Přejít k hlavnímu obsahu

5 věcí, za které se na vašem těle nemusíte stydět: Muži je milují

Info ikona
Věci, za které se nemusíte stydět

Snad každá žena má na svém těle něco, za co se tak trochu stydí a snaží se to co nejvíce skrýt. Ať už je to větší bříško, akné nebo třeba nějaké ty vrásky, snažíme se na ně upozornit co nejméně to jde. A to hlavně před opačným pohlavím. Některé části těla, které se často snažíme zakrýt, ale přijdou mužům naopak atraktivní. A které to jsou?

1. Záhyby a faldíky

Jistě, existují muži, kteří naprosto milují dokonale plochá ženská bříška. Ale existují i tací, kteří naopak preferují, když má žena pořádné křivky a klidně i nějaký ten záhyb či fald. Je to naprosto přirozené, stejně, jako strie a celulitida na stehnech a zadku. Toto jsou věci, které paradoxně nejvíce řešíme my, ženy. Muži si těchto detailů na těle téměř vůbec nevšímají. Ne nadarmo byla jednou z největších světových ikon, po které toužili snad všichni muži, americká herečka Marilyn Monroe. Ta si byla velmi dobře vědoma svých krásných křivek, které rozhodně neodpovídaly vyhublé postavě. Marilyn měla kulaté boky, pěkná stehna a její bříško nebylo vyloženě ploché. A její postava byla krásná. Takže dámy - nesnažte se skrývat své záhyby a faldy, buďte na ně pyšná. Muži milují sebevědomé ženy s pořádnými křivkami.

2. Ideální prsa neexistují

Pokud máte pocit, že jsou vaše prsa příliš velká, malá, nebo mají divný tvar, nemějte. Ať jsou vaše prsa taková nebo maková, jsou krásná. Mějte na paměti, že neexistuje žádný ideální model prsou, který by byl univerzálně krásný. Muži mají obecně prsa rádi, a tak se za ně nestyďte, ale naopak na ně upozorněte. Nemusí to hned znamenat, že byste měla nosit výstřih až k pupíku. Stačí si na sebe obléct třeba upnuté tričko. Rozhodně se netrapte velikostí, ať jsou jakákoliv, jsou krásná a muži je budou milovat.

10 vlastností, díky kterým budete přitažliví bez ohledu na vzhled

svetzeny.cz

3. Situace “tam dole”

Všude kolem nás - ať už v reklamách, na billboardech či v časopisech vidíme v drtivé většině dokonale hladká ženská těla bez jediného chloupku. Často tedy na ženy vzniká určitý nepřímý tlak v tom, že být stále perfektně oholená je žádoucí. A tato situace se vztahuje i na oblast “tam dole”. Ovšem, mužům je to v celku docela jedno. Jistě, jsou mezi námi tací, kteří preferují určitý styl - ať už hladké oholení, nebo naprostý opak. Většině z nich na tom ale nesejde tak moc, jak si my ženy mnohdy myslíme. Někteří muži dokonce tvrdí, že je baví určitá rozmanitost - někdy je to tak a někdy zase jinak.

5 důvodů, proč si vás muž neváží. Týkají se i vás?

svetzeny.cz

4. Jizvy

Jizvy na těle jsou takové památky, které nám připomínají to, co jsme si v životě prožili. Ať už se jedná o jizvy po operaci, po císařském řezu, nebo jakékoliv jiné, přestaňte se za ně stydět a skrývat je. Muži vnímají jizvy na ženách jako znak jedinečnosti, díky kterému jsou unikátní. Ve skutečnosti je většina mužů na ženských tělech vlastně ani nevnímá.

5. Vrásky

Pro ženy je přirozené, že nejvíce ze všech se zkoumají právě ony samy. Trápí nás jemné linky, vrásky a prohlubně, které se na pokožce s vyšším věkem přirozeně vytvářejí. Často se tak přikláníme k estetické medicíně a různým zákrokům, které nám od těchto problémů pomohou. Nicméně, muži v drtivé většině vrásky na ženách vůbec nevnímají a neřeší. Takže dámy, můžete zachovat klid. Vrásky jsou to poslední, co na vás muži budou zkoumat.

Zdroj článku