Přejít k hlavnímu obsahu

Strach ze závazku podle horoskopu: Jaká znamení se nejvíce bojí lásky

Zamilovanost a láska patří snad ke každému znamení a do každého života. I když umí někdy pěkně potrápit, většinou ty hezké vzpomínky potlačí ty špatné. Existují lidé, kteří se lásce vyhýbají, možná mají strach ze závazku nebo nechtějí ztratit svůj single život. Která znamení se bojí lásky?

Ne každý má v životě cíl zamilovat se, mít dlouhodobý vztah, manželství, děti a další. Někdo se rozhodne svůj život zasvětit kariéře a dalším aspektům života. Někdo se může bát lásky a závazků, jiný se nechce zamilovat, aby si ušetřil trápení. Zamilovat se není priorita pro všechna znamení, některá z nich se lásky bojí. Jaká?

 

Mohlo by se vám líbit

Strach podle znamení: Co jednotlivá znamení nejvíce trápí a čeho se bojí?

Strach a nejistotu občas pocítí každý z nás a je nutné s těmito emocemi pracovat. Někdo je nervózní, jiný si kouše nehty, cvaká propiskou nebo pochoduje po místnosti. A někdy se emoce spojují právě s astrologií. Víte, co jednotlivá znamení nejvíce trápí?
svetzeny.cz

Blíženci

Blíženci jsou v podstatě dvě osobnosti, každá jiná a každá chce něco jiného. Lásku mají rádi, dokonce ji i aktivně vyhledávají. Chtějí však pouze partnera, který je bude ve všem doplňovat. Nechtějí telenovelové románky, tomu totiž nevěří. Nejsou z těch, kteří se chtějí zamilovat, dokonce se toho bojí. Mnohdy, když tráví čas s někým druhým, si neuvědomují, že k dotyčnému začínají něco cítit, že nejde o pouhé kamarádství, ale že se z toho může vyvinout něco nového a hezkého. Když jim to dojde, obvykle se leknou a mohou taky utéct. Během svátků pro zamilované, například během Valentýna, jsou to právě Blíženci, kteří kritizují, že jde jen o konzumní svátek, kritizují zamilované páry, které si veřejně projevují lásku.

 

Info ikona
žena
Mohlo by se vám líbit

Nejfalešnější znamení podle horoskopu: Pozor si dejte na Ryby, neštítí se lhát nebo Blížence, kteří neváhají použít zranitelnost druhých

Stává se, že v životě narazíte na lidi, kteří jsou falešní. Z běžného života je vyřadíte poměrně snadno. V práci se snažíte od nich držet odstup, protože nikdy nevíte, kdy vám bodnou kudlu do zad. Poznáte, kteří lidé jsou falešní podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Střelci

Lidé narození ve znamení Střelce vidí a hlavně měří lásku velmi zvláštním způsobem. Mají rádi prožitky a zkušenosti a neváhají tento postup prosadit i v lásce. Jeho okolí zbývají často oči pro pláč. Jsou to lovci a když mohou, rádi si odškrtnou novou zkušenost. Mají velké zkušenosti s vztahy na jednu noc, více od nich obvykle nečekejte. Jsou velmi nezávislí a je to z jejich vlastního popudu, nejsou z těch, kteří se rádi vážou a usazují. Neukazují druhým své emoce, snaží se působit záhadně a nedostupně. Ve skutečnosti mají pouze strach, že jim bude ublíženo a nebudou si moci dělat to, co sami chtějí. Eliminují tak své city, které by jim stály v cestě. 

 

Mohlo by se vám líbit

Jak s pomocí sklenice, slané vody a octa odhalit negativní energii v domě a jak domov vyčistit od všeho zlého

Víte, jak poznáte, že ve vašem domě sídlí špatná energie? Vnímaví lidé to dokáží vycítit, ale pokud tento dar nemáte, můžete zkusit jednoduchý test, díky kterému budete mít jasno. Jedná se o zajímavý experiment, díky němuž můžete vyčistit váš domov od všeho zlého.
svetzeny.cz

Kozoroh

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou ti, kteří se odkloní od lásky a všeho, co jen trochu zavání emocemi a romantikou. Raději dávají přednost všemu racionálnímu, protože to je pro ně mnohem jednodušší na pochopení. Když už je někdo dostane do vztahu, chovají se trochu jako sloni v porcelánu, kdy nejsou skoro vůbec romantičtí a láska jako taková jim nic moc neříká. Své skutečné city a emoce obvykle neukazují veřejnosti, ale pouze těm, se kterými se cítí dobře a v bezpečí. Sentimentální chování u nich nehledejte, jsou ti, kteří se vždy rozhodují na základě racionálních úvah.

 

Zdroj článku