Přejít k hlavnímu obsahu

Výživa i lesk: oslňte novou barvou vlasů

Toužíte po krásné zdravé hřívě v novém odstínu nebo chcete zakrýt šediny? Pak investujte do takové barvy na vlasy, která kadeře obarví a zároveň jim dodá potřebnou péči. Jedině udržované a neponičené vlasy mohou podtrhnout vaši osobnost a styl.

Není barva jako barva

Barvení vlasů je chemický proces, při kterém se vrchní vrstva vlasu otevře a umožní tak proniknout barevným pigmentům do jeho struktury. Díky tomu se původní barva vlasů změní na požadovaný odstín. Jenže při každém oxidačním barvení dochází k narušení vlasového vlákna. A čím méně šetrné barvení bude, tím více vlasy ztrácejí na kvalitě. Pokud ovšem zvolíte vhodné produkty a dodržíte správný postup, poškození hřívy můžete snížit na minimum.

Při výběru barvy na vlasy tedy není primární jen odstín, důležité je i složení produktu. Samozřejmě existují produkty čistě přírodní a bez chemických přísad, ale ty bohužel většinou nedokáží barvu vlasů změnit o několik odstínů a nejsou úplně vhodné na šediny, neboť nemají takovou krycí schopnost. Naštěstí existují permanentní barvy, které se k vlasům chovají šetrně a dokonce je i vyživí, jako například Color Naturals Créme od Garnier.

Unikátní složení

Intenzivní pečující barva na vlasy Color Naturals Crème je výjimečná tím, že obsahuje oleje z oliv, avokáda a karité, které vytvářejí na vlasovém vlákně ochrannou vrstvu a tím brání jeho poškození. Barevné pigmenty, které do vlasů pronikly, odolávají vymývání a zůstávají syté a intenzivní až šest týdnů. Vaše hříva získá nejen atraktivní sytý odstín, ale i dostatečnou výživu a efektní lesk. Řada Color Naturals Crème nabízí nejrůznější odstíny, od těch nejsvětlejších, přes různé tóny hnědé až po temně černou. A co je důležité – 100% kryje šediny. Pokud budete barvu nanášet pečlivě, čeká vás úžasný výsledek, jako byste navštívila kadeřnický salon.

Barva na vlasy Garnier Color Naturals


TIP: Před aplikací barvy si vlasy několik dní nemyjte, ani nepoužívejte suchý šampon.