Přejít k hlavnímu obsahu

Bylinkový horoskop: Co vás čeká v nejbližší budoucnosti a co o vás vaše bylinka prozradí?

Info ikona
Bylinkový horoskop

Svoje znamení zvěrokruhu zná každý, nicméně víte, jaká bylinka je pro vás ta pravá? Sepsali jsme pro vás bylinky podle zmanení, a díky nim můžete zjistit, co vás čeká v nejbližší budoucnosti i vaše obecné vlastnosti.

Pelyněk (21.03 - 20.04)

Ten, kdo se narodil v období Berana, pro toho je Pelyněk jeho bylinkou. Jste energičtí, vytrvalí a silní. Stále potřebujete ve svém životě něco nového. Lidé v pelyňku jsou vznětliví, nároční na sebe i okolí a nehledí moc na potřeby svého okolí.

Nyní lehce slevíte ze svých plánů a naučíte se více spoléhat na sebe. Ve vztazích se naopak bude potřeba více přizpůsobit druhému a v rodinách držet pospolu. V pracovní oblasti se zaměříte na dlouhodobé vize a výsledku nebudete litovat.


Pampeliška (21.04 - 21.05)

Pampeliška je bylinka pro Býky. Milujete vše, co vám život nabízí. Nikdy nemáte dost a čím je něco lepší, větší, zářivější nebo dražší, tím lépe se cííte. Jste pracovití, cílevědomí a tvrdohlaví. Dosáhnete svého cíle téměř vždy a úmorná práce vám není cizí. Luxus? To je vaše druhé jméno.   

Pomalu budete dozrávat a proměňovat svoji osobnost. Více se napojíte na své podvědomí. Skrze různá pracovní úskalí budete balancovat mezi tím, co vás v práci baví a co nikoliv. Ve vztazích vás čeká fantastický objev něčeho, co jste měli dlouho před očima.
 

Konvalinka (22.05 - 20.06)

Křehká Konvalinka pro Blížence. Lidé ve znamení Konvalinek umí být proměnliví - jedna tvář je milá, druhá krutá. Rádi cestujete, poznáváte nové lidi i místa, ale člověk s vámi nikdy neví, co ho čeká za malou chvíli. Vaše náladovost občas leze okolí na nervy.  

Nyní se vám podaří poznat, jak moc na vás záleží vašim milovaným, ale i to, jak se můžete spolehnout sami na sebe, a jak jste silní. Také se stanete svědky něčí intriky a zastanete se tam, kde bude třeba.

Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

svetzeny.cz

Rebarbora  (21.06 - 22.07)

Rebarbora odpovídá znamení Raka. Jste rození ochranáři, rádi vezmete kohokoliv pod sví kříla a pečujete o něj. Přísloví "všeho moc škodí" byste si měli nechat vytetovat na čelo, protože i péče se dá "přejíst". Pro okolí jste důvěryhodná osoba, která tráví ráda čas s rodinou a přáteli. 

Nyní budete mít možnost poznat umělecky nadaného člověka. Zaujme vás. V práci brzy prožijete období, kdy budete mít hlavu plnou kreativních nápadů.


Třezalka (23.07 - 22.08)

Třezalka je bylina pro znamení Lva. Dává svým zrozencům sílu a vytrvalost. Jste cílevědomí, víte přesně, co chcete a jdete si za tím. Dosáhnout cíle si přejete relativně rychle, jelikož nejte moc trpěliví. Jste sympatičtí, zajímáte se o druhé a jste vůdčí. Máte složitou povahu a jste náchylní k depresím. 

Nyní budete mít docela dost práce a poznáte, jak moc umíte být zruční. Můžete se pochválit, protože nikdo jiný to neumí lépe než vy. V lásce vám ale může scházet odvaha, a to je škoda.

 

Čekanka (23.08 - 22.09)

Čekanka je zde pro zmanení Panny. Podle jedné německé pověsti se v čekanku proměnila dívka, která sedm let čekala plačíc u cesty na svého milého, jestli se už nevrací. Modré kvítko u cest roste dodnes. Jste rození "řešiči" problému. Nikdy neztratíte hlavu, vše systematicky a s grácií sobě vlastní vyřešíte. Jste spolehliví a málomluvní. Sledujete skutky ostatních, nikoli slova a tím se řídíte i vy samy. 

Vaše plány budou ohraničeny a ambice musí počkat. Ačkoli nebudete očekávat zázraky, jeden poznáte. Bude potřeba jednat rozhodně na každém kroku. Vaše šťastná hvězda vám bude svítit.
 

Rozmarýna (23.09 - 23.10)

Zrozenci ve znamení Rozmarýnu jsou Váhy. Bývají velmi elegantní, mívají skvělé vystupování a jsou oslniví. Srší skvělým smyslem pro humor, který miluje jejich okolí, a díky kterému si získají mnoho obdivovatelů. U vás doma to vypadá jak v reklamě na dokonalou domácnost - vždy čisto a uklizeno. Máte spořádaný domov i život. 

V tomto období máte možnost objevit něco nového, či získat zajímavou nabídku, nebo uzavřít novou smlouvu. Do vašich vztahů zavítá harmonie.

Horoskop: Jaké jsou vaše silné stránky? Najděte práci podle svého znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Vřes (24.10 - 21.11)

Vřes je tu pro Štíry. Působíte chladně na své okolí, protože se distancujete doslova od všeho. Ovšem vaše nitro je úplně jiné. Ze všech znamení nejvíc potřebujete péči a lásku. Ta chladnost je jenom ochrana před nebezpečím tam venku. Jste rádi velitelem a osamocené velitelské funkce vám dělají dobře. Pokud se někomu podaří odkrýt vaši pravou tvář, získá ve vás opravdového přítele. 

Můžete mít obavy ze zítřků. Jako by vás zradil někdo, komu jste důvěřovali. Naštěstí máte pár lidí kolem sebe, kteří vám zvednou elán a dodají motivaci nepolevovat ze svých cílů.

 

Máta (22.11 - 21.12)

Máty jsou obecně veselé, někdy až lehkomyslné a rády se baví. Odpovídají znamení Střelce. Nalijme si čistého vína, jste rození herci. Vaše okolí je obecenstvo celé vaší životní divadelní hry. Rychle se začnete nudit, potřebujete pořád akci. Chybí vám vytrvalost, ale kreativita a energie rozhodně ne. 

V tomto období vás čeká duchovní evoluce. Nové nápady mohou pozměnit vaši životní dráhu. Možná poznáte, že vás má někdo jen tak nesobecky rád.


Šťovík (22.12 - 19.01)

Zrozenci Šťovíku jsou v horoskopu ve znamení Kozoroha. Jste zásadoví a dodržování pravidel poždujete i od ostatních. Víte přesně, co chcete a jdete si za tím. Volnomyšlenkářství je vám cizí, stejně jako improvizace v životě. Máte rádi vše jasně naplánované a dané. Vaše nejvyšší hodnota je práce a kariéra. Lidé díky vám zažívají opravdu jistotu a kvalitní zázemí. 

Touto dobou se možná více uzavřete do sebe, nebo budete řešit někoho, kdo se do sebe uzavírá před vámi.


Dobromysl (20.01 - 18.02)

Dobromysl odpovídá znamení Vodnáře. Volnost a nezávilost - to je vaše doména. Nesnášíte být svázáni pravildy a povinnostmi. Neustále na sobě pracujete a máte tolik zájmů a koníčků, že byste potřebovali další tři životy, abyste všechno stihli. Máte kolem sebe pravé přátele, pozorně posloucháte, co říkají, a jste vždy v obraze. 

Dávejte si pozor na lidi ve svém okolí. Někdo bude mít potřebu vám podrážet nohy. Může vás to zamrzet. V lásce vás čeká období výzev, kdy budete řešit zajímavé podněty, na které nelze nereagovat.


Vlčí mák (19.02 - 20.03)

Zrozenci Vlčích máků jsou Ryby. jste věčnými snílky. Stereotyp není vaším oblíbeným slovem. Jste citliví, rychle se nadchnete nebo zamilujete, ale jak rychle něco přijde, tak rychle to odejde. Neradi se sami rozhodujete. Máte problém dávat najevo své city a občas působíte na lidi chladně. 

V této době můžete mít pocit, jako byste ztráceli půdu pod nohama. Různá omezení vás mohou dostávat do nepříjemné nálady. Budete se vracet ke starým bolístkám, ale znovu se odrazíte ode dna. Osvobodíte ze starých vzorců. Snažte se nenechat zaplést do problémů druhých lidí.

Zdroj: Helen Stanku www.dobrakartarka.cz

Tvář prozradí charakter člověka: Co se dozvíte díky tvaru nosu, rtů nebo uší?

svetzeny.cz

Kariérní horoskop 2021: Jak se vašemu znamení povede v práci podle hvězd

svetzeny.cz