Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tři páry znamení zvěrokruhu mají nejsilnější a nejkrásnější lásku ve vesmíru. Jste ti vyvoleni?

Podle astrologie existují některá znamení zvěrokruhu, která si spolu skvěle rozumí a tvoří harmonické a šťastné vztahy. Zjistěte, která tři znamení jsou nejkompatibilnější a zda patříte mezi ně.

Láska je jedna z nejdůležitějších věcí v životě a každý si přeje najít svou spřízněnou duši. Někdy je to ale složité a ne vždy se nám daří najít toho pravého nebo tu pravou. Astrologie nám může pomoci odhalit, která znamení zvěrokruhu jsou pro nás nejvhodnější a s kým bychom mohli být šťastní. Podle hvězd existují tři páry znamení, které tvoří nejdokonalejší spojení v celém vesmíru.

Mohlo by se vám líbit

Líbání podle znamení: Lvi vyseknou polibek jako z Hollywoodu, Panny potřebují svěží dech

Mezinárodní den líbání připadá každý rok na šestého července. Jde o projev intimity, lásky, souznění. Víte, že i na líbání může mít vliv znamení, ve kterém jste se narodili? Od jemných nesmělých pus, přes motýlí doteky až k vášnivým polibkům. Jak je na tom právě vaše znamení?
svetzeny.cz

Beran a Vodnář tvoří nadpozemské spojení

Beran i Vodnář jsou nezávislá, spontánní a dobrodružná znamení. Mají společné zájmy a názory a dokážou se navzájem bavit a inspirovat. Oba jsou originální, kreativní a nekonvenční. Vodnář je však více intelektuálně a umělecky založený, zatímco Beran žije více v těle a na fyzické úrovni. To jim umožňuje se navzájem doplňovat a respektovat. Vodnář může Berana naučit více o světě myšlenek, kultury a humanismu. Beran může Vodnáře naučit více o světě akce, energie a vášně. Pokud to dokáži, mohou spolu tvořit nadpozemské spojení na všech úrovních - fyzické, emoční i intelektuální. Klíčem k jejich štěstí je komunikace, humor a společné aktivity. Musí si umět naslouchat, smát se a užívat si spolu života.

Rak a Ryby se dokonale doplňují

Lidé narození pod těmito dvěma znameními zvěrokruhu touží po tom, co je pro ně nejdůležitější v životě - po lásce, citu a porozumění. Tato dvě znamení se vyznačují velkou citlivostí, empatií a romantickým cítěním. Umí si navzájem naslouchat, cítit a splnit si sny. V jejich vztahu panuje spousta něhy, péče a oddanosti. Mají společný smysl pro fantazii a duchovnost. Dokážou se vcítit do potřeb a pocitů druhého a vytvořit si hluboké pouto. Jejich láska je plná soucitu, pochopení a magie. Tito partneři se dokonale doplňují a rozumějí si i bez slov. Jsou schopni prožít spolu krásné chvíle plné radosti i smutku. Jsou si věrni a loajální. Jsou to duše dvojčata, které se našly.

Mohlo by se vám líbit

Nejsobečtější znamení zvěrokruhu: Beran vám nenechá ani poslední sousto, Panna vás řekne i to, co nechcete

Nemůžeme být všichni dokonalí, ale některá znamení zvěrokruhu mají tendenci být vyloženě sobečtí. Přiznejme si to. Všichni máme sobecké sklony, a to je v pořádku! Někteří z nás však mají tendenci používat tuto vlastnost o něco častěji než ostatní. Kdo patří mezi nejsobečtější znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Lev a Střelec si umějí užít života

Toto je spojení dvou ohnivých znamení, které jsou plné života, radosti a optimismu. Oba jsou velmi akční, veselí a společenští. Mají spoustu společných zájmů a koníčků, které je baví dělat spolu. Jejich láska je žhavá, hravá a dobrodružná. Zamilují se do sebe na první pohled a udržují si vzrušení po celý život. Lev je velkorysý, šarmantní a charismatický. Střelec je svobodomyslný, upřímný a dobrodružný. Oba jsou loajální, věrní a oddaní. Dokážou se navzájem podporovat, motivovat a obdivovat. Jsou to partneři, kteří si umějí užít života naplno a sdílet spolu krásné zážitky.

Zdroj článku