Přejít k hlavnímu obsahu

Největší chyby, které dělají plnoštíhlé ženy při oblékání: Špičaté boty raději zahoďte

Oblékáním lidé vyjadřují svou osobnost a styl. Někdy se však stává, že některé plnoštíhlé ženy dělají chyby při výběru oblečení, které jim mohou zbytečně přidávat kila navíc. Podívejte se na několik nejčastějších chyb, které plnoštíhlé ženy při oblékání dělají, a jak se jim do budoucna vyhnout, abyste se cítili ve svém outfitu co nejlépe.

Mohlo by se vám líbit

Móda: Stylistka odhalila trendy barvy podzimu 2023 a prozradila, jak je nosit a kombinovat

Červená barva k podzimnímu počasí neodmyslitelně patří. Letos se ale na příčce top trendy barev bude o své místo dělit s fialovou, která, stejně jako červená, bude zářit celým podzimem. Jak tyto barvy nosit a kombinovat? To nám prozradila módní stylistka Simona Pechal.
svetzeny.cz

Oblečení, které vám nesedí, vám může přidat kila navíc

Jednou z největších chyb, které plnoštíhlé ženy dělají, je nošení oblečení, které jim nesedí. Některé ženy se snaží skrýt své plné křivky tím, že si kupují oblečení o několik velikostí větší, než je jejich skutečná velikost. Tímto způsobem si však akorát přidávají kila navíc a jejich tělo působí neforemně. Stejně špatné je i oblečení o několik velikostí menší, které zvýrazní problematické partie a může omezovat pohyb. Vybírejte si proto vždy oblečení, které vám sedí dobře a je vhodné pro vaši postavu. Pokud máte kila navíc, ideální volbou je pro vás oblečení na míru. Můžete se také poradit s odborníkem.

Podceňování kvalitního spodního prádla je velkou chybou při oblékání

Příliš malé velikosti spodního prádla mohou tvořit nevzhledné boule na oblečení. Kvalitní spodní prádlo může být pro plnoštíhlé ženy skvělým spojencem. Kromě kvalitního spodního prádla existují i různé stahovací pásy či punčochy, které pomáhají vytvarovat a zpevnit problematické partie těla a dodávají jim pevnost. Investice do kvalitního prádla může udělat zázraky pro vaši postavu a celkový vzhled.

Nošením látky, která nedrží objem a tvar, si zajistíte optická kila navíc

Některé látky mají tendenci se rychle roztáhnout a ztratit svůj původní tvar. To může být problém pro plnoštíhlé ženy, protože takové oblečení může zvýrazňovat nežádoucí oblasti a přidávat kila navíc. Proto si vybírejte látky, které mají dostatečnou pevnost a elasticitu, aby si udržely svůj tvar.

Mohlo by se vám líbit

Hit podzimu a babího léta 2023: V těchto trendy botách pohodlně a stylově prochodíte celou sezonu

Chladné podzimní dny se neúprosně blíží, a tak je nejvyšší čas vyměnit žabky, pantofle a sandálky za bytelnější obuv, která vás dokonale zahřeje a navíc bude vypadat stylově. Jaké boty letos ovládnou podzimní trendy?
svetzeny.cz

Vodorovné a velké vzory či potisky nejsou nic pro plnoštíhlé ženy

Vodorovné vzory a velké potisky mohou vizuálně zvětšovat postavu. Pokud chcete opticky zúžit svou siluetu, měli byste se vyhnout oblečení s vodorovnými pruhy a velkými vzory. Místo toho zvolte oblečení s vertikálními pruhy nebo malými vzory.

Malé výstřihy zvýrazňují kila navíc

Některé plnoštíhlé ženy volí oblečení s malými výstřihy. To však nemusí být vždy tou nejlepší volbou. Malé výstřihy totiž mohou vizuálně zkracovat krk a působit, že máte větší poprsí, než ve skutečnosti máte. Celá postava pak může působit mohutnějším dojmem. Místo toho zkuste oblečení s výstřihem ve tvaru V nebo lodičkovým výstřihem. Tyto tvary opticky prodlouží krk a zúží horní část těla.

Kalhoty s nízkým pasem zvýrazňují problematické partie

Kalhoty s nízkým pasem se nehodí pro plnoštíhlé ženy, jelikož mohou odhalovat oblast břicha a působit dojmem, že máte kratší nohy. Místo toho zkuste kalhoty s vyšším pasem, které dokážou opticky prodloužit nohy a zároveň zakrýt problematickou oblast břicha.

Špičatá obuv opticky zkracuje nohy a zvětšuje kotníky

Kvůli špičaté obuvi se může zdát, že jsou vaše nohy kratší a mají plnější vzhled. U některých žen mohou špičaté boty zdůraznit šířku kotníků, což může vytvořit dojem, že máte mohutnější nohy. Abyste tento efekt minimalizovali, zvolte proto raději boty s kulatou špičkou.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku