Přejít k hlavnímu obsahu

Princ William a Kate Middleton sdíleli úchvatnou fotografii k jejich 10. výročí. "Pohádkové manželství", píší fanoušci

V královské rodině se nedějí pouze tragické události a hádky, které sleduje celý svět, ale v jejich životech jsou i významné události, které vykouzlí fanouškům úsměv na tváři. Jedním z nich je 10. výročí svatby prince Williama a Kate Middleton.

Princ William a Kate Middleton slaví obrovský milník: své 10. výročí svatby. Jen těžko se dá uvěřit, že už je to deset let, co si dvojice řekla své „ano“ a dali tak vzniknout jedné z nejpamátnějších svateb všech dob. Na památku tohoto velkého dne sdílel Buckinghamský palác novou fotografii, která rozněžnila všechny fanoušky.

Na snímku je Kate a William, kteří jsou laděni do modré barvy. Kate má sobě krásné květinové zavinovací šaty, William má klasický modrý svetr a samozřejmě je na fotce vystaven safírový prsten Kate. Fotku zdobí především dva velké úsměvy, které potvrzují, že se pár, i po deseti letech manželství, stále miluje.

Co jim přejí fanoušci?

Fanoušci fotku odměnili více než 1,6 „srdíčky“ a chválou v komentářích nešetřili. „Kate je tak krásná. Wow!,“ napsal jeden a další se hned přidal: „Krásné! Šťastné výročí! Máte pohádkové manželství stejně jako vaše milovaná babička, prince Williame!“

29. dubna 2011 kráčela budoucí vévodkyně z Cambridge uličkou v úchvatných šatech Alexandra McQueena ke svému okouzlujícímu princi. Nyní, 10 let, tři děti (knížata George a Louis a princezna Charlotte) a mnoho, mnoho okamžiků, kdy se dvojice stala opravdu silným a stabilním párem. 

Jak výročí oslaví?

V minulosti pár slavil své výročí tiše v soukromí (loni Kate dokonce pracovala), ale vzhledem k tomu, že je to tak významné číslo, možná budou mít grandióznější oslavu. Na své první výročí svatby v roce 2012 strávil pár víkend v Suffolku, kde se také zúčastnili svatby svého přítele.

Mohlo by se vám líbit

Jak Meghan Markle a princ Harry navždy změnili královskou historii?

„Meghan a Harry udělali obrovský krok, aby se s odhodláním pustili do svého nového života,“ říká blízkým zdroj blízkým párům. Jak změnili navždy rodinnou královskou historii?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Fanoušci šílí! Hvězda Stmívání Kristen Stewart vypadá jako dvojče princezny Diany

Princezna Diana je pojem, který neustále oslovuje miliony lidí na světě. Nyní se připravuje film, kde princeznu Dianu ztvární právě Kristen Stewart.
svetzeny.cz