Přejít k hlavnímu obsahu

Nemoci podle horoskopu: Jaké neduhy trápí právě vaše znamení?

Info ikona
Nemoci podle horoskopu

Zdraví je důležité ať už o něj pečujete více či méně pečlivě. Znamení zvěrokruhu pomáhá odhalovat jaké silné, ale také slabé stránky máte právě vy. Astrologie může mít vliv i na zdraví, především tedy může prozradit, jaké zdravotní neduhy se mohou objevit právě u vás. Jaké nemoci vás budou podle horoskopu trápit?

Nemoci podle horoskopu: Beran

Berani pozor na stres, ten totiž může zahýbat vaším zdravím. Zejména se mohou objevit bolesti hlavy, migrény nebo třeba mrtvice. Když se stres kumuluje, může mít za následek mnoho zdravotních problémů. Stres může přispět také k vypadávání vlasů, takže pozor na to. Není od věci využít terapeuta.

Nemoci podle horoskopu: Býk

U Býků se mohou objevit problémy se štítnou žlázou, krkem, ušima nebo hrdlem. Neobvyklé nejsou ani časté bolesti v krku či záněty uší. Při nachlazení vás bolí prakticky pořád v krku. A štítná žláza? Ta zodpovídá za to, že můžete náhle přibrat nebo zhubnout. Jděte na vyšetření.

Nemoci podle horoskopu: Blíženci

Jejich znamení je spojeno s plícemi, rameny, pažemi a také s rukama. Mohou se tedy objevovat dýchací problémy a při nemocech častá horečka. Problém s imunitou je pak drží v neustálém kolotoči nachlazení. Ramena a paže může tížit úzkost, kterou má na svědomí zase nervový systém.

Odborníci potvrzují: Pouhých 10 minut cvičení posiluje zdraví mozku

Není žádným tajemstvím, že tělo funguje jako celek. Na všechny orgány působí náš životní styl, ve kterém by měly mít místo pravidelné fyzické aktivity. Ačkoli máme cvičení spojeno s hubnutím, posilováním svalů nebo srdce, má překvapivě velký vliv i na mozek. Podporuje jeho zdraví, paměť a kognitivní schopnosti.
svetzeny.cz

Nemoci podle horoskopu: Rak

Raci trpí na obtíže spojovány s hrudníkem a žaludkem. Mohou se u nich objevit potíže s rakovinou prsu. Co se žaludku týče, jsou velmi náchylní na emocionální přejídání, což může způsobovat poruchy trávení. Může se objevit podrážděný žaludek, záněty, virózy a podobně.

Nemoci podle horoskopu: Lev

Lvi a jejich zdraví je spojováno s nemocemi srdce, páteří a krví. Mohou mít problémy se srdcem, srdečním tepem nebo chlopněmi. Často se také objevují problémy s nízkým nebo vysokým krevním tlakem nebo bušením srdcem

Nemoci podle horoskopu: Panna

Panny jsou ovládány Merkurem a ten je spojuje s nemocemi střev a břicha. Občas se u nich mohou objevit problémy se stravovacími návyky a tím pádem i s trávicím systémem. Panny často trpí na různé průjmy a nevolnosti. Je potřeba myslet na zdravou stravu a rovnováhu, která je klíčem ke správnému trávení.

Vědci potvrzují: Tyto potraviny jezte denně. Potlačíte záněty a snížíte riziko vzniku Alzheimera a dalších nemocí

Abyste dokázali účinně bojovat proti zánětům v těle, vsaďte na konzumaci potravin, které dokáží výrazně ovlivnit vaše celkové zdraví. Přečtěte si, jaké potraviny je vhodné jíst, abyste potlačili záněty a zároveň snížili riziko vzniku nemocí až o polovinu.
svetzeny.cz

Nemoci podle horoskopu: Váhy

Toto znamení mívá problémy s ledvinami a nadledvinami. Může je velmi často bolet oblast ledvin, časté jsou problémy s močením a podobně. Mohou mít také citlivou pokožku, je tedy důležité ji hydratovat. Pomoct mohou správné prací prostředky, mýdla a krémy.

Nemoci podle horoskopu: Štír

U Štírů se nemoci mohou objevovat ve formě problémů s močovým měchýřem, konečníkem, pohlavními orgány - vaječníky nebo varlaty. Štíři bývají náchylnější k pohlavním chorobám. Infekce močového měchýře bývají velmi pravidelné.

Nemoci podle horoskopu: Střelec

Nemoci u Střelců mívají společné jmenovatele - boky, stehna, sedací nervy nebo zrak. Problémy s očima je nutné řešit ihned, protože to může vyústit v komplikované záněty, ječná zrna, tlak v očích a podobně. Zhoršené vidění není nic příjemného, proto Střelci pozor, o zrak pečujte!

Nemoci podle měsíce narození: Květen podle vědců může zvýšit riziko osteoporózy a zácpy

Vědci z Columbia University Medical Center provedli úžasný výzkum, který naznačuje, že měsíc, ve kterém jste se narodili, u vás může zvýšit či naopak snížit pravděpodobnost výskytu určitého onemocnění. Ačkoliv samozřejmě stále největší roli hraje zdravá životospráva, jedná se o velmi zajímavý objev ohledně onemocnění.
svetzeny.cz

Nemoci podle horoskopu: Kozoroh

Kozorozi mohou být náchylní k různým zlomeninám. Pokud tedy sportují, měli by být poměrně opatrní. Snadno se objeví úrazy. Nemoci bývají spojené především s koleny, klouby nebo zuby a umí pořádně potrápit. Vsaďte na prevenci, která může mnoho nemocí eliminovat.

Nemoci podle horoskopu: Vodnář

U Vodnářů mohou být nemoci spojeny s dolními končetinami a krevním oběhem. Často mohou mít problémy spojitost se zvrtnutým kotníkem, křečovými žílami a podobně. Krevní oběh nemusí pracovat tak, jak byl měl a z toho mohou pramenit studené nohy a jiné neduhy.

Nemoci podle horoskopu: Ryby

Ani Rybám se nemoci nevyhýbají a spojují se například s nervovým systémem a chodidly. Stres a strach může ovlivňovat imunitu, která pak nechrání tělo tak, jak by měla a mohou se proto objevovat obvyklé nemoci jako nachlazení a podobně.

Zdroj článku