Přejít k hlavnímu obsahu

Jarní móda, která vás omladí a zeštíhlí: Volné šaty vyhoďte, vsaďte na úplně jiné kousky, které vám nesmí chybět v šatníku

Info ikona
Jarní móda

Jaro je oficiálně tady a to znamená, že je nejvyšší čas schovat všechny bundy, kabáty a šály někam hluboko do skříně. Naopak je na čase se zaměřit na jarní módu, která by vám rozhodně neměla chybět v šatníku. A ne leda jaká. Pořiďte si módní kousky, které vás zeštíhlí a dokonce i o pár let omladí.

Všichni dobře víme, že mnozí z nás se na podzim a v zimě tak úplně nehlídají v oblasti stravy a nějakého toho pohybu. Oblečení, které v zimních měsících nosíme je většinou volnější, a tak do něj přebytečná kila hezky schováme. Na jaře ale budeme odhalovat zase o trochu více kůže, a tak, pokud vás trápí nadbytečná kila, která jste ještě z povánočního období nestihla shodit, máme pro vás několik tipů, jak je skrýt. A navíc jsme vybrali takové kousky, které vás nejen zeštíhlí, ale také omladí.

 

Trendy sukně jara 2024: V módě jsou retro kousky. Podívejte se do skříně, možná tam nějaké objevíte

Odkládáte s hřejivými dny teplé vrstvy a konečně máte zase chuť obléknout sukni? Trendy kousky najdete nejen na pultech módních obchodů, ale možná i na dně vašeho šatníku. Zejména Pokud neradi něco vyhazujete, můžete mít některý z retro pokladů, které slaví právě toto jaro velký návrat.
svetzeny.cz

Šaty, které vás zeštíhlí

Kousek, po kterém s vykouknutím prvních slunečních paprsků sahají snad všechny ženy, jsou šaty. Je to ideální kus oblečení, který nemusíte nijak zvlášť kombinovat, vymýšlet k němu složité vrstvení ani žádné jiné doplňky. Šaty působí ženským a romantickým dojmem a jsou tedy na jaro naprosto perfektní. Nejsou ale šaty jako šaty. To, jaký střih a tvar šatů zvolíte, hraje obrovskou roli v tom, jak bude váš finální vzhled vypadat. Ve snaze zakrýt přebytečná kila se mnoho žen často přiklání k volným a nijak netvarovaným šatům, které ale ve většině případů udělají více škody než užitku. Právě tím, jak jsou šaty volné a postrádají tvar a určitou texturu, vám mohou zbytečně přidávat kila navíc. Beztvaré šaty mají navíc tendenci přidávat jejich nositelce i roky navíc, jelikož v nich mnoho žen vypadá jako “v pytli”. Doporučujeme proto sáhnout po ačkových či zavinovacích šatech, které krásně vypasují vaší postavu a zvýrazní vaše křivky. Tím, že jsou šaty od pasu dolů volné či nabírané docílíte toho, že zakryjete třeba větší bříško či stehna. Váš celkový vzhled bude vypadat svěže, žensky a mladistvě.

 

Módní kousky pro jaro 2024: Vyberte si to, co vám bude slušet!

Tlusté bundy, čepice a rukavice brzy odhodí i ti nejvíce zimomřiví z nás. Stoupající teploty a slunečné dny nabídnou konečně možnost vytáhnout ze skříně jarní kousky, které na nás čekaly. Přemýšlíte nad tím, že svůj šatník obnovíte a pořídíte do něj něco nového? Vyberte si ty nejkrásnější kousky pro jaro 2024. Vytipovali jsme pro vás ty, jež pořídíte do tisícovky.
svetzeny.cz

Kalhoty s vysokým pasem podtrhnou vaše křivky a skryjí nedostatky

Pokud nemáte romantické a elegantní šaty zrovna v lásce, nezoufejte. Jaro je ideální čas na to vytáhnout ze skříně kalhoty s vysokým pasem. Díky jejich střihu totiž dokonale schováte větší bříško a boky, což je ideální. Narozdíl od kalhot s nízkým pasem vám tedy nebude nic “překypovat” přes pas kalhot, naopak vše bude přesně tam, kde má. Kalhoty můžete doplnit stylovým páskem, kterým navíc podtrhnete vaší siluetu a úzký ženský pas. Právě touto kombinací docílíte toho, že si opticky uberete pár kilo. Kalhoty s vysokým pasem jsou navíc momentálně velmi moderní, tedy pokud takové kalhoty začnete nosit, můžete si být jista svým mladistvým vzhledem.

 

Podpatky jako klíč k opticky hubenější postavě

Ačkoliv se nejedná o nejpohodlnější obuv pod sluncem, jsou to právě boty na podpatku, které dokáží opticky prodloužit vaše nohy, tedy i zúžit. Jakmile do svého běžného nošení zařadíte boty na podpatku, věřte tomu, že si dokážete opticky ubrat hned několik kilo. A navíc se jedná o naprosto nadčasovou obuv, která nikdy nevyjde z módy. To jednoduše znamená, že ať si tyto boty obujete v jakémkoliv věku, můžete si být naprosto jistá, že budete moderní, stylová a celý váš outfit bude vypadat svěže a mladistvě.

 

Kousky na jaro, které vás zeštíhlí a omladí
Zdroj článku