Přejít k hlavnímu obsahu

Móda podle barvy roku 2024: Peach Fuzz bude nosit každá žena. Dodá vám eleganci a ubere roky

Info ikona
Zařaďte do svého šatníku barvu roku 2024

Americká korporace Pantone Inc., která má svůj patentovaný systém barev, každoročně vyhlašuje barvu roku, která se následně promítá nejen do módního odvětví. Letos se jedná o Peach Fuzz, hravou barvu plnou optimismu, která vám ubere roky a navíc se skvěle kombinuje s dalšími kousky vašeho šatníku. Inspirujte se v naší galerii, jak můžete zařadit hravou broskvovou barvu do vašeho outfitu i vy.

Barvou roku 2024 se stává Peach Fuzz aneb broskvová

Letos opět vyhlásila americká korporace Pantone Inc., která má svůj vlastní patentovaný barevný prostor využívaný v odvětví módy, tisku atd., barvu roku 2024, na což netrpělivě čekali i módní návrháři. Tentokrát se jí stala optimistická broskvová, což je vlastně velmi zjednodušeně řečeno barva mezi růžovou a oranžovou. Móda se tak opět vrací k jednoduchosti, jelikož se broskvové kousky skvěle kombinují s ostatním oblečením z vašeho šatníku. V roce 2019 se stala barvou roku podobná barva – korálová, která je však o dost sytější a akčnější. Broskvová barva naproti tomu navozuje pocit klidu a příjemnou atmosféru. Korporace se pro tuto barvu rozhodla i kvůli neklidné době, ve které žijeme, aby prý podpořila pocit pospolitosti a spojení mezi lidmi. Broskvovou barvu považuje za symbol naší doby, kdy každý touží po pohodlí, teple a radostných okamžicích v životě. Představuje jemnou sílu, která má v lidech evokovat naději i soucit.

Móda jaro 2024: Místo džín budeme nosit pohodlnější a elegantnější trendy kalhoty. Inspirujte se v naší galerii

Dokonalý outfit musí splňovat především dvě věci. Měl by odrážet náš osobní styl a být pohodlný. Samozřejmě to neznamená, že budeme z domu vycházet pouze v teplákách. Avšak existují takové kousky, které vypadají stylově a elegantně a zároveň jsou pohodlné. Džíny proto zahoďte a vsaďte na trendy pohodlné kalhoty, ve kterých budete vypadat skvěle.
svetzeny.cz
„V době zmatku v mnoha aspektech našich životů naše potřeba péče, empatie a soucitu stále sílí, stejně jako naše představy o mírumilovnější budoucnosti. Připomínáme, že důležitou součástí plnohodnotného života je mít dobré zdraví, vytrvalost a sílu si ho užívat. Ve světě, který často klade důraz na produktivitu a vnější úspěchy, je zásadní, abychom si uvědomili důležitost podpory našeho vnitřního já.“ – Pantone Inc.

Broskvová vás omladí a rozzáří

Máte bohatý výběr broskvového oblečení či doplňků, a tak můžete tuto harmonickou barvu zařadit do svého šatníku pomocí jakéhokoliv kousku. Někdy postačí detail, jako jsou boty nebo šátek v této barvě, ale pokud patříte mezi milovnice této příjemné barvy, rozhodně se nebojte sáhnout po něčem větším. V této trendy barvě jsou k dostání nejen trika či košile, ale také překrásné svetry, kabáty či šaty. Omlazující kouzlo broskvové barvy nejspíš spočívá v tom, že je spojená s dalšími oblíbenými barvami z 80. let, jako je fialová, modrozelená, okrová nebo mátově zelená. Vrací vás tak trochu do vzpomínek a do minulosti, kdy byla broskvová barva v šatníku velice populární. A pokud máte nějakou z uvedených retro barev v oblibě, rozhodně se nebojte tyto barvy s broskvovou kombinovat. Pokud nechcete, aby váš outfit působil příliš jemně či něžně, zkuste zkombinovat barvu se sytě červenými a jasně modrými odstíny. Samozřejmě si však skvěle sedí i s neutrálními odstíny, jako je černá nebo bílá, kterým vdechne nový život.

Vlasový trend jara 2024: Motýlí střih omladí a sluší všem tvarům obličeje

Motýlí bob nebo také mikádo, je skutečným vlasovým trendem pro letošní jaro. Působí velmi hravě, lehce a vzdušně a především dodává vašim vlasům žádaný objem. Hledáte-li osvěžující změnu účesu, je právě tenhle tím pravým. Po chladných měsících vdechne zplihlým a unaveným vlasům dodá doslova nový život. Inspirujte se v naší galerii, jak tento účes můžete nosit.
svetzeny.cz
Inspirujte se v naší galerii broskvovými kousky
Zdroj článku