Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 12.do 18. prosince:

Info ikona
Placeholder image

V práci teď všichni finišujeme a snažíme se dodělat všechno důležité, abychom si mohli užít vánoční svátky v opravdovém klidu a pohodě. Zkuste se povznést nad stres a zachovejte klid. Dobré vztahy s kolegy i v rodině přispívají k vašemu celkovému rozpoložení. Zajímá vás víc? Přečtěte si náš týdenní horoskop.

Beran

Měli byste se zamyslet nad svou finanční situací, která není zrovna růžová. Je jasné, že chcete koupit všem dárky, které udělají radost, ale myslete i na zadní kolečka. V těchto dnech se snažte držet se zpátky s alkoholem, zejména na společenských akcích. Ostatně stejně se teď nejlépe budete cítit doma.

Býk

Nedaří se vám dostát svých slibů, které jste dali svým blízkým. Abyste si nevysloužili kritiku okolí, raději se přiznejte dřív, než se na to přijde. Nebojte se požádat o pomoc. Novou energii načerpáte o víkendu. Snažte se být nějaký čas venku, užijte si třeba adventní trhy nebo procházku v přírodě.  

Horoskop: Ryby neudrží na uzdě peníze, Blížence čeká velký zvrat v lásce. Která čtyři znamení zvěrokruhu by se měla mít na konci roku na pozoru?

svetzeny.cz

Blíženci

V práci máte šanci získat výhody, o kterých se jiným kolegům ani nezdá. Musíte ale zapojit diplomacii. Rozhodně se s tím nikomu nechlubte, minimálně do začátku ledna, kdy se to pak stejně všichni dozví. V citové oblasti vás nenechá chladnými nabídka, kterou budete považovat ze začátku pouze za vtip.

Rak

Do tohoto týdne vstoupíte se vší rázností. Jste na prahu možností dát svému životu nový řád, který už dlouho potřebujete. Toužíte vystoupit z chaosu. Jen si musíte ujasnit, co je pro vás opravdu nejdůležitější. Podporu můžete čekat nejen od rodiny, ale i od přátel a kolegů. Nebojte se, zvládnete to.

Vliv planet: Střelcům vládne šťastný Jupiter, Býkům Venuše. Zjistěte, která planeta vládne vašemu znamení a jaké vlastnosti jsou vám dány do vínku

svetzeny.cz

Lev

Začátkem tohoto prosincového týdne buďte hodně opatrní na své osobní věci, pohlídejte si hlavně peněženku a doklady. Jinak prožíváte poměrně klidné dny, které si kazíte snad jen nervozitou, zda všechno do Vánoc stihnete. Zastavte se na chvíli a nemyslete na stres. Nic není důležitější než vy a vaše pohoda.      

Panna

Máte dobrý úmysl zlepšit vztahy v rodině, abyste si užili klidné Vánoce. Dříve, než začnete něco měnit, si promyslete strategii. Sice máte smysl pro povinnost a řád, ale nevnucujte nikomu své požadavky. Spíše po dobrém navrhněte, co by se v chodu rodiny podle vás mohlo změnit. Nebojte se ale mluvit otevřeně, jedině tak máte totiž šanci na úspěch.

Váhy

Vaše tělo přímo volá po čerstvém vzduchu. Poslechněte ho a vyrazte do přírody, kde načerpáte energii a dobrou náladu. Skvělé by bylo zalyžovat si nebo zabruslit. S vyplavenými endorfiny v krvi  se vám budou zdát vaše dosavadní starosti malicherné.  

Velký horoskop zdraví 2023: Býky potrápí přejídání, Střelce doženě zanedbaný spánek

svetzeny.cz

Štír

Jste nervózní a podrážděná a přitom ani nevíte proč. Tím pravým důvodem je nejspíš to, že děláte hodně věcí najednou a přestáváte mít přehled. Všechny úkoly si zapisujte, ať se nestane, že na něco zapomenete. Zklidnění přinese konec týdne, kdy si konečně začnete užívat advent.

Střelec

V první polovině týdne bude třeba, abyste si za všech okolností zachovali chladnou hlavu. Máte totiž sklony reagovat příliš emotivně. Raději mlčte a o svém protějšku si klidně můžete myslet něco nelichotivého. Pravda se brzy ukáže.

Kozoroh

Zatímco začátek týdne bude rozpačitý, čtvrtek a pátek váš čeká triumf. Vše důležité, co budete chtít, dostanete a situace se začne měnit ve váš prospěch. Jediným rysem, kterým můžete něco zkazit, je vaše netrpělivost. Na to si dejte pozor.  

Čtení z ruky: Máte na dlani písmeno M? Pak jste jedineční. Odhalte svoji budoucnost

svetzeny.cz

Vodnář

Jisté osoby ve vašem okolí už vám dlouho „pijí krev“. Pokud jde o nadřízené, tak si ale příliš nevyskakujte, abyste později nelitovali. Jestliže máte pocit, že je k vám někdo nespravedlivý, pokuste se řešit to bez emocí a ostrých slov. Vyvarujte se stěžování si kolegům

Ryby

Váš cit pro realitu postupně narůstá. V komplikovaných situacích, které vás teď čekají, to může být k užitku. To, že jste nohama na zemi, oceníte zejména při řešení problémů kolem domácnosti. S případnými opravami neotálejte a ihned objednejte řemeslníky, i když to teď s koncem roku může být složitější.