Přejít k hlavnímu obsahu

První letošní úplněk, ve znamení Lva: Zbavte se strachu a splňte si svá přání. Co ovlivňuje a co bychom tento den (ne)měli dělat?

Info ikona
Úplněk ve lvu

Měsíc ovlivňuje v každé své fázi naši mysl i naše tělo. Úplněk tento vliv znásobuje, a i když se určitě nemusíme bát vlkodlaků, jsou věci, kterým bychom se měli vyhnout a naopak činnosti, které je dobré za úplňku podpořit. Prvním krokem, jak čerpat z magického úplňku maximum pozitivních věcí, je uvědomit si a připustit si, že úplněk na nás má velký vliv a dobře se na něj tedy připravit.

Tento měsíc se můžeme těšit na úplněk ve Lvu a ten bude přesně 28. 1. 2021 ve 20 hodin 16 minut. Lev má velmi silnou energii a stejný bude i letošní první úplněk. Lev má v sobě vášeň a sílu, je to ohnivé znamení, které potřebuje nadšení a kreativitu.

Co nabízí úplněk ve Lvu?

Můžeme si přát vše, co máme na srdci – pokud je to opravdové, splní se to. Měli bychom najít sílu k tomu, co chceme zrealizovat. Lev chce být silný a vždy na výsluní – je králem zvířat a může nám přinést úspěch. Pozorujte tento den vše, co se kolem vás děje a poznáte, co vám v úspěchu brání, i to, jak se rozvíjet, abyste úspěchu dosáhli. Energie Lva nás vybízí k samostatnosti, Lev nechce být součástí davu. Všechny aktivity tedy směřujte na sebe, abyste ukázali, co umíte. Nepřenechávejte své úkoly druhým.

Tento úplněk je vhodná doba k tomu zahodit všechny své strachy, najít odvahu – například k nové práci, nové lásce.

Vše co se v tuto dobu děje, se děje rychle – mohou to být nenadálé hádky, ale i rychlé usmiřování.

Čakry: Bolí vás záda, máte střevní potíže, deprese? Takto vypadá zablokovaná kořenová čakra. Uvolnit si ji můžete sami

svetzeny.cz

Jaké může mít úplněk dopady?

Mnoho z nás špatně spí, můžeme mít špatné sny a před úplňkem býváme i více podráždění. Může to být právě tím, že očekáváme probděnou noc. Už jen působení modrého a bílého světla nám spánek narušuje.

Které činnosti bychom měli při úplňku vynechat:

Jako první se vždy uvádí nepodstupovat lékařské ani estetické zákroky, dále nedělat velká rozhodnutí a určitě nepodepisovat žádné důležité dokumenty, dávat obecně víc pozor při všech činnostech, například řízení auta a sportování.

Neměli bychom také pít alkohol, a přejídat se. Vše, co tento den sníme, se více ukládá do tukových zásob než v jiné dny.

Měli bychom se vyhnout také neuváženému utrácení peněz.

Čínský horoskop 2021: Rok kovového Buvola s sebou přináší řád a ozkouší naši píli

svetzeny.cz

Co je naopak při úplňku vhodné:

Hodně odpočívat, dopřát si klid a pohodu, odpouštět blízkým, nahlédnout i do svého svědomí. Je to vhodná doba se více nad sebou zamyslet, svým dalším směřováním, jak v kariéře, tak v osobním životě, popřemýšlet nad novými nápady.

Pokud chcete prospět tělu, je právě vhodné začít detoxikaci.

A v případě, že chcete počít dítě, má být úplněk více plodné období.

Kouzla a magie úplňku 

Úplňková voda

V případě, že víte jak na to, je jasné, že je úplněk ideální čas na kouzla a magické rituály.

I když zkušenosti s magií nemáte, můžete si sami udělat posilující a očišťující úplňkovou vodu – stačí dát za okno vodu v průhledné skleněné nádobě tak, aby na ni dopadalo měsíční světlo.

 

www.spektrumzdravi.cz,  www.astrohled.cz,  www.vestirna.com

Horoskop vám prozradí, jak být optimističtější. Tip pro každé znamení podle hvězd

svetzeny.cz

Horoskop lásky 2021: S kým zažijete nejvášnivější chvíle v tomto roce?

svetzeny.cz