Přejít k hlavnímu obsahu

Blíží se červnové novoluní: Pocítíte chaos a neklid. Raději neriskujte

Nedělní ráno 18.června přinese novoluní. Dočkáme se ho konkrétně v 6:36 a proběhne ve vzdušném znamení Blíženců, které připomíná, že odpovědnost se nemá brát na lehkou váhu.

Novoluní je vždy okamžikem začátku nového lunárního cyklu, který v sobě nese obrovskou energii. V obecném významu je to ideální příležitost zahájit změnu, začít něco dělat jinak nebo se pustit do neprobádaných vod, které nás lákají. Pokud máte něco v plánu, pusťte se do toho právě v den novoluní, protože je velká šance na úspěch.  

Velký letní horoskop: Berany čeká nejromantičtější období roku, Střelci si ho příliš neužijí

Jaké bude letošní léto dle astrologie? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Zjistěte, co vás čeká v lásce, kariéře a vztazích. Berany čeká nejromantičtější období roku, Střelci si ho příliš neužijí, co hvězdy předpovídají vašemu znamení?
svetzeny.cz

Vzdušní Blíženci

Nadcházející novoluní je spojeno se vzdušným znamením Blíženců. Právě jich se energie nového měsíce dotkne nejvíce. Blíženci bývají osobnosti dvou tváří, kteří chvíli neposedí, protože potřebují  být neustále minimálně na dvou místech najednou. Jsou nejistí ve svém pohledu na svět a neustále něco hledají a mají potřebu měnit. Touží po ideálu, ať už jde o práci, partnera nebo duchovno, ale ve své nestálosti ho obvykle celý život hledají. Nechybí jim ani racionalita spojená s planetou Merkur, která současně podporuje i komunikaci a schopnost duchapřítomně reagovat.

Zklidněte se

Obrovský příval energie vám v den novoluní doslova nedá spát. Nesmí vás překvapit, když se vzbudíte dříve než obvykle a pocítíte nutkavou potřebu vstát a něco dělat. Vašim aktivitám ale bude vládnout určitá roztěkanost. Budete chtít dělat všechno najednou, což může způsobit mírný chaos a nervozitu. Rozděláte spoustu věcí, ale nic nedotáhnete do konce. Zkuste se zklidnit a připomenout si, co je pro vás skutečně důležité a tomu dejte ve svém jednání prioritu.    

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu najdou v létě 2023 novou lásku

Pozor nezadaní! Některá znamení zvěrokruhu se už nyní mohou těšit na parádní léto. Hvězdy se na přelomu sezóny přemístí a konečně přinesou nový impuls do milostného života. Žhavé flirty, romantické rande, spousta něžností - podle horoskopu je velká šance, že se tři znamení zvěrokruhu v létě 2023 bezhlavě zamilují a najdou si na dlouhou dobu, možná navždy, novou lásku. Zkontrolujte, zda mezi vyvolené patříte i vy.
svetzeny.cz

Přemýšlejte o sobě

Energii novoluní zkuste využít ve svůj prospěch. Ve chvíli, kdy se vám povede zklidnit rozutíkané myšlenky, soustřeďte se na sebe. Dostanete šanci ujasnit si svůj postoj především ke své pracovní náplni, ale i ke zdraví a ke svému tělu jako takovému.

Dopřejte si chvíli pro sebe a zapište si své sny, nové cíle nebo záměry. Tím, že myšlenky zformulujete a zapíšete, získají větší energii, než když zůstanou jen ve vaší hlavě. Promyslete si, jaké první kroky můžete pro naplnění svých cílů udělat a začněte ideálně hned jednat.   

Horoskop: Nejhorší léto čeká čtyři znamení. Negativní energii kolem sebe má hlavně Vodnář

Letošní léto si dle astrologie až tolik neužijí čtyři znamení zvěrokruhu. Čekají je totiž náročné výzvy, zklamání, selhání i hádky s partnerem. O která znamení se jedná a s čím se budou muset zanedlouho vypořádat?
svetzeny.cz

Opatrujte své zdraví

Blíženci jsou obecně znamením, které jakoukoli disharmonii pociťuje na fyzickém těle v oblasti plic a průdušek, ale také ramen a horních končetin. Právě kolem novoluní si proto dávejte na tyto části těla pozor a zkuste je nepřetěžovat. Pokud jde o ruce, vyhýbejte se těžké fyzické práci, ale také cvičení. Není vhodné například ruce posilovat.

Pokud to jen trochu půjde, zaměřte se v ten den na relaxaci. Ideální bude například návštěva wellness, kterou můžete zakončit péčí o ruce, třeba v podobě manikúry. Dýchání zase podpoříte tím, že se budete zdržovat v prostoru, kde je „čistý vzduch“. Jděte do přírody, nebo si dopřejte zážitek z aromaterapie. Nenechte se ničím dusit, a to ani obrazně.     

Zdroj článku