Dejte sbohem zánětům močového měchýře. Vyhněte se mu osvědčenými tipy

Teplé a kvalitní spodní prádlo je základ

Nemusíte se hned vzdávat nošení sukní a šatů, pokud chcete nad záněty močového měchýře vyzrát. Elegantní můžete být i v zimě, je ale potřeba vybírat to správné spodní prádlo a punčochy. Abyste předešly infekci, je dobré nosit pohodlné a bavlněné kalhotky. Pokud na záněty opravdu trpíte, budete se muset rozloučit s tangy, která vytvářejí ideální prostor pro množení bakterií a vzniku nemoci spíše nahrávají.

Na zimní období vybírejte co nejsilnější punčochové kalhoty. Hustotu (sílu) vlákna poznáte podle hodnoty DEN. Čím vyšší toto číslo je, tím jsou punčocháče teplejší. Ideální volbou jsou extra hřejivé punčocháče Winter Pantyhose 100 DEN, které seženete na Bellinda.cz ve kterých se budete cítit jako v bavlnce.

Teplé punčochy můžete prostřídat s legínami, libovolně kombinovatelné s teplými ponožkami například z bambusového vlákna, jež zahřejí a zároveň jsou prodyšné. I v zimě tak může být vaše spodní prádlo nejen funkční, ale také hezké.

Rychle budete mít na zánět zaděláno, pokud nosíte krátká trika a kalhoty s nízkým pasem a necháváte tak odhalená bedra. Pokud nechcete měnit styl, doplňte svůj šatník alespoň o spodní košilku, která nemusí být ani vidět, ovšem chlad k vám nepustí.

Zdravě i v zimě

Jako prevence proti zánětům je účinné pít dostatek čistých tekutin, které přirozeně a plynule pročišťují organismus, odplavují veškeré nečistoty a bakterie a zároveň udržují tělo hydratované. Během krizového období můžete doplnit svou stravu o výtažky z brusinek, například jako sirup nebo pilulky, a o zvýšený přísun laktobacilů a probiotik. Osvědčenými pomocníky jsou také petržel, vitamín C a lichořeřišnice.

Vybavte se tím správným hřejivým oblečením a užívejte si zimu bez starostí.

@svetzeny