apetitpiknik.cz nebo na Facebooku a nic vám neunikne.