Přejít k hlavnímu obsahu

Princ William a Kate Middleton sdíleli úchvatnou fotografii k jejich 10. výročí. "Pohádkové manželství", píší fanoušci

Info ikona
Kate a William

V královské rodině se nedějí pouze tragické události a hádky, které sleduje celý svět, ale v jejich životech jsou i významné události, které vykouzlí fanouškům úsměv na tváři. Jedním z nich je 10. výročí svatby prince Williama a Kate Middleton.

Princ William a Kate Middleton slaví obrovský milník: své 10. výročí svatby. Jen těžko se dá uvěřit, že už je to deset let, co si dvojice řekla své „ano“ a dali tak vzniknout jedné z nejpamátnějších svateb všech dob. Na památku tohoto velkého dne sdílel Buckinghamský palác novou fotografii, která rozněžnila všechny fanoušky.

Na snímku je Kate a William, kteří jsou laděni do modré barvy. Kate má sobě krásné květinové zavinovací šaty, William má klasický modrý svetr a samozřejmě je na fotce vystaven safírový prsten Kate. Fotku zdobí především dva velké úsměvy, které potvrzují, že se pár, i po deseti letech manželství, stále miluje.

Co jim přejí fanoušci?

Fanoušci fotku odměnili více než 1,6 „srdíčky“ a chválou v komentářích nešetřili. „Kate je tak krásná. Wow!,“ napsal jeden a další se hned přidal: „Krásné! Šťastné výročí! Máte pohádkové manželství stejně jako vaše milovaná babička, prince Williame!“

29. dubna 2011 kráčela budoucí vévodkyně z Cambridge uličkou v úchvatných šatech Alexandra McQueena ke svému okouzlujícímu princi. Nyní, 10 let, tři děti (knížata George a Louis a princezna Charlotte) a mnoho, mnoho okamžiků, kdy se dvojice stala opravdu silným a stabilním párem. 

Jak výročí oslaví?

V minulosti pár slavil své výročí tiše v soukromí (loni Kate dokonce pracovala), ale vzhledem k tomu, že je to tak významné číslo, možná budou mít grandióznější oslavu. Na své první výročí svatby v roce 2012 strávil pár víkend v Suffolku, kde se také zúčastnili svatby svého přítele.