Přejít k hlavnímu obsahu

Osudová láska Prachaře a Batulkové: Kdo nese vinu na krachu jejich manželství?

Info ikona
David Prachař a Dana Batulková

Celé roky byl David Prachař (64) za toho zlého, který opustil nebohou Danu Batulkovou (65) kvůli mladší kolegyni. Zhrzená herečka nedokázala zradu manžela vydýchat a pasovala se do role oběti. Podle informací to ale bylo vše tak trochu jinak a Batulková si měla jako první odskočit za někým jiným!

Když se v kuloárech začalo špitat o velké náklonnosti Davida k o 16 let mladší Lindě Rybové (48), byl herec za padoucha a éterická herečka za mrchu, co odloudila manžela a tátu od rodiny. Naopak Batulková byla za chudinku a posléze hrdinku, jak to vše zvládá. 

Prachař se bláznivě zamiloval

Samozřejmě, když muž začne myslet spíš tím, co má v kalhotech a nebere ohledy na rodinu, je to špatné. Špinavé prádlo by se ale mělo prát doma, a nikoliv na veřejnosti. David krásné Lindě zcela propadl, a až bláznivě se zamiloval. Opustil Danu i dvě děti a začal žít po boku Lindy. Zhrzená a zapšklá Batulková nemohla svou mladší náhradu ani cítit, čemuž se nelze divit. Hlavně v hereckém prostředí, kde se občasnému potkávání zkratka nevyhnete. 

Zrada blízké kamarádky

Začátek vztahu Lindy a Davida tak rozhodně nebyl zalitý sluncem. Herečce chodily nenávistné dopisy a byla veřejně pranýřovaná. Pro stejně zraněné ženy, byla Batulková hrdinkou, jak vše zvládá. Především péči o děti Jakuba (40) a Marianu (29). Pachuť zrady byla o to silnější, že Rybová byla dříve pro Danu velmi blízkou kamarádkou. Starší z hereček tak čpěla síru, kudy chodila a na nevěrném ex manželovi nenechala nit suchou. Po čase ale na svět vyplula dost odlišná informace od té, kterou Batulková šířila.

Nejmladší syn Davida Prachaře a Lindy Rybové: Jak se vám líbí František a nepřipomíná vám světovou megastar?

Z malého klučiny roste pěkný mladý muž. Syn slavného hereckého páru Davida Prachaře (64) a Lindy Rybové (47) vyrazil do společnosti a strhl na sebe velkou pozornost. František Prachař (15) zaujal nejen extravagantním outfitem, ale svou tváří mnoha lidem připomínal zpěváka Justina Biebra.
svetzeny.cz

Batulková odešla od rodiny k milenci

První, kdo ve vztahu ‚‚zahnul” měla být Dana! Podle deníku Blesk odloudila manžela své kamarádce, divadelní režisérce Lucii Bělohradské. „Batulková první utekla od rodiny,“ prozradil zdroj Blesku s tím, že když se herečka po skoro dvou letech vrátila k rodině, byla velmi překvapená, že ji Prachař nevítal s otevřenou náručí. V tu dobu, už měl David oči jen pro Rybovou a návrat manželky ho nechal chladným. Možná i to byl důvod Daniny nenávisti, že na ni nečekal se šampaňským v ruce a šťastným úsměvem, že se mu po záletech vrátila zpět.

Čas zahojil všechny rány

Kde je pravda vědí jen David s Danou, ale čas naštěstí všechny rány zahojil a každý si žije svůj život. Z Lindy se stala Prachařova druhá manželka, mají spolu tři krásné děti a přes dvacet let jim to společně skvěle funguje. Batulková se po pár letech znovu zamilovala. Po boku o 12 let mladšího režiséra Ondřeje Zajíce (53) našla štěstí a klid. Dnes, když se obě rodiny potkají, tak si nejdou po krku a skvěle spolu vycházejí i nevlastní sourozenci. A to je nejdůležitější. 

Bývalé kamarádky Batulkovou a Rybovou rozdělila láska k Prachařovi
Zdroj článku